|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakterije v spermi
5.6.2007 19:30:33   
cukica
Živjo1

Danes sva po pošti dobila izvid od spermiograma mojemu dragemu so našli v spermi dve bakterije,ki pa nevem kaj so in na kaj vplivajo.Prosila bi če katera kaj ve PSEUDOMONAS STUTZERI in pa MICROCOCCUS spp. Šele v petek lahko pokliče jaz bom pa kar umrla od žalosti in skrbi.

Hvala če mi boste pomagale.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 7.6.2007 19:02:26 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rabim pomoč
5.6.2007 20:34:23   
Anonimen
Mal prebrskaj na netu-zagotovo se najde kaj uporabnega!In ne skrbi preveč...

(odgovor članu cukica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rabim pomoč
6.6.2007 15:27:01   
**NiNa**
cukica
Pseudomonas stutzeri je patogena bakterija. Zdravljenje z antibiotiki.

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rabim pomoč
6.6.2007 20:57:51   
daisy23
Proti bakterijam obstajajo učinkoviti antibiotiki, zato naj te ne skrbi.Pogumno, ker so to majhne ovire,ki jih lahko premagamo.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakterije v spermi
13.6.2007 11:43:11   
cukica
Punce rada bi se vam zahvalila.Včeraj sva bila z mojim pri ginekologu in je vse o.k. Bakterije niso nevarne in nič ne vplivajo.Izvidi spermiograma so dobri,zdaj sam čakava na papirje od konzilja potem pa naprej v boj.Dobila sem že napotnico,napotnico za ampule in številko epruvete.

Še enkrat vsem hvala in naprej v boj do željeneuser posted image

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...
Nuhalna (vratna) svetlina in ultrazvočni p...
photo
Večina mladih mamic in nosečnic v Sloveniji je že seznanjena, da lahko s pomočjo ultrazvočne preiskave v zgodnji nosečno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?