|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 13:07:15   
mamci
zadnje časa opažam, da velika večina otrok sploh ne nisi klobučkov oz. pokrival. Nima veze ali je ura 10 zjutraj ali 2 pop. Saj ne rečem, da je treba imet skos pokrito glavico amapk kar je pa too much je pa to much, razumem tudi, da nekateri otroci ne marajo nosit pokrival.

Samo en od primerov; zadnjič v Tivoliju cca 30 otrok od teh sta samo 2 imela kape pa je sonce orng "prbijal".

Starši niso niti tok, da bi jih spravili igrat v senco. Še najbolj hecno je to, da sami starši nosijo očala ali klobuke otroci pa ne.

Meni je to čist mim in bi takega starša kr......user posted image






_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 14:04:58   
Gordana-3
moja ta mala tud nima klobuka, ker si vse vleče dol z glave. imamo klobuke, klobuke za zavezat, rutke, toda vse si potegne z glave user posted image

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 14:16:35   
anitaz
Moja na morju vedno nosi tanko rutko, v morju, v bazenu, na plaži...Če pa grem ne vem, v trgovino popoldne ali dopoldne, ji pa ne dajem gor nič, ker greva samo iz avta pa noter, in obratno. Če pa je na soncu, pa ima vedno gor rutko (ali klobuček, ali kapco s šildom).

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 14:57:20   
Majabo
ns ima na plazi, tudi v vodi klobuk gor, ni debate, ce ga mece dol, ga pac pobiram in mu ga natikam nazaj
in res....nebi verjela, je bil eden redkih

saj je lepo da je otrok ves zagorel in rjavih lick samo...kaj vem no, meni je bolj pomembno da ima glavico vsaj malo zasciteno
na morju je bil cel kup starsev z otroci od 1 do 2 leta, v najvecji vrocini, ki je butala pred dnevi se tudi sredi dneva posedali na plazi, v vodi, otroci brez pokrival, vsi jokavi in ubogi, starsi pa nic
mene je prou srce bolu
a zdej ce se pa ze na morje pride je pa greh v senci sedet, pri enih gre ocitno tko....

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 15:04:52   
Anonimen
Mi imamo klobuček oz. kapico vedno gor. Ker pri nas je pa ravno kontra...če mu ga hočem dat dol, kar znori user posted image  vedno moram poskrbet, da imam rezervnega sabo...da ni panike, če se en izgubi ali kje pozabi user posted image


(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 15:22:55   
Elica
Tudi naša ima vedno na glavi klobuk, tudi na morju ga je imela v vodi in sicer ima takega s širokimi krajci, da ji še zaščiti vrat in delno ramena,sem jo pa vedno še za vsak slučaj namazala tudi po obrazu in seveda po celem telesu. Tako da njo sem na morju ful pazila, nase pa žal malo manj in me je  tako opeklo po hrbtu, da dve noči nisem mogla prav spat, pa se nisem sončila, posedala na soncu, v najhujši vročini sploh nismo bili na plaži, pa mazala sem se, ampak kljub temu ..... kaj češ.
Tako da to je dober dokaz, kako močno je sonce in da nobena previdnost ni odveč.

lp,  Simona

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 15:27:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamci

Meni je to čist mim in bi takega starša kr......user posted image


Ja kaj bi naredila z njim user posted image  user posted image

Kaj pa če otrok noče imeti nobenega klobučka na glavi? Naj bomo potem cel dan, dokler je sonce z njim v stanovanju? Potem boš pa naredila kaj, ko bomo šli ponoči ven? Te bo spet motilo, ker je pozna ura user posted image

(odgovor članu mamci)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 16:12:17   
mamci
Ja kaj bi naredila z njim

uuu Mič RR si se pa fejst razjezila, a si ti en/ena teh staršev?!?user posted image


p.s. sej, če otroček ne želi imeti kapice na glavi je senčke kar dovolj a ne, pa nič se jezit, debata pačuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 16:15:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamci

uuu Mič RR si se pa fejst razjezila, a si ti en/ena teh staršev?!?user posted image


Ne, nisem user posted image .

Mi gre pa že na živce, da se vsakih pet minut nekdo vtika, kako otroci drugih staršev hodijo po soncu.

(odgovor članu mamci)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 17:44:15   
ElaM
Pri nas je odvisno od dneva, včasih še opazi n, da ima klobuček, včasih ga non stop pobiram in dajem nazaj na glavo.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
26.7.2007 17:54:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 19:23:50   
krfjolca
Jah, mene je že prav strah hodit po mestu z vozičkom, ker samo razmišljam, kaj si kdo misli, da delam narobe in se zgraža nad mano user posted image .
- Ko je bil mali ene 2 meseca, se je vame vtaknila ena, ki ji ni bilo všeč, da se hrani po flaši, ko bi ga lahko dojila user posted image
- Spomladi se je nekajkrat zgodilo, da so padle pripombe, kako je malo oblečen, da se bo prehladil (jaz sem morala pa ful pazit, da mu ni bilo vroče, ker je bil takoj pikast)
- Pa, ko se je kdaj jokal v vozičku, so bili pametni, da je sigurno lačen.

Klobučka pa ne nosimo, ker ga nima na glavi niti pol sekunde, kakih 5 sekund  pa celo zdrži s piratsko rutico. (je pa zato čimbolj v senci, pod marelico ...)

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 19:45:59   
mamci
ja kaj je zdaj ""moderatorke"" a skupi držite? saj prav; enaki z enakim user posted image

Predlagam pa, da še enkrat prebereta moj post (o nenošenju klobučkov).


Pa še nekaj; a zdej pa ker sta "moderatorki" si  lahko dovolita oseben napad ali kaj? Predlagam, da si prebereta navodilo za uporabo foruma in mi po potrebi pišeta na zs user posted image  

Aja, klobučkov imam dovolj, če katera od vaju rabi z veseljem podarimuser posted image





_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: klobučki oz. pokrivala
26.7.2007 23:24:40   
aidas
Oprosti ampak tudi ti si napisala da bi tiste starše kr ...se pravi si ena tistih ki vidijo vse pri tujih otrocih in v tujih vozičkih.mogoče bi pa tebe kdaj kdo kr...user posted image
drugače je pa pri nas to tudi tako da damo kapo gor in v sekundi je kapa dol in je brezsmisla jo stalno natikat ker na koncu to zanjo izpade kot igrauser posted image . Če pa smo že na soncu  ob taki uri(kar gledamo da nismo) jo pa tudi po glavici namažem z malo kremeuser posted image .
tako samo moje mnenje!

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
26.7.2007 23:59:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aidas)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: klobučki oz. pokrivala
27.7.2007 0:54:05   
Bonnie_RR
Moj tamali ful ne mara klobučkov, ampak ga vseeno nekako zamotim, ko mu ga dajem na glavo (in obvezno zavežem), tako da potem pozabi nanj. Na glavi pa ostanejo samo tisti, ki se zavežejo.
Ker ima bolj tanke in svetle laske, sem, kar se tiče pokrival, kar vztrajna. Sploh zdaj na morju je imel, ko smo bili zunaj, ves čas klobuček.
Sicer pa vsak po svoje...

Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: klobučki oz. pokrivala
27.7.2007 1:12:12   
Bonnie_RR
Glede "vtikovanja"... Sicer čisto out-off topic, pa vseeno...
Meni je ena babica letos na plaži dobesedno dvignila pokrov z bednimi izjavami, ko smo se enkrat spravljali v vodo. Tamali naravnost obožuje vodo, prej smo bili 10 dni večinoma skoz v vodi, ker tamali ni in ni hotel ven, predzadnji dan je bil pa nekaj siten, ker je popoldne premalo spal in se je nekaj jokal, ker si je namislil, da bi bil brez šlaufa. Je nakaj brcal in protestiral, ko ga je moj spravljal v šlauf. Pa ravno leze ena babica iz vode in vsa pametna začne vreščat: Bogi revček! Kaj ga mučite?! Otroka silite v vodo, on se je pa boji! Se bo ustrašil! Imam 4 leta staro vnukinjo, ki še danes noče v vodo, ker ima še zdaj travme, ko se je enkrat ustrašila vode!
Js sm bila čist šokirana nad njenim napadom (še moj je popizdil) in sem ji rekla, naj se briga zase in da otroku nič ne manjka, še manj pa doživlja travme zaradi vode. Pa mi ta nazaj zabrusi: Se boste že spomnili mojih besed! Me je imelo, da bi ji še kaj povedala, pa sem bila rajši tiho, ker se ne mislim z neko babico, ki jo prvič vidim in sploh ne poznam, prepirat sredi plaže. Js vem, kakšna je situacija, poznam otroka in kaj je dobro zanj. Ne pa ena ženska, ki slučajno vidi 10 sek izsek vsega dogajanja.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: klobučki oz. pokrivala
27.7.2007 7:17:20   
Primoza
Kje pa prišlo do kakega osebnega napada?

Drugače pa se tudi mi poslužujemo klobučkov večinoma na pohodih v hribih. jih ne marata.

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: klobučki oz. pokrivala
27.7.2007 20:55:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamci

Aja, klobučkov imam dovolj, če katera od vaju rabi z veseljem podarimuser posted image


V letošnji kolekciji jih imamo dovolj.
Vseeno hvala za ponudbo user posted image .

(odgovor članu mamci)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: klobučki oz. pokrivala
27.7.2007 22:29:38   
aidas
mič RR se čist strinjam s tabo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drgač jih majo pa tud v akciji v sparu po 2 evra,mislim da ni problem...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: klobučki oz. pokrivala
27.7.2007 23:08:14   
viv_
mamci - naša tamala bo v slovenski olimpijski ekipi. Šport - hitrostno snemanje klobučka/kapice/rutke z glave user posted image  V lasti ima državni rekord in najbloljši rezultat sezone...

Ta velika pa, ne samo, da klobučka ne nosi, tudi čevljev ne nosi. Je celo poletje bosa. V vrtcu sva se z vzgojiteljico zmenili, da ji ni treba imeti copatov. Pač ne prenese obuval - jaz jo zato ljubkovalno kličem kar Strojanova user posted image  Aja, klobučka pa tudi nima, ker potem ni tok lepa user posted image

Zdej pa hitro CSD klicat...



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu aidas)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: klobučki oz. pokrivala
28.7.2007 13:01:26   
ZARA
Zara pa brez klobuka sploh noče nikamor it. Vedno, ampak vedno mi teži za klobuk. No, sej mi je fajn, ker je sonce res močno. Eni otroci pač ne prenesejo, čeprav bi jst vseeno vztrajala.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 28.7.2007 13:02:41 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: klobučki oz. pokrivala
28.7.2007 15:26:22   
dory
jst tud ne morm tamalga silit in prisilit,da bi nosil klobuk ali kapo s sildom....ok, zmasiram ga le za na morje, to je pa tud vse....ce mu tko pase...ok....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: klobučki oz. pokrivala
28.7.2007 17:37:23   
mamci
Zara pa brez klobuka sploh noče nikamor it. Vedno, ampak vedno mi teži za klobuk. No, sej mi je fajn, ker je sonce res močno. Eni otroci pač ne prenesejo, čeprav bi jst vseeno vztrajala.

Hvala Zara, to sem imela v mislih, ko sem pisala ta post user posted image user posted image



p.s. kok vas je fajn brat, ko ste penaste  brez pravega razloga, ali pa tudi....

...kot rečeno, klobučki so še vedno na voljo...user posted image user posted image user posted image

pa za vse en user posted image



_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: klobučki oz. pokrivala
28.7.2007 18:36:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamci

ko ste penaste  brez pravega razloga, ali pa tudi....


A po sebi sklepaš user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mamci)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?