|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porod pred PBP
31.5.2007 11:39:30   
Anonimen
tiste, ki ste že rodile in to pred PDP me zanima, kdaj (v katerem tednu) ste rodile, in če je bilo vse vredu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 11:57:32   
gaja*
Jaz sem rodila 12 dni prej, pa je z Gajo vse ok. Bila je malo lažja in manjša (2570g, 47 cm). Rodila sem z um. popadki, ker sem se začela odpirati brez svojih popadkov (oz. nekaj malega se je videlo na ctg, samo nisem nič čutila).
Na začetku je veliko spala, tako da sem jo morala buditi za dojenje - tudi ponoči. Bila je bolj slab jedec, ampak ker sva se obe zelo trudili, nama je uspelo in sva do zdaj (8t) že vse nadoknadili. user posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 12:51:28   
žarnica
jaz sem rodila 14 dni pred rokom, mi je odtekla voda. S hčerko je bilo vse vredu. Porodna teža je bila 3050g,odpustna 2850g, velika pa je bila 48 cm

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 13:20:07   
Dejča
Jaz sem rodila 8 dni prej (vendar sem vseskozi govorila, da bom takrat nekje rodila in se nisem zanašala na "dohtarje", ki so govorili drugače user posted image . Najina user posted image  je bila težka 2980, z njo je bilo vse OK, je pridno jedla, bila pa je vseskozi zaspanka, ki je že pred 1 M prespala vso noč.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 14:30:08   
sončnica13
Jaz sem rodila 10 dni pred PDP, mi je odtekla voda zvečer ob 21.45, ob 2.55 pa je prijokal na svet user posted image težak 3060g in dolg 51 cm, obseg glavice 33,5 cm. odpustna teža pa je bila 2950g

< Sporočilo je popravil sončnica13 -- 31.5.2007 14:31:00 >

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 15:42:55   
Nika v službi
Jaz sem tudi malce računala, da bo prej, ker mi je Pušenjak že na nuhalni dejal, da kaže, da je pikica malce starejša in mi neuradno določil rok poroda na 13.09., uradni je bil 19.09.

In res - rodila sem 6 dni prej, krasno princesko 50 cm, 3.290 gr. Vse b.p.
Bravo za Pušenjaka!

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 15:47:49   
ana b
Rodila 4 tedne pred rokom in z malim vse v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 15:49:41   
Mehičanka
Naša se je rodila 11 dni prezgodaj in je bila prav drobcena v primerjavi z obema dojenčkoma v porodnišnici. Ob rojstvu je imela 2.620g in 48 cm. Ker je zastala v prodnem kanalu, je bila rojena z vakumom. Kasneje je imela povišan bilirubin, ampak ni bila pod lučko, pač pa smo imeli več kontrol v porodnišnici. Ne vem sicer, če je povezano s porodom ali lego v maternici (vsak mi reče drugače)...hodiva tudi v RA in na fizioterapijo, ker je zategnjena v prstkih. Sicer pa je živahna, bistra enoletnica.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 15:52:29   
N _ B
Rodila 11 dni pred PDP - urgentni CR. Z hčerko vse ok - 2940 g in 50 cm, ob odpustu 3100 g.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 15:53:24   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem rodila 14dni pred PDPjem - 3860g in 52cm...raje ne pomislim, kakšen bi bil, če bi bil rojen na pdpuser posted image

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porod pred PBP
31.5.2007 23:08:33   
Monika79
Tudi jaz sem rodila 9 dni pred PDP, sem dobila rahle popadke, so me obdržali skozi noč,  sem se skozi noč odprla na 5 cm (nič nisem čutila, sem spala kot ubita user posted image ) pa so mi ob 6.30 predrli mehur in sem 9.37 rodila prekrasno punčko, veliko 49 cm in težko 3.230 g, imela je razhlo zlatenico, bila je 2 x po 4 ure pod lučko, sve šle noramlno domov z 3.010 g - no sedaj pa je že stara 6,5 mesecev in je prava navihanka user posted image
 
 

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porod pred PBP
7.6.2007 14:29:40   
pupika27
jaz sem rodila v 32 tednu in mali se mi je napil plodovnice in imela sva težave z dihanjem zato sva bila 5 dni v inkubatorju in sva šla na 7 dan domav!zdaj je star 5 let in je zdrav!18.01.2008 pričakujemo novega sončka in mi je gin rekel da je velika možnost da se tudi ta rodi prezgodaj!držimo pesti pa bomo videli!upamo na najboljše

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porod pred PBP
7.6.2007 22:44:36   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Jaz sem rodila 14dni pred PDPjem - 3860g in 52cm...raje ne pomislim, kakšen bi bil, če bi bil rojen na pdpuser posted image


18 dni pred rokom, mala pikica je imela samo 3750g in 52cmuser posted image  sem bila enakih misli kot l_puser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?