|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kavitacija
16.6.2010 20:29:14   
Maleal
Tiste ki ste bile dajte mi povedat koliko se je poznalo na dolgi rok,ste imele zraven dieto in telovadbo,ste izgubike samo celulit ali tudi obseg?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kavitacija
16.6.2010 20:42:33   
gaya24
Imam salon kjer izvajamo tudi UZkavitacijo! Rezultati so odvisni tudi kakšen aparat ima kdo, ker aparati v kozmetičnih salonih so vredni od 2000evrov pa do 30000evrov in še več, cena uz kavitacije pa je tudi povsod približno enaka in kot laika te lahko fajn nateg...V prvi vrsti pa moraš vedet, da je po vsaki takšni terapiji potrebno iti telovadit, ker drugače zejbavaš samo sebe. Uz kavitacija ti razgradi maščobo na točno določenih delih in jo pošlje v obtok preko jeter in če ti te maščobe z fizično aktivnostjo ne pokuriš, je glih tako kot bi na štedilniku stopila ocvirke in, če jih ne zliješ stran, se bodo čez par ur strdili nazaj. V naših salonih pač imamo to možnost, da gre stranka telovadit že kar pri nas, kar je boljše, ker nikoli ne veš ali bo potem res šla ali ne.No, nekje ti sploh ne bodo rekli, da moraš telovadit.... Druga stvar pa je, da moraš tisti dan spit 2l vode do UZ kavitacije in po njej še vsaj 1l. Mi strankam damo tudi potem nasvete glede prehranjevanja...niso pa to nobene diete, daleč od tega.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kavitacija
16.6.2010 20:49:40   
Maleal
Koliko pa je razlika med eno in drugo kavitacijo,eni pravijo en teden,drugi celo tri,ali je potrebno delat na eni kavitaciji samo en del telesa ali lahko vse?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kavitacija
16.6.2010 21:11:31   
gaya24
Pri nas 48 ur....Pa po eni se itak še nič ne pozna na zunaj,čeprav so se v globini že začeli procesi, niti po dveh tako, da tam ko rečejo, da bojo rezultati že takoj, je larifari...Itak se pa Uz kavitacija izvaja pri približno do 10kg preveliki teži, ker sam s kavitacijo še nobena ni shujšala,če ni spremenila prehrane in se začela gibat. Je pa 100% pri izgubi celulita in pa cm (govorim za tisto, ki jo imamo mi) ampak nič pa ni trajno, če se potem nadaljuje z nepravilnim načinom prehrane in ne gibanjem.  Punce, če bi izumli napravo kjer bi se lepo vlegle gor in bile čez 1h suhe, mislim, da bi vsaka ženska, pa če bi blo še ne vem kako drago, nekje dobila denar in si 1x v življenju toprivoščla in imela potem mir...na žalost pa tega ni, zato pa velik pit, športat in zdravo jest....

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kavitacija
16.6.2010 22:15:25   
Anonimen
oprosti na radovednosti, kakšna je pa cena takega "posega"?

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kavitacija
16.6.2010 23:16:48   
nina42
Jaz sem bila na dveh kavitacijah plus cca. 10 endermologijah lansko leto, poznalo se ni praktično nič... razen na denarniciuser posted image
Hotela sem pač poskusit, ker je marsikatera full hvalila na raznih forumih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kavitacija
17.6.2010 8:59:26   
cimi
IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

oprosti na radovednosti, kakšna je pa cena takega "posega"?


mene tudi zanima cena, lahko tudi na zs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kavitacija
17.6.2010 9:43:35   
gaya24
IZVIRNO SPOROČILO: nina42

Jaz sem bila na dveh kavitacijah plus cca. 10 endermologijah lansko leto, poznalo se ni praktično nič... razen na denarniciuser posted image
Hotela sem pač poskusit, ker je marsikatera full hvalila na raznih forumih user posted image



Ravno to sem odzgoraj razložila.... Verjetno ti niso povedali načina prehranjevanja, da moraš po terapiji 1h telovadit in pol je normalno minimalni učinek. Cene UZ kavitacij so nekje med 60-80evr na terapijo.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kavitacija
17.6.2010 12:13:37   
nina42
JA sem kolesarila eno uro po kavitaciji, sem pila ogromno vode (beri vsaj 4 l), sem bila na dieti in sem tekla vsak drugi dan 7 km.
Hočem pač rečt, da ni vse zlato, kar se sveti... zaradi mene naj vsaka gre poskusit, hotela sem pač napisat svojo izkušnjo, zato, ker sem sama dobila izključno pozitivne informacije, za katere se je potem izkazalo, da so zelooo relativne user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kavitacija
17.6.2010 12:15:36   
nina42
aja... plačala pa sem 120 EUR na terpaijo

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kavitacija
17.6.2010 17:21:15   
gaya24
IZVIRNO SPOROČILO: nina42

aja... plačala pa sem 120 EUR na terpaijo


Pol je to tist kar sem napisala.....da imajo v salonih kavitacije vredne od 2.000evr in do 30.000 in če se ne spoznaš ne veš kaj kupiš. So te dober okol prinesli. No, mi v salonu nimamo teh problemov, ker imamo pisno jamstvo in če ni rezultatov se stranki vrne denar....se pa to še ni zgodilo.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kavitacija
17.6.2010 17:47:16   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

IZVIRNO SPOROČILO: nina42

aja... plačala pa sem 120 EUR na terpaijo


Pol je to tist kar sem napisala.....da imajo v salonih kavitacije vredne od 2.000evr in do 30.000 in če se ne spoznaš ne veš kaj kupiš. So te dober okol prinesli. No, mi v salonu nimamo teh problemov, ker imamo pisno jamstvo in če ni rezultatov se stranki vrne denar....se pa to še ni zgodilo.


Zdaj ko si tak dobro reklamo naredila, mi prosim povej, kje ste, da pridemuser posted image . Lahko na ZS

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kavitacija
17.6.2010 22:38:53   
HuAnita
Sem kak mesec nazaj sprožila podobno vprašanje...
Sem bila naročena, pa odpovedala, potem pa se nisem vč naročila, pa me zelo mika...
Me je pa te dni spet odvrnila znanka, češ da je to nevarno, da ti zamaši žile, pa spet ne vem....


Tistia, ki ima salon, lahko kakšne anonimne fotke tule gor bjaviš? Meni je panika vamp . dobesedno kot boben, 6m nosečnosti...z


Pa še nekaj me zanima, ta kozmetičarka, ki sem jo jaz kontaktirala, ima Iskrin UZ aparat ... je to ok?

PS - pa od kod si?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kavitacija
19.6.2010 17:05:42   
Hope2
Gaya24 kam si zdaj izginila, a bi lahk kaj več info na ZS

Huanita si ti kaj zvedela?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kavitacija
20.6.2010 21:32:09   
HuAnita
Nič nisem zvedela, ampaak poletje trka na vrata!user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?