|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Driska
1.6.2007 19:19:30   
LERO
Naša ima že tri dni drisko, druga ji nič ne manjka. Ne morem ugotoviti, od česa jo ima. A je kakšen virus?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Driska
1.6.2007 19:28:28   
dudi2006
spet kej razsaja....a si ji dala kaj proti driski? kolk je pa stara? upam, da ful pije, če se to vleče že tri dni

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Driska
1.6.2007 20:00:04   
LERO
Nič ji še nisem dala, ker sem prva dva dni mislila, da je od hrane. Pije kar dosti. Stara je dobro leto.
Upam, da bo kmal bolš. Kaj pa priporočate, da ji dajem za jest oz. pit?

(odgovor članu dudi2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Driska
1.6.2007 22:38:15   
karamela
Za pit v primeru, če ima drisko po mojem karkoli rada pije samo ne gazirano pijačo, važno je da pije.

Jaz otročku v tem primeru naredim juho prežganko, pa kakšno lahko hrano.


(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Driska
1.6.2007 23:17:56   
žanai
Oj!
Jaz sem naši naredila kuhan rižek in sicer tako:
V posodi na hitro (nekaj sekund) in brez olja malo popražiš riž, da začne rahlo rjaveti, nato pa ga zaliješ z vodo in kuhaš tako dolgo, da se razkuha.
Jaz sem ga vsak dan skuhala zjutraj in ji ga čez cel dan mešala v hrano. Za zajtrk sem ji dala not kakšno banano (ki zapira) itd... lahko ga daš malo tudi v juho.

Pa nujno mora otrok z drisko dosti piti, če noče mu lahko daš govejo juhico, da bo dobil dovolj mineralov, ki jih pri driski izgublja. Če dovolj lula, potem ne bo dehidriral. Tudi če ne je dovolj, da le pije zadosti. Za pit mu dajaj večkrat po malo. Naša bučka ponavadi noče pit, ko je bolana. Na srečo mi je ena ringarajevka dala idejo in sicer ji dam za pit Isostar. Nanj je nora in tako spije dovolj tekočine. Vem, da ni najbolj "zdrav" ampak je veliko boljši kot pa nič, pa še izotoničen je, torej proti dehidraciji.

Pozdravček!

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Driska
2.6.2007 6:20:17   
Anonimen
Ja virus je. Moj ga je tudi dobil. Dva dni že zelo huda driska in afte v ustih, vročine pa nima. Kupi humano 9. Naredi kuhan riž s korenčkom, banane, čokolado, kakšno pržganko in veliko tekočine šipkov čaj ne sladek.

(odgovor članu žanai)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Driska
4.6.2007 21:45:35   
LERO
Ker je danes prišel na svet že sedmi zobek, mislim, da je lahko on povzročal to drisko. Bomo še vidl, drugače bomo šli k zdravniku (ima jo do 2 x na dan).

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Driska
10.6.2007 8:43:58   
LERO
Vse se je uredilo, imamo pa že osem belih korenjakov. Zadnja dva sta povzročila drisko, pri prejšnjih pa ni bilo problemovv.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?