|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekuhavanje vode
18.6.2007 13:41:45   
2.2.
Zanima me, če je za 5 mesece starega otroka potrebno prekuhavat vodo za mleko (adaptirano) in za pitje same vode? Hvala za v naprej.L.p.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 18.6.2007 19:42:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VODA
18.6.2007 13:55:47   
Maleal
Jaz sem jo skozi prekuhavala za adaptirano mleko,dokler ga je pil,torej do enga leta.
PS:Pa ne piši z velikimi črkami,saj ne kričiš ne?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VODA
18.6.2007 13:56:14   
tinaaja
ja uporabljam evian vodo za dojencke.. v leclercu jo kupujem. imajo tudi cenejso vodo primerno za dojencke, a je le 1,5L, kar pa mi je prevelika doza, ker nasi samo zvecer dodamo.. je ful lazje tko kot prekuhavat, ohlajevat,... jo pa segrejem v microvalovki.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VODA
18.6.2007 14:20:02   
BaByGiRl
Za mleko sem in spet prekuham, pol pa dam v termosko in je za ene 3 obroke, da ni treba skos pogrevat. Vodo pije pa iz pipe. Tudi prejšnja jo je.
Odločitev je seveda tvoja, kakšno vodo daješ svojemu user posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VODA
18.6.2007 14:23:48   
2.2.
ja jaz imam že od samega začetka vodo v termoski sam nevem koliko časa jo moram še prekuhavat, sicer enkrat se bo že mogla navadit na ustakleničeno oz. iz pipe (saj je uporečna)

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VODA
18.6.2007 14:41:40   
ajja
Jaz našemu 5-mesečniku vodo vedno prekuham, prekuhane pa ne puščam stati. Sem pa prebrala na embalaži od Humanine vode za dojenčke, da lahko odprta stoji 2 dni, potem pa jo je potrebno prekuhati.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VODA
18.6.2007 15:21:42   
eya
jaz sem jo tudi prekuhavala skoraj do enega leta. Ni pa nujno, odvisno kakšna je vaša pitna voda-če si sigurna, da je vedno neoporečna, ne rabiš prekuhavat.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VODA
18.6.2007 15:54:43   
MH0
Še vedno kupujemo Humana vodo in je mala stara dve leti. Raje za vodo, kot za pivo. :)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VODA
18.6.2007 16:27:14   
Putka
Naša ima 7 tednov, pa ji že dva dni dajem par požirkov filtrirane vode. Pa ji nič ne fali. Zaenkrat.

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VODA
18.6.2007 20:32:28   
martinuška
Mi vode nismo nikoli prekuhavali, pač pa smo kupovali ustekleničeno vodo, ki smo jo pogreli. Ko je dopolnila 8 mesecev, smo pa prešli na vodo iz pipe, tako za pitje kot tudi za pripravo adaptiranega mleka.


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VODA
18.6.2007 20:47:08   
anajmad
Jst jo še sedaj prekuhavam,pa je stara 18.mesecev.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VODA
18.6.2007 20:51:09   
Marogica
NISEM prekuhavala pri obeh, pa tudi nisem kupovala ustekleničeno vodo, ker je v MB izpod pipe neoporečna in neklorirana, in predvsem sveža(stara max 45 min). Ustekleničene vode so postane, marsikatere so oporečne( glede na analize vod) tako, da ne vidim smisla...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VODA
18.6.2007 21:41:18   
Naja30
Vodo sem prekuhavala do cca 5m, potem pa sem ji začela dajat za čaj in ostalo vodo iz pipe. Naša voda je v redu tako da naj se kar navadi.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VODA
18.6.2007 21:57:26   
Anonimen
NIkoli prekuhavala. Do 3. meseca sem kupovala vodo za dojenčke v Müllerju, nato pa kar ustekleničeno pogrela v mikrovalovki

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VODA
19.6.2007 9:44:42   
Anol
Živ,

Jaz prekuhavam celo ustekleničeno, mogoče po nepotrebnem, kupujem pa Dano,ki naj bi bila sicer dobra voda. Za na morje pa sem kupila vodo od Humane, da mi je ne bo treba prekuhavat, je pa star dobrih 6 tednov.
Pri prvem pa sem jo prekuhavala izpod pipe vedno, flaširano pa ne pri ene 6 mesecih sigurno.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?