|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blazina za dojenje
7.11.2004 7:05:25   
Lunca1
Ojla!

Kaj menite, a se splača kupit to blazino, ali je to proč vržen denar?

LP Lunca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   blazina za dojenje
7.11.2004 7:26:07   
jagoda
Men je bla super, ker je bila Adamova porodna teža 4590g in non stop je hotu jest prvi mesec. Bi mi drugač roke odpadle! pa še zdaj mi prav pride - za gledat TV, pa malega dam gor ležat, da ima dvignjeno vzglavje in gleda mamico kaj dela. Mi smo blazino poimenovali kar ČRVEK in vsi se kar tepemo za njega. Tak je fajn zadremat na njem. Kupila pa sem ga v Toysu, tistega tamehkega (s peno polnjenega). Imajo namreč še take trde. Za te pa res ne vem kako se obnesejo.

PAPA in veliko srečnih uric pri dojenju!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   blazina za dojenje
7.11.2004 11:50:33   
lidia
Živjo, jaz tudi razmisljam o tej blazini, kje je to v toysu, katera trgovina je to? :zmeden2:


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   blazina za dojenje
7.11.2004 14:16:57   
jagoda
Toys r us je trgovina v Avstriji. Najdeš jo lahko v Gradcu v West centru, pa tudi v Celovcu. Verjetno tudi v drugih večjih krajih, sam nisem sigurna kje še. Poglej na njihovo spletno stran: toysrus.at!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   blazina za dojenje
7.11.2004 14:28:22   
kimi
jaz sem to le vidla v porodnišnici in je res super sem ga sprobala tale obroček:)-

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   blazina za dojenje
7.11.2004 14:51:26   
Anonimen
Ja, je kar v redu. Mi je prej sicer nismo imeli, se je pa naučil sam sedeti, ko smo jo kupili. Prej ha nisem upala puščat samega sedeti, ker se je vedno zvračal. Tukaj pa ga lahko posediš, daš okoli njega to "kačo" in nikamor se ne more zvrnit. Tudi za v stajco je super. Sedaj pa jo imamo za zabasat pod balkonska vrata, ker notri piha...

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   blazina za dojenje
7.11.2004 15:32:07   
Pinja
Jaz sem jo pa vidla v Baby centru, se mi zdi da je 5.000,00, sam ne me za besedo držat! Imajo pa dva različna vzorca tkanine, če je kateri sploh važno.

Koliko pa v Avstriji stane?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   blazina za dojenje
7.11.2004 19:45:06   
Seven*
Meni sluzi za vsaj 5 razlicnih namenov.. Super zadeva. Zadovoljna!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   blazina za dojenje
8.11.2004 15:25:44   
Sonka
Ta blazina je ZAKON:bravo:. Ti jo samo kupi, mi smo jo v Toysu. Uporablajmo pa jo vsi kot je napisala jagoda.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   blazina za dojenje
8.11.2004 15:26:24   
Sonka
Seveda uporabljamo in ne Uporablajmo.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   blazina za dojenje
8.11.2004 21:41:01   
*
jaz imam blazino od njih..glej link..in je SUPERCAAA!!!!!!!!!!!

http://www.mladika-sp.si./celota.htm

:pujs:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   blazina za dojenje
9.11.2004 13:15:37   
Lunca1
Punce, hvala za odgovore. Bom naše naštimala, da mi jo bodo kupili za rojstni dan.:bravo:

LP Lunca :sloncek:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   blazina za dojenje
9.11.2004 23:05:06   
niki5
jaz jo tudi uporabljam.. med nosečnostjo sem si med spanjem podložila noge z njo, sedaj pa jo imam pri dojenju :) meni zelo prav pride.. Tako, mi vsaj hrbet ne trpi, ker je v pravi višini otrok in mi ni potrebno biti sklonjena.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   blazina za dojenje
9.11.2004 23:06:01   
niki5
imam pa tisto iz Emporiuma, Mothercare.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?