|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko date na to???
17.6.2007 22:43:36   
Anonimen
marsikatera bo mogoče za to prvič slišala.
zanima me koliko daste na to, ko pravijo, ja tisto kar si zaželiš moreš dobit??? potem da če govoriš o hrani, da se ne smeš popraskat???itd, itd....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.6.2007 22:45:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko date na to???
17.6.2007 23:03:29   
muki1
user posted image , če bi bilo to res, bi se moja starejša hčerka rodila in imela po celem telesu znamenja v obliki pivskih flaš. Meni se je edino pivo ,,luštalo,,.
Sem se pa seveda, če sem si zaželela kakšne hrane, ki mi ni bila na dosegu, prijela za rit, da bi otrok vsaj na riti mel fleke, ki je najbolj skrit del telesa user posted image . Ne vem...malo vraževerje, malo za hec.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko date na to???
17.6.2007 23:38:13   
lelaval
Slišala sem že kdaj, a v nobeni user posted image na to nisem niti pomislila. Sice pa se mi je vedno luštalo le sladko (pa sem si sladkarije pač privoščila v največji možni meri user posted image ).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko date na to???
18.6.2007 7:27:28   
2ursae
na te vraže čisto nič, mi je pa zanimivo kaj slišat na to temo, tako, čist za zabavo.
V to, pa da ti v user posted image in tudi sicer telo govori, kaj rabiš in da si zato lahko privoščiš vse, kar si želiš, pa tudi niti slučajno ne verjamem. Če bi bilo to res, bi bili vsi zdravi in nič predebeli.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko date na to???
18.6.2007 11:00:41   
Anonimen
Meni je vse to sila smešno.
Glede na to, da mi gre hrana cele dneve po glavi, se bo moj sin najverjetneje rodil z glavo v obliki pizze, ker mi gre le-ta kar naprej po glaviuser posted image . Namesto lulčka pa bo imel smoki, ker si tudi tega kar naprej želimuser posted image . Po žilah mu bo pa tekla coca-cola, ker je to edino kar bi ves čas rada pila (se močno zadržujemuser posted image ), za Red Bull pa bi skorajda ubijalauser posted image user posted image user posted image .
Le kaj bo iz tega ratalouser posted image .

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko date na to???
18.6.2007 12:24:01   
Mateja82
Ja sem že slišala za to. Moja mama je te vraže pobrala še iz časov, ko je bila z mano noseča. 
Imam na kolenu zelo veliko znamenje v obliki Afrike pa še pege so okoli njega, sam dvomim, da si je mama želela takrat Afriko pojest user posted image .

Mojauser posted image pa ima na nogi eno okroglo znamanje, mogoče je pa od jaffa keksov, ki sem jih takrat velik pojedla...user posted image

Resno ne dam nič na te vraže.



_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko date na to???
18.6.2007 13:05:33   
skuštrana
No, kaj bi potem moralo imet po telesu moje dete, ker sem v prvi nosečnoti imela strašno željo jest blato in zid? user posted image user posted image Mi je pa manjkalo mineralov - mg predvsem, morda zaradi tega user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko date na to???
19.6.2007 17:31:18   
mala pikica
user posted image user posted image user posted image  prvič slišim...

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko date na to???
19.6.2007 17:58:12   
nemrak
user posted image user posted image ,
lari fari  user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko date na to???
19.6.2007 18:10:43   
Zamima
moja bi imela čokolado na trebuhu , jaz nič ne verjamem, veš kaki bi potem ljudje okol hodili? z vsemi možnimi vzorci user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko date na to???
19.6.2007 18:25:36   
Anonimen
JAz sem šla zadnjič eno gledat v porodnišnico. Zraven je bila romska družina in mama ciganka vpraša, kaj pa ima to mali? Pa reče mamica: joj, to pa mehurček, točno tam kjer sem se jaz opekla. Se spomniš? PA vsi: ja, pa res user posted image  user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
19.6.2007 19:34:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?