|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpuščaji v obliki gobic
24.6.2007 15:47:31   
Darči76
Pozdravljene!

Naš 16-mesečnik zdaj že tri dni zapovrstjo dobi vedno popoldan izpuščaje v obliki gobic.

Najprej se pojavijo na enem licu, potem pa se preselijo na drugo mesto obraza s tem, da na prvotnem mestu popolnoma izginejo.

Izpuščaji so podobni, kot če se opečemo s koprivo - gobaste oblike.

V petek so bili samo na obrazu, včeraj je imel nekaj malega tudi po ramenih in na nogah, danes zaenkrat še samo na obrazu....

A ima katera izkušnje s tem?
Kaj bi lahko bil razlog?

Včeraj smo šli k dežurnemu, pa je rekel, da to ni nič drugega kot piki insektov: komarji, pajki, mišice itd. Ampak pri nas doma nimamo ravno gojišče mrčesa, zato se mi zdi malo čudno.....sem pa šla gledat v zdravsrtveni vodnik, kjer piše, da po ugizu klopa l ahko pride do nerazložljivih kožnih izpuščajev kot znak borilioze - pred kakim mesecem je res imel klopa, ampak nobenih znakov okožbu. Zdravnica je tudi rekla, da naj smo pozorni na kolobarje na mestu pika - to je bilo stegno --> zdaj pa izpuščaji na licu! A bi lahko bilo povezano?

Prosim za info, ker me res skrbi in ne vem, če bi šla zopet k dežernemu.......

Hvala,
Darči

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpuščaji v obliki gobic
24.6.2007 17:03:12   
urška
sicer ne vem za te izpuščaje, ampak kolikor mi je znano se lahko kolobarji (tisti, ki nastanejo ob piku okuženega klopa) pojavijo kjerkoli in ne samo okoli pika.

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpuščaji v obliki gobic
24.6.2007 17:23:35   
duhica
Kaj pa kakšna alergija? Jaz sem dobila take gobice (sicer po nogah in trebuhu) zaradi alergije na neko škropivo s katerim so bila škropljena jabolka, ki smo jih kupili. Upam, da ugotovite, kaj je krivo!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpuščaji v obliki gobic
24.6.2007 21:10:26   
rainbow
Upam, da res ni od klopa, to morate najprej izključit.

kaj pa če je peta bolezen?? moja starejša je tudi imela take fleke, ampak po celem telesu, ne samo po obrazu. Sem mislila, da ima alergijo na kako hrano, pa ni šlo nazaj in sem potem šla k zdravniku. je rekel, da včasih starši niti ne opazijo teh flekov, ampak da se vidijo pri kopanju, torej izstopijo takrat. Tak da probaj, boš videla, če je toto. Ni pa nevarna, in nič, tudi zdravila ni.

Možno pa je tudi, da je kaka lokalna alergija na kako kremo, morda za sončenje, če so samo na obrazu.

druga mi ne pade na pamet.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpuščaji v obliki gobic
24.6.2007 21:29:46   
Bonnie_RR
Js sm tud najprej pomislila na kakšno alergijo. Drugače pa pojma nimam, kaj bi lahko bilo to. 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Umetna oploditev
Vitaebella

Iz katerega razloga sta se s partnerjem odločila za umetno oploditev?

Zaradi moje neplodnosti (9%)

Zaradi partnerjeve neplodnosti (3%)

Zaradi večletnega neuspešnega poskušanja (12%)

Zaradi let (1%)

Več od naštetega (3%)

Nič od naštetega (71%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!