|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Milo
20.6.2007 11:50:35   
Caarmen
V materinski šoli so nas učili, da otroka najprej "nažajfaš" s trdim milom in ga nato postaviš v banjico.... Kako in s čim ste ve umivale svoje razgrajače? Katero milo oz. kar koli naj kupim za začetek?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Milo
20.6.2007 11:53:32   
Felicity
Trdo otroško milo navadno, Nivea, Bubchen, ...user posted image

Pa veselo kopanje!

< Sporočilo je popravil Felicity -- 20.6.2007 11:54:18 >

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Milo
20.6.2007 11:54:15   
eya
Jaz sem imela najprej Niveino milo za dojenčke, potem sem pa rajši kar Nivein gel za umivanje kupila, ker se mi zdi bolj praktično.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Milo
20.6.2007 11:54:41   
TONČI.
Pri milu glej da je čim bolj naravno. Da ni dodanih dišav,....... Drugače ga pa jaz nisem vedno milila. Kopala sem ga, namilila pa le občasno

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Milo
20.6.2007 13:05:13   
Anonimen
Mi smo jo milili samo 1x tedensko, drugače samo voda. Trdo milo pa kupujem od DM-a Babylove. Jaz sem kupila tudi tiste krpice za umivanje za enkratno uporabo, zmočila krpico, jo namilila in s tem umila oz. namilila user posted image , potem pa čof v banjico.user posted image

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Milo
20.6.2007 13:13:46   
Anonimen
JAz sem pa kar bombažno krpico namilila in to, ko je ta mali že bil v banji. In sicer 1x na teden

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Milo
20.6.2007 15:17:19   
skuštrana
Navadno otroško trdo milo. Jaz sem delala isto kot Paštetov kruh. Sem ji pa na začetku vse umivala kar s tem milom, tudi glavo in laske.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.6.2007 16:36:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Milo
23.6.2007 18:10:21   
arielca
Jaz sem imela trdo milo Babylove in tetra krpice.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Milo
23.6.2007 23:30:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Trdo otroško milo navadno, Nivea, Bubchen, ...user posted image

Pa veselo kopanje!


Enako. Pa tudi več ne vem, katere znamke user posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Milo
23.6.2007 23:41:04   
pravljica
mi smo dobili trdo milo bubchen v MB porodnišnici v darilnem paketku, tako da mi eno milo še zdaj nekje leži user posted image  (eno smo porabili v daljšem obdobju, saj smo ga tudi 1x tedenskomilili, zdaj ga pa večinoma kar s tekočim milom umivam)...malo se pozanimaj, da ne kupuješ brez veze, čeprav ni ne vem kakšen denar, ampak če je tega več, se nabere user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Milo
23.6.2007 23:57:26   
petra81
Ja, res lahko počakaš, pa vidiš, kaj dobiš v paketu, ker jaz sem potem imela doma tri trda milo: eno sem sama kupila, dve sem pa v paketu v porodnišnici dobila! Pa je še nekaj stvari bilo dvojnih, pa sej potem tudi vidiš katero ustreza tvojemu otročku, tako da ni za pretiravat!

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Milo
27.6.2007 14:44:39   
Mateja82
Trdega mila nisem uporabljala, mi je  babca ob prvem kopanju rekla da je boljši tekoči. Torej sem jo kopala 1 krat na teden v kopeli, drugače pa z vodo.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Milo
27.6.2007 15:34:58   
papica
Jaz že tako in tako ne maram trdih mil in jih tudi pri tamali nisem uporabljala. Mi je babica prvič ko smo jo kopali rekla naj kar tekoče milo (uporabljala sem Niveino Baby ... kombinirano šampon in kopel; en tester je bil tudi v darilnem paketu in mi je bil še najbolj všče) dam v banjico in jo umijem ter potem s krpico obrišem. Sem jo pa milila samo enkrat tedensko, drugače samo z vodo. 

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?