|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Chicco
21.1.2007 13:04:52   
tigry
Pozdravljene punce

Nekje na tem forumu sem že zasledila nekaj o CHICCO vozičkih. user posted image  Zanima me, če mi lahko katera pove, kje v Italiji jih je možno kupit??? Vem, da se trgovina nahaja v Udinah, pa me malo bolj natančno zanima kje.

Hvala za pomoč in odgovor.

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 7.3.2007 22:55:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CHICCO
21.1.2007 14:14:57   
lea23
samo mimogrede ko sem ravno prebrala to temo, moja prijateljica je iz chiccota prešla na peg perego. zdaj je zadovoljna

(odgovor članu tigry)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CHICCO
21.1.2007 18:47:27   
tigry
user posted image  Hvala ti za odgovor. Ali mogoče veš kje v Italiji se vozički PEG PEREGO prodajajo?  

Čao

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CHICCO
21.1.2007 18:49:34   
rija
v trstu imaš chicco trgovino: eno v centru eno v Il Giulii...naj me kera popravi, če se motim user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tigry)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CHICCO
21.1.2007 19:55:00   
lea23
evo sem pogledala v katalog od trgovine toys r us:
ne vem pa kakšne so cele pri nas!!

voziček chicco trio basic --- športni del + košara za novorojenčka + lupinica stane 360 evrov. ročaj za poriskanje vozička je dvojni, torej za vsako roko svoj ročaj ( če razumeš kaj želim povedatuser posted image user posted image  ), teža vozička 8,5 kg

voziček chicco trio CT 0.1 --- enak kot prejšnji voziček, skupaj z lupinico in košaro za novorojenčka, vednar je razlika pri ročaju za potisanje, ima samo 1 ročaj ( ne za vsako roko posebej ), cena 430 evrov, teža vozička 8,5 kg

chicco marela ( na sliki je živo rdeče barve ), težka 6,8 kg, cena 75 evrov

chicco buggy ct o.5, teža 6,3 kg, cena 100 evrov

chicco buggy ct 0.1, voziček popolnoma podoben kot peg perego pliko, teža 9 kg, cena 220 evrov

peg perego pliko, cena 200 evrov



no to sem ti izpisala in njihovega kataloga, nisi pa nič povedala za kateri model se zanimaš

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CHICCO
21.1.2007 19:56:14   
lea23
se opravičujem za vse slovnične napake ki vidim da jih je kar veliko, sem ful na hitro tipkala

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CHICCO
23.1.2007 12:37:32   
melaverde
ciao punce,

v Trstu in v Udinah je trgovina IO BIMBO (baje so tudi cene tukaj še najbolj ugodne, če pogledate stranico na internetu imate vse točne naslove pa tudi super akcije)), PRENATAL je tudi v Trstu, v Torri d'Europa so ga zaprli.

Če vas še kaj zanima in seveda če bom znala odgovorit, kar vprašajte.

lp

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CHICCO
23.1.2007 12:42:32   
melaverde
joj, sem pozabla dopisat da tudi trgovine CHICCO ni več v Il Giulia, tudi to so zaprli (razen če je niso ponovno odprli januarja).

Jaz sem tudi mnenja, da kupite raje Pegperego kot Chicco, tudi sestra ni bila preveč zadovoljna s Chiccotovim (hitro se je razjugal, med pohajanjem je postal glasen-vse je škripalo, gumb za zlaganje se je pokvaril in tudi guma nam je počla pa nam niso mogli nabavit druge ?!) Če pogledate modele so si zelo podobni, edino barve...
Zadnje čase pa zelo hvalijo Chiccotov trikolesnik, da je zellooo v redu user posted image  O tem pa katera druga ki ga ima.

pozdravček !!

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: CHICCO
23.1.2007 21:14:45   
Marelica
No, mi imamo tudi Chiccota, smo kupili rabljenega , model 4WDtech. In me je glede na uglednost znamke tudi že kar razočaral. Je že tudi precej razmigan, kolesa so škripala (vendar smo z mazanjem zadevo rešili), zdaj nam pa nagaja naslon, ki ob upiranju hčerke na naslon (včasih se res malo bolj špana) kar popusti in pade v nižji položaj. user posted image  

Vseeno ga bomo kar obdržali še za naslednjega otroka, zraven bi pa dokupili lupinico za ta voziček. Če slučajno kdo prodaja lupinico v črni (oz. temno sivi) -bež kombinaciji z rdečim robom, smo resni kupci.  

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: CHICCO
6.6.2007 7:54:27   
Gnuce Lee
Mene pa zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s Chicco S3?

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: CHICCO
6.6.2007 8:03:55   
lemavrica
Sva imela namen kupit S3 vendar je absolutno prevelik za v najin avto. Meni se zdi super voziček in sem se zatrapala vanjga takoj ko sem ga videla, je pa res da je pa ogromen. Kot sva sprobala v trgovini se tudi pelje lepo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Gnuce Lee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: CHICCO
6.6.2007 8:34:10   
Anonimen
Midva sva kupila S3 Trio...

O izkušnjah pa še ne morem govoriti, ker še v škatli čaka na našega user posted image .

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: CHICCO
6.6.2007 13:42:37   
Gnuce Lee
Midva se trenutno odločava med nekaj trikolesnimi modeli:
Quinny Speedi nama ni všeč, ker nima loka.
Peg Perego je pretežak,
Quinny Freestyle prevelik.

Omenjeni Chicco S3 je videti dober, ker pa je to najin prvi voziček, tudi zelo malo veva o tem, na kaj biti pozoren pri nakupu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: CHICCO
10.6.2007 11:28:38   
ajtak
tudi sama sem se zaljubila v chiccotovega s3, pa bi res rada zvedela kaksne izkusnje kaj mate z nim???
Kupila bova pa komplet z lupinico in kosaro.

Ce je bila katera pred kratkim v Italiji naj mi prosim pove kaksna je cena tam.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Gnuce Lee)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: CHICCO
10.6.2007 13:20:18   
Anonimen
ajtak, za cene v Italiji ne vem, a bodi pozorna... V Chiccotovi trgovini je bim, ko sem kupovala jaz, komplet voziček, lupinica in košara čez 700 €, na spletu (naša trgovina, mislim da www.sonchek.si )sem ga pa jaz dobila za nekaj manj kot 600 €

(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: CHICCO
10.6.2007 13:42:28   
Anonimen
Jaz sem ugotovila, ko sem slučajno po italiji enkrat malo za vozički gledala, da ni take razlike, da bi se splačalo it tje kupit. Meni, ki sem blizu Celja sploh ne. Poleg tega pa bom v trgovini, kjer ga imam namen kupiti imela možnost uveljavljanja garancije. Sej verjamem, da jo imaš v italiji tudi, ampak, če samo za cestnino denarce seštejem: ma ne splača se!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: CHICCO
10.6.2007 17:46:45   
ajtak
Kje ga imas pa namen kupit???

Midva ga bova kupila v celeja parku, mam tudi chicco kartico in dobiva 10% popust.

Na spletu pa nekako ne kupujem rada, kaj vem sem pac skeptik (ce kupim pri cloveku vsaj vem kam se jit zdret, ko kaj ne stimauser posted image user posted image )

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: CHICCO
10.6.2007 17:55:13   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Gnuce Lee

Midva se trenutno odločava med nekaj trikolesnimi modeli:
Quinny Speedi nama ni všeč, ker nima loka.
Peg Perego je pretežak,
Quinny Freestyle prevelik.

Omenjeni Chicco S3 je videti dober, ker pa je to najin prvi voziček, tudi zelo malo veva o tem, na kaj biti pozoren pri nakupu.

Quinny Speedi ima lok, ampak ga je potrebno posebi kupit. No po tanovem jih bodo imeli tudi pri nas...v Pikapolonici.


(odgovor članu Gnuce Lee)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Chicco
10.6.2007 18:18:19   
Ajvy
Tigri to je trgovina, ki se nahaja kakih pet km pred Udinam imenuje se pa Piccoli Sogni ,je majhna in jo komaj najdeš... ampak je pa vse ceneje....Če boš želela kako specifično barvo, bo 14 dni za čakat, gospa ne zna angleško, ampak samo italijansko, ampak mi smo se  vse zmenili... user posted image  Tam vem, da imajo poceni Peg Perego, za Chicco ne vem..

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tigry)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Chicco
10.6.2007 20:09:52   
Anonimen
Jaz bom PP kupila v Celju.....zraven Giga sporta. Tam imajo super izbiro, vse, ampak samo od PP.
Šla sem vprašat v Trbiž za določen model PP, v Gradišča in Udine pa je povsod max. 10% razliike, kar prinese komaj kakih 7-10 starih pr'jatlov. Ja.....toliko me pa pot tja stane, pa še napor......brezveze.

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Chicco
13.6.2007 18:03:36   
ajtak
Ima ze katera kaksne novejse informacije o chicco S3??

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Chicco
14.6.2007 13:25:51   
pupika27
ne splača se v italijo po voziček chicco!jaz sem si pri pikapolnici naročila chicco voziček (košaro,jajčko in športni del)za 425 eurov,pa še barvo sem dobila takšno kot sem si želela!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Chicco
14.6.2007 19:48:28   
ajtak
pupika, to je verjetno 4kolesnik, ne??

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: CHICCO
14.6.2007 20:54:53   
zungi
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

Zadnje čase pa zelo hvalijo Chiccotov trikolesnik, da je zellooo v redu user posted image  O tem pa katera druga ki ga ima.




Mi imamo Chicco S3 - trikolesnik. Sem zadovoljna z njim. Res mi je zavora malo nagajala - vendar nič drastičnega. Neki je bilo za naštelat.
Ima pa kolegica Peg perego - pa je tudi mogla že menjat celo podvozje in njej je tudi neki zavora odpovedala.

Tako da, je težko reči kateri je boljši. Mogoče še en detajl: Chicco je tudi lažji od Perega za kar nekaj kil. Nekaterim to veliko pomeni, drugim pa spet ne.
Pojdi pogledat oba, pa boš videla kateri ti bolj ustreza.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: CHICCO
17.6.2007 10:28:19   
pupika27
ja štirikolesnik je!zraven sem dobla še pokrivalo za noge,zaščita proti dežu,torbo za potrebščine ,..v glavnem meni se zdi veliko za takšno ceno pa še kolegice imajo chiccotove vozičke in so ful zadovoljne!sem pa izbrala sivo oranžni voziček ker sicer ne vemo al bo pupa ali dečko in še oranžna barva mi je zelo všeč

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




katero ime se vam zdi lepše
sirenetta



lan (48%)

val (21%)

ruj (2%)

tai (24%)

griša (5%)


Število vseh glasov: 798

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!