|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPREDAJ LEŽEČA POSTELJICA!
27.10.2004 10:57:22   
tanaja*
Čao vsem skupaj!

V petek 22.10. sem imela ponovni UZ (21t2d) pri svojem G. Povedal nama je, da bo :roza: (jupiiiii), da je velika 25-30 cm, tehta 500g in da je z njo vse v redu:bravo:. Omenil mi je, da imam spredaj ležečo posteljico. Nimam pojma kaj to pomeni:zmeden2:. Rekel je še, da je posteljica lahko povsod, samo na ustju maternice ne. Zanimajo me vaše izkušnje in mnenja, ker me grozno skrbi:((.

Lp, tanaja* (22t)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SPREDAJ LEŽEČA POSTELJICA!
27.10.2004 11:05:57   
Anonimen
Ja, nekje se pač mora nahajati :).
Tako je, kot je zdravnica rekla, glavno, da ni spodaj. Vse ostalo je enakovredno, zato brez skrbi.

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   SPREDAJ LEŽEČA POSTELJICA!
27.10.2004 11:22:13   
kimi
Brez skrbi če je G reku da je ok potem je ok, če bodo kakšni zapleti ti bo že povedal

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SPREDAJ LEŽEČA POSTELJICA!
27.10.2004 12:41:35   
eva1
Ojla!
Nč skrbet, to je vse ok! Jaz sem imela do tega UZ probleme s posteljico saj je prekrivala maternični vrat, sedaj pa se je primaknila gor in je spredaj ležeča! Tako da to je vse fino in dobro, sam da bo tko ostal!
Lp, Eva 20t in :duda:

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SPREDAJ LEŽEČA POSTELJICA!
27.10.2004 12:58:58   
Ninica
Pozdravljena!

Tudi meni je moj ginekolog povedal, da imam spredaj ležečo posteljico, ni pa rekel, da bi bilo z tem kaj narobe. Ga nosiš:duda: bolj spredaj. Ne se sekirat;)

LP, Ninica (18t3d)9nebesa

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SPREDAJ LEŽEČA POSTELJICA!
28.10.2004 0:03:14   
tanaja*
Punce ste me pomirile. Hvala!

P.S. Zdaj sem tudi ugotovila od česa imam tako velik trebuh:)-:nosecka:;)....

Lp, tanaja*

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?