|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pritiskanje navzdol
9.4.2008 10:01:02   
gajka
Sem v 25. tednu in že 2 dni imam občutek kot da mi vse pritiska navzdol in hoče zlesti ven. user posted image  Včeraj je bilo to opazno tudi v ležečem položaju, danes pa samo, če sem pokonci. Nekako sklepam, da se je mogoče user posted image  namestil v neko lego, ki je meni manj udobna. A ima katera podobne izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pritiskanje navzdol
9.4.2008 10:02:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Sem v 25. tednu in že 2 dni imam občutek kot da mi vse pritiska navzdol in hoče zlesti ven. user posted image  Včeraj je bilo to opazno tudi v ležečem položaju, danes pa samo, če sem pokonci. Nekako sklepam, da se je mogoče user posted image  namestil v neko lego, ki je meni manj udobna. A ima katera podobne izkušnje?


Vse smo jih imele verjetno. Nič takega, spada k nosečnosti.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pritiskanje navzdol
9.4.2008 10:07:15   
sayuri
gajka, jaz se kar Volginem mnenju pridružujem. user posted image  JAz včasih na WCju prav gledam, če je kaj ven pokukalo user posted image user posted image user posted image . Hecam se.

NAši korenjaki se pretegujejo v vse smeri in včasih tudi orng pritisnejo navzdol. A ti pri tem trebuh otrdi? Če ti otrdi, gre za popadke. BOdi pozorna, kako pogosto se dogaja in če je v intervalih, je treba it pogledat. Če se pojavi sem in tja, je normalno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pritiskanje navzdol
9.4.2008 10:09:42   
timika
Meni se je v tem času približno, no, morda malo kasneje, obrnil in tako - v delno nožni vstavi - ostal do konca. Posledica je bila, da je bil v tem obdobju po obratu čisto miren, sem dirkala kot nora poslušat srček - vse bp, potem me je pa začel nenormalno tiščat navzgor v levo reber - tako me je bolelo, kot da me je nekdo boksnil v reber. Tako potem do 37. tedna, ko se je rodil - po carskouser posted image .
Ne delaj si skrbi in se pojdi pokazat, če imaš črne misli. Ne pozabi, ti ga nosiš in samo ti veš, kdaj je kaj drugače - kar je lahko znak za karkoli, od nepomembne spremembe do česa usodnejšega. Jaz vem, da si ne bi nikoli odpustila, da bi se kaj zgodilo ob mojem cincanju ali naj grem ali ne....

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pritiskanje navzdol
9.4.2008 10:43:32   
Naja30
Tak občutek sem tudi jaz imela. Vse se širi, otrok se obrača in pride do tega. Včasih se mi je zdelo, da imam vse zatečeno spodaj user posted image

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pritiskanje navzdol
9.4.2008 11:37:14   
CHARLIZE
mene nekaj zanima,..kaj je s tem otrdevanjem trebuha??? sama sem v 28 tednu ampak ne vem kako to zgleda?? a to sem vsem dogaja al kaj? kaj to pomeni, da imaš čist trd trebuh?? kolk časa pa traja?? si ne želim, da me še to doleti - me je že tako al tako veliko stvari - ampak samo da bom vedela in ne bom paničarla

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pritiskanje navzdol
9.4.2008 14:22:21   
sayuri
Charlize, ja trebuh rata popolnoma trd in tako ostane nekaj sekund. Pri meni traja kake pol minute, potem pa spet popusti.

(odgovor članu CHARLIZE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?