|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Seznam za na morje
24.7.2007 10:31:13   
lilka
Jaz sem čisto blesavauser posted image , ker gremo prvič na morje, pa se ful bojim, da nebi česa pozabila, kaj če bi skupaj sestavile en seznam stvari, brez katerih na morje z dojenčkom pač ni dobro iti, sploh tiste, ki imate že izkušnje boste to dobro vedele?hvala za pomočuser posted image !

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Seznam za na morje
24.7.2007 12:57:42   
Nika v službi
plenice, hladilno mazilo, robčki za čiščenje ritke, stekleničke, kuhalnik za vodo, mleko v prahu (če seveda uporabljaš), fiziološka, Calpol in/ali svečke proti vročini, Bepanthen plus, vata, škarjice, vse tisto, kar dnevno uporabljaš pri negi.... hm, a je še kaj takega... mi smo imeli na prvem popotovanju v tujino, ko je bila mala stara nepolnih 8 mesecev, precej robe, aha, Claritin, pa sirup proti kašlju, tisto zadevo za čiščenje noska, .....

Odvisno tudi kam greste in za koliko časa ter kako je tam razvito zdravstvo....
Sicer pa sem šla jaz pred našim potovanjem na posvet k naši P, ki mi je svetovala, kaj vzeti s sabo in tudi napisala recepte....

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Seznam za na morje
24.7.2007 13:57:26   
crci06
- Calgel ali kaj podobnega, če se bodo najavili zobki, pa tudi če še ne, je velika verjetnost, da ga boš uporabljala kasneje
- kšno zrnce pralnega praška, če boš kaj slinčke preplaknila,če boste že jedli GH
- fredov obroč ali kaj podobnega
- šotor senčnik za na plažo
- kšno igračko
- dekco ali veliko brisačo, da bo dete lahko na njej počivalo

... mogoče se zvečer še kaj spomnim, kaj smo še mi s seboj imeli (zelo prav mi je prišel Ikein stolček, samo mi smo bili stari ŽE skoraj 5 m user posted image  in smo ravno uvajali GH)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Seznam za na morje
24.7.2007 14:07:45   
malecka_mateja
10 bodijev
3 pižame za ponoči če bo mrlo dugače spi v bodiju!
4 kratke hlače
6 majčk
4 oblekce(ti pač kaj maš)
potem pa mam take žabe brez roavav in na kratke hlače v celem! te 3
trenerkica
2 dolge hlače
2 dolgi rokav
jopica
posteljnina
plenice
čajek
flaške
hrana
voda za hrabo
duda
proti komarje(mreža ali pa za vtičnico)
posteljca
posteljnina
igračke
čeber za kopat
bazenček za malo
kozmetika(olje...)
krema za sončenje faktor 50
fiziološka
krema za rit
vlažilni robčki
odejica tanka in debelješa
senčnik
klobuček
fredov obroč
slinčki
kašice
cal gel
svečke ali calpol

to je moj seznam

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Seznam za na morje
24.7.2007 14:34:37   
Anonimen
PAr strani nazaj obrni, pa ga najdeš na forumu ko so Izleti in dopusti user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Seznam za na morje
24.7.2007 15:14:52   
lilka
Joj se trudite, hvala. Sem pozabila napisat, da gremo v Zadar in da bo takrat stara 4M in da jo hranim na flaško ja.
Hm, čebra za kopat nimam, mam banjico, tisto pa ja ne morem s sabo vlačituser posted image
Svečke sem danes sfehtala(in to komaj),  pri pediatrinji, kaj drugega je rekla, da ne rabimuser posted image  in da ni nič posebnega, če gremo pač na morje, če bo kaj bomo pač domov prišli.
Aha Calgel morem očitno kupit, za to sploh nisem vedelauser posted image , bom šla nabavit.

Sem pogledalla nazaj pa je ta, ki ga je Malecka_Mateja napisala še boljšiuser posted image .
Je razlika  s koliko starim otrokom greš, če je dojenček, ali malček. Pač vsaka izkušnja pride prav.

< Sporočilo je popravil lilka -- 24.7.2007 15:25:41 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Seznam za na morje
24.7.2007 16:19:20   
crci06
mi se kopamo v čebru, na morju sem planirala in prakticirala tuš;
je pa bila v prikolici ena full velika banja, kot za cunje obešat...
nekateri so jo uporabljali, da so nosili čisto posodo popomivanju...
jaz sem jo pa fajn oprala in ga umila. Sej je itak za pojest sladek.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Seznam za na morje
24.7.2007 16:44:59   
MINEJA
Glede čebra, mi tudi že od doma prakticiramo tuš ...

Drugače pa ne pozabi še na:
- zdravilo proti driski (Linex ali Rehidrol ali Prolife)
- za komarje:repelent in mazilo za pike
- kremo za sončenje
- svečke
- klobuček
- jod za rane
- termometer
- fiziološko inpumpico
- pleničke
- robčke
- zdravstveno zavarovanje
- načrt do najbljižjega zdravnika oz. bolnice
- ...

Pa uživajte!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Seznam za na morje
25.7.2007 9:53:09   
LIDJOČKA
Tudi mi smo bili v Zadru in poleg vse te krame, ki smo jo imeli sabo, bi mi najbolj prav prišel otroški puder, ki ga seveda nismo imeli s sabouser posted image . Zato ti priporočam, da ga vzameš s sabo, mojima se je vnela koža pod vratkom, zaradi user posted image  vročine, ki je bila prijšnji teden.  Itak pa boš kakšno stvar še pozabila, ne se preveč nervirat, vse se da povsod kupituser posted image (razen seveda zdravila, bolje da imaš res vsa s sabo).

Pa lepe počitnice!

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Seznam za na morje
25.7.2007 12:15:54   
krfjolca
Tako malega komot umiješ tudi v bideju ali umivalniku ;)

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Seznam za na morje
25.7.2007 12:20:21   
lilka
Ja glede umivanja bomo že nekaj izumili, pa če se en teden ne bo kopala v banji pa tudi ni nič hudega, bomo že pod tušem al pa kakorkoli.

No če se katera še kaj spomni pa le naj napiše. Sem se spomnila še na termometer za vročino merit.


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?