|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ležalnik
2.5.2008 22:17:07   
Miska2
Pozdravljene,

razmišljava, da mi malčku kupila ležalnik (z visečimi igračkami in nastavljivim naslonjalom), nisva pa prepričana, da bo res rad v njem.

Kakšne so vaše izkušnje - ležalnik da ali ne, do katerega meseca je uporaben, ali so sploh kake prednosti v primerjavi z lupinico?

Hvala in LP user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ležalnik
2.5.2008 22:22:00   
Anonimen
Nisem ga uporabljala, za vskocit je bila dobra kar lupinica...user posted image .

Je pa dojencica kar veliko spala in sem imela takrat cas skuhat kosilo in kaj naredit tako da ni bilo potrebe po odlaganju...user posted image .

A dojencka se cakata?

(odgovor članu Miska2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ležalnik
2.5.2008 22:27:35   
crci06
Mislim, da se jih po najnovejši mode celo odsvetuje.
Sploh za dalj časa.
Mi smo imeli igralno podlogi z loki na tleh - to se je pa kar nekaj mesecev odlično obneslo - dokler se ni splazil ven.

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ležalnik
2.5.2008 22:38:37   
Anonimen
Mi smo imeli Chicco ležalnik z igralnim lokom in v začetku mi je bilo zelo žal, ker sem ga kupila. Kasneje pa se je izkazal za zelo dober nakup. Seveda user posted image  ni bil v njem ves dan.

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ležalnik
2.5.2008 22:43:29   
Naja30
Ma ni bil ne vem kako aktualen. Meni je isto kot lupinica samo da v ležalniku ne more bit čist od začetka, ker je večja in bolj široka in otroka kar skup potegne. Kasneje je bila pa že več na tleh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ležalnik
2.5.2008 22:51:56   
jajula
nam kar prav pride, da jo imam kam odložit v dnevni sobi, npr. ko ji pripravljam za jest. lupince pa itak ne nosim vsak dan v stanovanje, pa se mi zdi tm ful bolj stisnjena.  

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ležalnik
3.5.2008 1:14:05   
Anuška79
Mi smo ga imeli ves čas na klopi ob mizi v jedilnici. Mala je bila v njem ob vseh naših obrokih. Ko je začela jesti GH, a še ni povsem samostojno sedela, je bil odlična rešitev.

Nam se je odlično obnesel.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ležalnik
3.5.2008 9:29:14   
frutka_
Lupinica je neprimerna za ležanje. Uporabljal naj bi jo samo za v avtu. Imeli smo ležalnik pa se je mali drl kot šoja v njem in smo ga hitro vrnili. Raje sem ga polagala na tla in kasneje v stolček.
Zdaj si bom ga pripravila in držim pesti, da se bo obnesel.user posted image

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ležalnik
3.5.2008 9:38:18   
Seven*
Raje kot v ležalnike in vsemogoče stolčke investirajte v Airex blazino, kjer se lahko otrok prosto giblje na tleh.



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ležalnik
3.5.2008 10:49:28   
Blacky30
Ležalnik je super stvar. Mi smo ga uporabljali od rojstva pa vse do 8. meseca. In je bil vedno rad v njem. Čez dan je spal v njem na sedežni v dnevni sobi, pri uvajanju GH je bil idealen, sicer pa se je v njem tudi veliko igral. Treba je pa samo pazit, da je kupljen pravi, tak, ki je namenjen že od rojstva naprej. Lupinice nisem nikoli uporabljala drugje kot samo v avtu. Je otrok preveč utesnjen notri, pa še potil se je ful v lupinici od Peg Perego, ker je tak blesav material.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ležalnik
3.5.2008 11:48:21   
anarabarbara
Naš je bil kar naprej v ležalniku, ampak fizioterapevti imajo dobre razloge, da ga odsvetujejo. Mi smo potem po nasvetu FTH zmanjšali uporabo ležalnika in nabavili ta Airex (rabljen, pa vseeno nekih 100 evrov), pa smo se potem čisto navdušili nad njim. Nekaj neverjetnega je, kako otroci sami razvijejo 100 spretnosti, če jim pustiš svobodo.

< Sporočilo je popravil anarabarbara -- 3.5.2008 11:50:23 >


_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ležalnik
3.5.2008 20:51:04   
kajajaka
mi dojenčka še nimamo, ležalnik pa že, ker so nam ga mamice toplo priporočale - da greš v miru na wc, ko si sama, mali je pa v ležalniku privezan. Je baje veliko bolj praktičen kot lupinica, pa user posted image  je v njem manj utesnjen... Po priporočilih mamic torej velik DA za ležalnik.

Sicer je pa 30,40 €, kar ni tako hud strošek, glede na to, da so pajacki po 15€...

(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ležalnik
3.5.2008 21:58:55   
Miska2
Hvala vsem, da združim vse v eno sporočilo: naš mali ima 3m, lupinico zanekrat uporabljamo le v avtu in med kosilom (da naju gleda), ampak itak ne mara biti v njej in ga hitro vzameva ven... sicer ga odlagava v igralni center ali v posteljico, nad katero je vrtiljak...
Lahko katera nalepi kak link za omenjeni Airex?
Hvala & LP

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ležalnik
3.5.2008 22:04:54   
Seven*
Airex je super stvar, ampak res svinjsko drag. Čisto komot lahko namesto tega kupiš one penaste puzzle, jih sestaviš na tla in potem kupiš kakšen igralni center pa par zanimivih igračk. Jaz sem se dostikrat znašla, pa sem gor na tisti igralni center privezala žlice in podobne kuhinjske pripomoče. Je imel vsak dan kaj drugega za prijemat in gledat. user posted image user posted image user posted image  Pa si narediš en igralni kotiček. Na tak način narediš otroku največjo uslugo...

Pa zavedati se moraš da bo ležalnik uporaben KVEČJEMU 5 mesecev, ker potem sedijo in nočejo bit več noter. Takrat je ležalnik hudo nevarna stvar, ker se marsikateri zvrne na glavo kljub temu da je privezan.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ležalnik
4.5.2008 9:31:00   
anarabarbara
Zdajle sem pogledala ta link, vendar očitno ne prodajajo več tistega Airexa, kot ga imamo mi (naš je okoli 140x200 cm). Tile se mi zdijo skoraj premajhni.
http://www.vitacenter.si/sl/Airex_blazina_za_vadbo_treapijo_rehabilitacijo_prosti_cas/

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ležalnik
4.5.2008 10:15:59   
frutka_
Airex lahko uporabljaš tudi na morju. Plava na vodi in se lahko na njem kopaš. Se ne potopi. Preverjeno!
Fajn zadeva je ja. Mislim da stane okorg 200eur.

(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ležalnik
13.5.2008 13:09:40   
carly
Kateri ležalnik pa priporočate? Jaz ga bom mogla tudi imeti.Delam namreč doma in si ne bom mogla privoščiti celo leto porodniške, tako da bom mogla vsak dan za vsaj kakšne pol ure do uro v pisarno skočit, pa se mi zdi, da bo lahko dojenček tudi pri meni v ležalniku če ne bo hotel v svoji posteljici dalj časa čez dan spati.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ležalnik
13.5.2008 14:14:14   
mateyka
mi smo uporabljali ležalnik tudi, ko smo začeli z GH in še ni sedela v stolu. ja, za wc in tuširanje (mame seveda) pa sploh fajn pride user posted image  user posted image

drugače pa majo tle super fensi ležalnike  http://www.onlinebabystore.co.uk/archives/category/rocker-chairs - men je ful všeč Doomoo Bubble Beanbag Seat

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ležalnik
16.5.2008 11:25:49   
ZmajTolovaj
drugače pa majo tle super fensi ležalnike http://www.onlinebabystore.co.uk/archives/category/rocker-chairs - men je ful všeč Doomoo Bubble Beanbag Seat

o hudo, a za velike pa nimajo? jaz bi si tole naštimala v dnevno user posted image

Drugače pa: mi smo imeli ležalnik, zelo fajn se je obnesel par mesecev, ampak pri drugem otroku vem, da ga bom dala prvi moment na tla, mam puzzle čez celo dnevno in nisem mogla verjet, ko sem našo malo videla, kako uživa, se igra, razvija ... v ležalniku pa samo ... hja, leži. user posted image Je pa fajn, da ga imaš lahko zraven pri npr. kosilu ali v kopalnici, ampak za tiste pol urce najbrž tudi v lupinici ne bo prevelike škode.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ležalnik
16.5.2008 11:28:53   
ZmajTolovaj
Aja imeli smo pa tega

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ležalnik
16.5.2008 21:07:46   
Annny
Meni je všeč, le ležalnik ni samo 'gugalnik' (kot na zgornjem linku), ampak da lahko stoji poleg tega še v fiksnem položaju.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ležalnik
17.5.2008 20:38:53   
soraia
midva sva nabavila tega:

http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=3976&c_id=153&cf_id=156


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ležalnik
17.5.2008 21:14:32   
aleksandra silvija
http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=3976&c_id=153&cf_id=156



(


Takega bi pa tudi jaz imela, ampak ga v SLo trgovinah nisem zasledila, preko mej po netu ga pa ne bom naročila.
Je vseeno kje v SLO za dobiti?
Hvala.

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ležalnik
17.5.2008 22:41:10   
soraia
mislim, da ti ga lahko naročijo v Turbo limaču.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?