|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvo govorjenje
3.7.2007 19:51:14   
Anonimen
...odkar je moj otrko končno spregovoril.

A mi lahko katera od mamic zaupa, kje je STOPuser posted image

Naš malček namreč žlobudra od jutra do večera. Danes je celemu vesoljnemu svetu razložil, da na nogi ima katouser posted image , moji tajnici (ime ji je Marta) pa je rekel: Nodi ma opico Matouser posted image .

Pa vsak večer eno uro v postelji razpravljamo kdo že spiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.7.2007 19:58:21 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvo govorjenje
3.7.2007 19:54:01   
Maxica
user posted image user posted image user posted image  Sem ti povedala, kako bo.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.7.2007 19:58:38 >


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvo govorjenje
3.7.2007 20:27:53   
Anonimen
Mislim, da se ne dauser posted image  Pri nas včasih v postelji cele obnove od tistega dneva dela...

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
3.7.2007 21:35:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvo govorjenje
3.7.2007 22:14:49   
Jessy
Tudi nam je to poznano. Od jutra do večera neprestano! user posted image user posted image user posted image  Če prej ne utihne, bo pa ko bo najstnica. Takrat bomo pa ven z nje vlekli, da bo kaj povedala. user posted image

Če paodkriješ recept, pa le sporoči!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvo govorjenje
3.7.2007 22:21:27   
Anonimen
Ga ni. Sem tudi jaz komaj cakala, da zacne gospodic od najdrazjega izgovarjat moje ime, pa mi je bilo po 3 dneh zal .. ker me je v minuti poklical lih ene miljonkrat (vsaj tako se mi je zdelo) user posted image  

In seveda kaj je to, zakaj, kam gremo itd. ni traja ze ene pol leta. Zadnjic me je vprasal, kdaj je to potem user posted image  In kaj bos odgovoril skoraj triletniku?

LP

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvo govorjenje
4.7.2007 7:36:09   
puncica
Ja ja poznamo, mene pa je moja vprašala kaj je to ubogaš, ja je pa ful zanimiva, ko uporablja besede iz risank njanovejša prigoda pa je zapisana v podpisu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvo govorjenje
4.7.2007 8:25:30   
Pajaca
Če mu daš sladoled ali čokolado imaš 2min miru. Tako da pavza obstaja, ampak je taka kratka.

Zdej si pa predstavli, da imam jaz doma dve taki klepetuli, ki nista nikoli tiho.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvo govorjenje
4.7.2007 8:53:15   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Če mu daš sladoled ali čokolado imaš 2min miru.


Hja pri nas ne, ker še kr sprašuje in ji teče vse po rokah, pa se deremo da naj že je, da ji vse dol teče, pa ona še bol žlobudra in sprašuje zakaj se tako hitr topi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
4.7.2007 9:55:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvo govorjenje
4.7.2007 10:37:30   
arielca
Pri nas tudi ni tišine. Tut ko liže sladoled komentira 'mnjami mnjami' in z eno roko drži kornet, z drugo pa boža bušija user posted image .
Jaz si včasih zaželim, da bi imela tisti 'off' gumbek, ki ga imajo govoreče igrače user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvo govorjenje
4.7.2007 22:48:14   
Naja31
Ha, ha, ste me nasmejale.
Pri nas je isto.
Meni je to prav luškano.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvo govorjenje
5.7.2007 8:15:03   
sonček balonček
Mene to tudi nič ne moti. Malo me moti (po drugi strani je pa sladko), ko ima večdnevne napade, ko skoz pravi mami, mamica, mamika, tko po deset miut skupaj. včasih še kakšno pesmico zloži iz besede mamica. No pa malo me moti ko grem na WC, ko komentira pred vrati mami lula, mamika kaka...

ampak meni je to sladko!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?