|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   utrip???
31.5.2007 11:38:20   
anita1984
sem v 30.tednu in v spodnjem delu trebuha (malo nad sramno kostjo) čutim nekakšen utrip, ki pa ne vem če je to res utrip???
trajapo več minut skupaj...večkrat na dan!
a katera izmed vas podobno čuti???
malo čudno mi je, da bi tam dolih čutila utrip, ali pa ???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: utrip???
31.5.2007 12:04:52   
Ninica
mislim, da se to otroku kolca. Enako sem čutila v prvi nosečnosti in vem, da se ji je kolcalo tudi po 6x dnevnouser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: utrip???
31.5.2007 12:11:31   
anita1984
pa da se to občuti spodaj?

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: utrip???
31.5.2007 12:24:07   
Anonimen
ja če je z glavico navzdol, pol se to spodaj občutiuser posted image meni dokler se je kar naprej obračala, se je različno občutlo, če je bla  v prečni legi, sem čutla kolcanje na eni al pa drugi strani, potem tudi zgoraj, no zdaj je že ene 14 dni samo spodaj, se pravi je ves čas z glavico doluser posted image čutim pa večkrat na dan, ja, takšno enakomerno cukanjeuser posted image

(odgovor članu anita1984)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: utrip???
31.5.2007 12:40:08   
anita1984
ulla80, v katerem tednu pa si???
jst sm v 30. pa da bi že bil na glavico obrnjen???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: utrip???
31.5.2007 12:46:23   
Anonimen
jaz v 35......ja čist odvisno, saj se skoz obrača, moja je bla v 27 t ko sem šla na 3D UZ z glavico navzdol, pol se je še pa miljonkrat obrnlauser posted image   na UZ v 30 t je sedela pokonci z nogicami v luft, v 32 je bila z glavico dol, je gin rekla da bo verjetno tako ostalo, pa se je še vseen v prečno lego spravla, no zdaj je pa z glavico dol.....upam da se ne bo več obračalauser posted image

(odgovor članu anita1984)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: utrip???
31.5.2007 12:54:44   
FLASK_A
Jaz tut pravim temu kolcanje, se pa tudi meni (otročkuuser posted image ) večkrat na dan zgodi. Baje je to zaradi požiranja plodovnice. In ja, otrok je lahko že navzdol obrnjen, pri meni visi na glavi že od morfologije naprej- se sprašujem, kako se mu da bit tolko časa na glaviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: utrip???
31.5.2007 14:34:00   
blue sky
Tudi moj otroček je kolcal v maternici, včasih po večkrat na dan user posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: utrip???
31.5.2007 15:44:54   
Nika v službi
Moja je bila prav na vseh pregledih od začetka do konca obrnjena z glavico navzdol in tako ostala do poroda!

Ja, verjetno kolcanje. Mene je povrhu še brcala pod rebra user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?