|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za sončenje za nosečko
13.6.2007 8:24:48   
lasekP
V petek gremo na morje. Sem v 28T in do včeraj nisem vedela, da za user posted image ni priporočljiva krema za sončenje, ki vsebuje vitamin A in E. To mi je rekla ginekologinja, in baje je še posebno nevaren vitamin A.

Kar naenkrat se mi je pojavilo vprašanje, ki se mi po eni stani zdi tako "bedno". user posted image
Prosim za nasvete, da nam bo na morju lepo.user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za sončenje za nosečko
13.6.2007 10:26:21   
TinkiBinki
Hm, tudi jaz nisem tega vedela. Vprašaj v lekarni (mislim, da so izdelki Nuxe naravni), če imajo kaj primernega ali v kaki trgovini z naravno kozmetiko L'Occitane. Sicer pa lahko uporabljaš olivno olje, a se ne izpostavljaj preveč soncu...

(odgovor članu lasekP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za sončenje za nosečko
13.6.2007 11:05:27   
DEBELUŠKA30
VAUUUUUUU prvič slišim??!!
Kako je pa pol z mlekom za telo, ki ravo tako ima vitamin Auser posted image ?????

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za sončenje za nosečko
13.6.2007 11:28:07   
birdy
hhmmm, a pa ni ravno vitamin E v kremah tisti dober, ki povečuje raztegljivost kože? Pa da ne dobimo strij?
Za vitamin A pa ne vem.user posted image
Nič več jasno. Pomoje si kaj narobe razumela, a je možno?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema za sončenje za nosečko
13.6.2007 13:44:59   
KORINA
Ojla,
sem bila danes pri ginekologinji in ker sem zjutraj na forumu videla to vprašanje sem jo vprašala kako je s tem user posted image   in je rekla, da prvič sliši za to. Tako da mi gremo čez en teden na morje user posted image  in bom kremo za sončenje normalno uporabljala.

LP

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema za sončenje za nosečko
13.6.2007 13:50:32   
Anonimen
prevelika količina vitamina A dejansko lahko povzroči neke okvare na plodu ( ne spomnem se točno kako je že s temuser posted image ), ampak da bi se ti ta vitamin preveč nakopičil zaradi uporabe kremuser posted image user posted image joj....ne verjamem no....ker itak tole s temi kremami je največ marketinška poteza, vitaminov v telo ne boš dobila prako kože, ker koža ne prepušča NIč v organizem, to je njena osnovna funkcija....tak da sigurno ne bo škode zarad vit A, koristi pa tudi neuser posted image

(odgovor članu KORINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema za sončenje za nosečko
15.6.2007 14:28:59   
TinkiBinki
No, jaz sem v lekarni vprašala in so rekli, da je načeloma bolje uporabljati kreme, ki so primerne za otroke z visokim faktorjem, ker nimajo konzervansov in svinjarije notri, sicer pa sončenje v nosečnosti ni zaželjeno. Meni so potem prodali eno Eucerin kremo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?