|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nočno hranjenje
5.7.2007 6:54:25   
Boni3
Dejte mi nekaj povedat,naša mala je stara skoraj 4 mesece in jasno ponoči rabi še piti mleko,vse lepo in prav,samo do pred enega tedna se je zbudila 1x na noč,popila in to je to. Zadnji teden se pa zbuja kar naprej in vsakič popije polno dozo mleka. Imam občutek,da je mleko sploh ne nasiti,ker tudi podnevi pije na dve uri. Ko je bila manjša je jedla na tri ali štiri ure. Ali je mogoče,da ji mleko ne zadošča več? Adaptirano mleko,ne moje. Pri štirih mesecih se tako ali tako zamenja mleko za 2. A mislite,da bi bilo kaj narobe,če ji ga dam nekaj dni pred dopolnjenimi 4 meseci?
Kakšna vaša izkušnja mogoče?

Lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nočno hranjenje
5.7.2007 8:20:34   
amy26
Jaz ji zvečer ne bi kr naprej delala adaptiranega mleka, mogoče je žejna poskusi ji dati nesladkan čajček ali vodo, sploh če lepo pridobiva na teži.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nočno hranjenje
5.7.2007 8:29:26   
Boni3
Ja sem pomislila tudi na to,da je žejna,ampak ne vem če bi potem količinsko toliko popila,ali pač. Teža je pa ravno zadovoljiva,na prvi posvetovalnici je bila prelahka,pri treh mesecih pa ne več,je bilo pa ravno v redu. A misliš,da če je žejna tudi toliko popije? Jest sem res pozabila,ampak načeloma,kdaj naj otročki nebi več rabili ponoči pit (oz jest),pri koliko mesecih okvirno?

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nočno hranjenje
5.7.2007 10:30:51   
Maleal
Če je le nekaj dni do 4 mesecev ji lahko daš komot mleko od 4 mesecev naprej,po moje je to mleko več ne nasiti.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nočno hranjenje
5.7.2007 11:25:07   
blue sky
Kaj pa, če je ponoči samo žejna? Naš user posted image  se zbudi enkrat, včasih dvakrat ponoči, potem mu dam čaj in takoj zaspi nazaj.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nočno hranjenje
5.7.2007 11:28:24   
viv_
Lahko pa, da gre samo za preskok v rasti in bo minilo v parih dneh.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nočno hranjenje
5.7.2007 16:30:07   
Naja30
Jaz sem tudi pomislila, da gre verjetno za preskok v rasti. Po moje ji tud lahko daš št.2 par dni prej. Pa boš vidla, na čem je stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nočno hranjenje
5.7.2007 18:06:52   
amy26
Ja sem pomislila tudi na to,da je žejna,ampak ne vem če bi potem količinsko toliko popila,ali pač.


če ji boš dala vodo ali nesladkan čaj, ga bo sigurno manj spila le tok da se odžeja

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nočno hranjenje
11.7.2007 17:55:54   
BARBY_2007
Draga BONI3

nč zato če še je ponoči tud moj mali je star 4.5 mesecev pa tud je ponoči 1-2x.

ko bo vedel bo že sam se odvadil mi smo tud probavali z čajam nadomestiti pa nič mora biti mleko!!!
sigurno pa ne bom pustila da se joka celo nočuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nočno hranjenje
12.7.2007 9:32:47   
Izabela_07
Pri nas je isto.4,5 meseca, nekaj časa je ponoči spal brez hranjenja, potem pa naenkrat lakota. Pojedel je recimo ob 2 zjutraj polno flaško, ob 3 še eno in potem je spal do devetih zjutraj. Potem pa spet eno noč brez hranjenja in je spal 11 ur! Pa naj to razumemuser posted image . Jokat ga pa seveda nisem pustila, ni pa pomagal niti čaj niti voda, samo tuljenje je bilo še glasnejše. Očitno pač rastejo in rabijo večuser posted image

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nočno hranjenje
12.7.2007 10:03:24   
nena82
Pri nas ga je začela sračkat zdaj. Ne pomaga ne voda, ne čaj, edino mleko. Pa ji zvečer v mleko vmešam malo rižolina, pa potegne za kako urco več spanja.

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nočno hranjenje
12.7.2007 18:29:29   
_andreja_
pomoje gre za preskok v rasti, ker mi smo stari slabih 9 mesecev in pride obdobje ko se kr zbuja, in potem je spet obdobje ko  spimo lepo kot nagelči celo noč....minilo bo po parih dneh, lahko traja tudi dva tedna toliko je nazadnje trajalo pri nas, ampak se je vredilo....

drugače pa jaz sem po četrtem mesecu mu proti večeru tri ure pred spanjem dala rižolino, in sem ga začela odvajat od nočnega hranjenja....samo dudo nikoli nisem devala čaj,...in počasi se je navadil da pred 5 uro zjutraj ni mleka in je tudi spal lepo, je pa res da s tem nismo imeli problemou in je lepo sprejel...zdaj pri 9 mesecih smo tako daleč da zvečer ob pol 9 zaspi in se več ali manj ne zbudi pred osmo uro user posted image  se je pa dolgo do 7 - 8 meseca zbujal ob 6 zjutraj, zdaj če se zbudi ga samo vzamem k sebi v posteljo in drnjohava do 8 ure...kakorkoli, nočnega hranjenja otrok ne potrebuje več po 4 mesecu, je pa res da če moj nebi lepo sprejel, da bi mu tudi jaz dala jest...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nočno hranjenje
12.7.2007 21:34:28   
Naja30
To je vse tako lepo napisano, ampak kako naj moji tamali to razložim? Da ponolči ne rabi več hranjenja?user posted image
Sem morala to napisat, saj se delno strinjam s tem. Mi imamo namreč obdobje zbujanja na 2 uri, noče pa nič drugega kot joško. Ne dude, ne čaja. Mislim, da gre za cartanje. Mogoče zaradi zobkov. Bomo videli, ali je to le obdobje.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nočno hranjenje
24.7.2007 14:07:51   
Anonimen
Mi smo stari 9 mesecev in smo se do pred enim mesecem dojili 1-2x na noč. V tej vročini se je pa zbujal tudi do 5x. Pač je najbrž bil žejen in si je tako potešil žejo. Mu pa nisem dala čaja ali vode, da sva se še malo pocrkljala, poleg tega bi pa najbrž prostestiral, ker ne bi bilo zize.user posted image

LP

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nočno hranjenje
24.7.2007 23:34:47   
Anonimen
Lahko gre samo za preskok v rasti in bo minilo.

Lahko je samo žejna, kar v tej vročini ne bi bilo nič nenavadngea.

Lahko je res lačna. Zamenjaj mleko za eno stopnjo višje; morda dodaš še malo rižolina, da bo bolj nasitno.

(odgovor članu Boni3)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?