|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Široko povijanje v Lj
8.11.2004 17:18:53   
tiha
Hej, nosečke in mamice!

Kako je s širokim povijanjem v Ljubljani?
Sicer sem dvakrat rodila v Ljubljani, ampak sem živela na Gorenjskem, kjer ni več v praksi široko povijanje.
Zdaj živim v Ljubljani, pa me zanima, kako je s povijanjem tukaj.(Vse povijalke sem vrgla v smeti-prej smo imeli tiste nerodne ogromne iz paketa)
Katere povijalke so najboljše?

Lep mrzel pozdrav!!!

Tiha in :roza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Široko povijanje v Lj
8.11.2004 21:12:23   
Jetka
Živjo,

v Ljubljani priporočajo široko povijanje do prvega ultrazvočnega pregleda kolkov tako v materinski šoli kot na oddelku.
Mi smo se tega držali, potem smo pa pri dveh mesecih prišli na UZ in je pediatrinja dejala, da ima mala še nekoliko nezrele kolke, verjetno tudi zato, ker smo preveč široko povijali.
Kar se povijalnih tiče, kupili smo jih kar v Baby centru oz. Arielu, tiste iz paketa so pa tudi čisto ok.

Pozdrav, Jetka

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Široko povijanje v Lj
9.11.2004 7:12:46   
tiha
Hej, Jetka!

Verjetno so zdaj tiste iz paketa boljše. Jaz sem paket vzela pri prvem sinu-7 let in pol nazaj-in takrat so bile zelo nerodne, iz neprijetnega materiala.

Hvala za odgovor!

LP

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Široko povijanje v Lj
9.11.2004 10:49:39   
vena
Živjo,

nam pa so na oddelku rekli, da ne široko povijat in je nismo.

dones smo bili na uz in moramo samo pampersko nekako lepit.ampak da so kolki ok za njeno starost. kaj pa vem.

čao

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




prilagojeno mleko
petra123

Katero prilagojeno mleko uporabljate?

aptamil (41%)

milumil (4%)

hipp (10%)

novalec (18%)

drugo (28%)


Število vseh glasov: 154

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!