|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mueller - hlačne pleničke
30.7.2007 21:36:26   
Jessy
Mene pa zanima, če ima Mueller tudi svojo znamko hlačnih pleničk, kot ima to Pampers? Sem tokrat imela od Pampers, pa so me navdušile in bi  kupila Muellerjeve, če obstajajo. A kera ve?
Hvala že vnaprej!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mueller - hlačne pleničke
30.7.2007 21:52:22   
Mikica
Naš je lansko leto uporabljal Muellerjeve hlačne plenice preden se je odvadil od plenic.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mueller - hlačne pleničke
30.7.2007 22:06:59   
Jessy
Se pravi, da jih imajo?! Krasno!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mueller - hlačne pleničke
30.7.2007 23:16:33   
hrabra miška
ja imajo jih,jaz jih imam za našega Aljaža pa sem ful zadovoljna z njimi.Pa še cenovno so ugodne. So pa Beauty Baby.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mueller - hlačne pleničke
31.7.2007 7:35:28   
Anonimen
ja pa miler jih ma tut. mi milerjeve uporabljamo se mi zdi da so manj obavtne k dmjeve

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mueller - hlačne pleničke
31.7.2007 9:06:02   
bajsek
čAO!

No kot vidiš jih imajo, samo mi pa nismo bli zadovoljni z njimi. Res pa je, da ima mali precej občutljivo ritko. Sem jih kupla, ker so precej cenejše od dmjevih, in je mel po dveh dneh že vneto rito. TRo je blo takrat ko je blo full vroče in sem misla da je vnetje prej od vročine kot od plenic, pa sem zdaj poskusla še enkrat in ista pesem, tako da za nas niso.Poznam pa veliko mamic ki jih uporabljajo in so z njimi zelo zadovoljne. Naš se je očitno preveč navadil na dm i9n drugih sploh ne uporabljamo (razen pampers za kli v sili, ker nismo iz Lj in pri nas ni dm ja).

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mueller - hlačne pleničke
31.7.2007 9:28:50   
Jessy
No, na Baby Beauty sem mislila ja! Jaz kupujem ta klasične tam, pa se na hlačne še spomnila nisem, da bi probali. Na morju mi jih je pa zmanjkalo in sem jih kupila za probat od Pampers in so mi res praktične pri tako starih otrocih.
K sreči ritka ni občutljiva, tako da mislim, da jih bomo kar kupovali!
Hvala vsem za informacije!!! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mueller - hlačne pleničke
31.7.2007 11:48:49   
arielca
Od kolk kg naprej pa so hlačne pleničke? Se mi zdi praktično, ja. Pa še naša se ne mara previjat.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mueller - hlačne pleničke
31.7.2007 11:52:47   
Nej
Mislim, da so Pamperske od 9 kg dalje. So pa res zelo praktičneuser posted image .

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mueller - hlačne pleničke
31.7.2007 11:54:23   
medvedek
Tudi mi uporabljamo že kar nekaj časa hlačne pleničke - saj za spanje. Saj so veliko bolj kavlitetne od navadnih planičk in zdržijo celo noč. Tako, da odkar jih uporabljamo ponoči nismo prav nič več mokri. Uporabljamo DM-ove in Mullerjeve čeprav smo z DM- ovi bolj zadovoljni, saj so mehkejše in tudi bolj kavlitetne. Mullerjeve hlačne planičke so od 15 kg naprej. Mi jih uporabljamo že kar nekaj časa čeprav ima naša šele 11 kg ji niso prav nič prevelike.

LP

Damjana

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mueller - hlačne pleničke
31.7.2007 12:54:39   
arielca
Hvala!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu medvedek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mueller - hlačne pleničke
1.8.2007 12:53:29   
žanai
Hojla!

Ali mi lahko prosim poveste, katere so DM-ove hlačne plenice? Npr. barva ovitka, od koliko kg naprej...
Sem jih zadnjič iskala v DM-u, pa na tistih, ki so jih imeli nisem našla gor nobenega posebnega napisa... niti prodajalka mi ni znala povedati katere bi to bile. Mogoče jih trenutno niso imeli. user posted image

Hvala za odgovor!
Pozdravček!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?