|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
6.11.2004 22:37:47   
Anonimen
V SREDO BO SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG!:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
Ja, kričiiiiiiiiiiiiim:)

lp od fuuuuuull vesele :fis:ke!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
6.11.2004 22:39:25   
Anonimen
JA KAJ ZDEJ MI TO POVEŠ;KO SEM DOMAAAAAAAAAAAA,danes sem vse jutro gledala v nebo,ker so sneg napovedali na višinah pa nič:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
6.11.2004 22:39:34   
Alexandra
:bravo: :bravo: :bravo:

Sem že rekla, da bo treba nabavit sanke, pa da gremo z Lukcem na prvi snežni sprehod.

JUHUHU, sneg bo tu. Upam.

:bravo: :bravo: :bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
6.11.2004 22:40:43   
Alexandra
Neva, vi trije kar še malo pridite na Gorenjsko. Zdaj, ko bo sneg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
6.11.2004 22:50:42   
Anonimen
Alexsandra,če bo vse po sreči,šele za zimske počitnice.:((:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
6.11.2004 23:11:56   
Annny
Jaz Gorenjka bi pa zdaj raje malo pobegnila proti morju...kaj, Neva6, a zamenjamo??:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
6.11.2004 23:24:04   
Sarina
:bravo: Jaz tudi komaj čakam sneg!!!
To bo veselo, ko se bo naša Sara prvič peljala s sankami
:sloncek::sloncek::sloncek:!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 0:04:20   
india
Pa bo spet veselo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Zdaj pa bo treb a po Miklavževih nakupih!!!!!!!!!!!!
Moji mali sončki so že risali pisemca!!!!!!!!!
:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 0:10:12   
mammika
ribica nikar ne kliči :hudicek: me bo še kap zadela.Že tko zmrzujem pol pa še sneg.Ja madona bom kr led kocka v rožnati barvi postala:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 0:11:02   
Pinja
Veselo bo ja, ko jaz :nosecka: nimam nobenih pametnih čevljev :((. Bom mogla bol previdno hodit, da ne telebnem! Sej drugač nimam nič proti snegu, ga obožujem, ampak zdej, k sem malo štorasta :zmeden:

MISKA01, a sva samo še medve pokonc?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 8:33:51   
india
Oh,Pinja, moj Mark se danes ponoči kar ninehal pogovarjat, spal je in čvekal,:hudicek::grrr:, potem pa naj jaz spim!
Ja, SNEEEEEEEEEEEG počasi naletava pri naših sosedih že par dni, se pravi, bo pri nas kar hitro,grrrrr:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 8:37:47   
india
Ja,Pinja, sedaj se boš pač malo bolj skrivala pa cotke štrikala, da se ti kje kaj ne zgodi:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:, saj potem pa boš hitro zakorakala z majhnim muckom skupaj na sneg!
Moja najstarejša, Anja in ta velik sin, Jansta januarska, pa smo bili kar hitro z obema zunaj, z ANjo že 2.2., saj je bil lep,sončen dan, pa je še sedaj zdrava in........preveč energije ima,kot vsi ostali!8)8)8)8)8)
LP in drži se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 8:39:42   
Alexandra
Upajmo, da ga bo napadalo ful, da ne bo naredil samo zmede in plundre. Joj, komaj čakam sneg - kupe snega. Jupi, snežaki, kepanje, sankanje,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 8:51:39   
Anonimen
:)-:)-:)-:)-Annny zamenjali bi samo za nekaj dni..pol bi bila pa sita plundre in megle včerajšni dan je bil tak da bi človek vsega prespal.:((:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 10:04:12   
BARBARA R.
Sovražim sneg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ampak dokler sem še doma se ne bom kaj preveč sekirala.
Kar naj pada če mu paše.Naš črni Bleki blazno uživa v snegu.Kar na Flexi ga damo in dela rove.

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 10:22:20   
ninca
jupiiiiiiiiiiiiiiii :bravo::bravo::bravo::bravo:
komej čakam da pride snegec do nas 9nebesa
to bo še veselo ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 10:57:26   
Pinja
Ja miska01, bomo tud mi hitro vn potegnili, se jaz zeeelo rada potepam :)-. Ne zdržim niti dneva, da nebi šla mal okol. Sicer če bo res sneg, bo voziček bol težko rint, ker mam marelo, pa ma bol mala kolesa, ampak se bom znajdla :bravo:.

Za sneg sem pa tud že ene stare čevlje najdla, sam če mi bojo prov, ker že mal zatekam :((.

:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 11:11:59   
biba77
Na Slovaskem na Martinovo ne praznujejo vincka, ampak pricakujejo prvi sneg.
Pravijo, da "Martin pride na belem konju".
:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 14:11:40   
kimi
Ej tole stvar k ji vi pravte sneg:)- jaz prv nč nočm:)- sm zdele pršla iz sprehoda sm mogla pol ure počakat da se mi je odnohtalo pa da sm lohk gor pršla...pa ta mraz:grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 14:47:38   
Pia73
Jaz imam sicer rada sneg ampak takihle temperaturnih prehodov pa ne maram preveč, že itak smo pogosto bolni,...:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   SNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG BO!!!
7.11.2004 15:14:31   
Anonimen
Ja, meni je tudi super, ko bo padel sneg. Zaradi tamalga. Zaradi naše Miše pa malo manj, ker gremo ravno v sredo k pasjemu frizerju, da jo bodo ostrigli, ker je zelo, zelo dlakasta. Kot en medvedek. Samo pol jo bo pa zeblo... Ji bomo kar en un ta blesav plašček kupili...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?