|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 9:13:57   
binica
A mi lahko nekaj pomagate pri izpolnjevanju vloge?
Kar se tiče vprašanj o premoženju:
- jaz sem prijavljena na enem stanovanju, moj mož pa na drugem - ali morava enega prijavit?
- a se vpisuje tudi vzajemne sklade ali samo delnice?
- kaj je potrebno priložit k obrazcu? samo kopijo dohodninske napovedi? se tekočih plač nikamor ne vpisuje?

Se opravičujem za goro vprašanj, ampak sem se prvič tega lotila user posted image

LP, Binica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 9:20:14   
Blacky30
Mene tudi zanima, če sedaj prvič dajem vlogo za znižano plačilo vrtca, ki ga otrok nastopi 1.9.2007, ali moram zraven dati kopije dohodninske odločbe iz leta 2005, ki sem jo prejela v letu 2006? In ne letošnjo? Ali ste oddale še kakšne druge priloge?

Sorry, binica, da sem se uštulila zraven.user posted image

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 9:26:18   
Tiamo
- Blacky odda se doh. za leto 2005 in zadnje tri plačilne liste

Jaz sem zdraven oddala še:
- kopijo o kreditih za stanovanje
- potrdilo o avtomobilu, greš na UE in ti dajo list na katerem piše, da si lastnik tega in tega avtomobila

To je vse...

drugače itak o katastr. dohodkih ni treba zdraven nič prilagat, ker vse piše na dohodninski odločbi, kot tudi za sklade in podobne zadeve...

binica ti vpišeš samo podatke kje živite, s pravilnini stalnimi naslovi..kaj bi ti prijavljala stanovanja?

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 9:40:14   
binica
Hvala Tia,
ampak to stanovanje za kredite si kam vpisala? Mi imamo namreč tudi kredite za stanovanje...

Za stanovanje sem pa dejansko vpisala od vsakega stalno bivališče, čeprav dejansko živimo vsi skupaj v enem..... zato ne vem kaj naredit..... tega, kjer je moj mož stalno prijavljen, dejansko oddajamo.


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 9:47:54   
Majabo
odvisno je iz katere občine si
v Kranju kredita ne upoštevajo
prilozila sem dohodnino za 2005 in 2006 (zato da mi ne bo potrebno novebra ponovno dajati vloge)
in to je vse

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 9:51:02   
Tiamo
krediti se vpišejo tam, ,kjer imaš možnost V. posebne socialne razmere, vpiši vse kredite, kar jih imaš, na kok let itd....zdraven pa priloži dokazila.

A imate najem unega stanovanja prijavljeno? Sej to se vidi itak v dohodnini tvojega partnera.

Ti napiš samo dejansko stanje, ne govori pač da živite skupaj.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 10:10:59   
binica
Ja, imamo prijavljeno, da ga oddajamo, ampak gre za drugo občino. Igra to kakšno vlogo?
Tam spodi  v navodilih vloge namreč nekaj piše, da če oddajaš stanovanje in imaš to že prijavljeno (plačuješ davek), se obkroži "ne"... ni mi pa jasno zakaj...

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 10:14:37   
Tiamo
katero vlogo imaš ti pred seboj? jaz tole gledam

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 11:20:35   
CeluLitka
Če zdaj oddajaš vlogo za znižanje plačila vrtca, in imaš že odločbo dohodnine za 2006, priloži kopijo od tega leta.
Za avtomobile sem jaz samo napisala katere imamo in približno vrednost, brez kakšnih potrdil.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nekaj vprašanj pri vlogi
3.8.2007 11:52:37   
binica
aha, jaz pa tole

http://www.ljubljana.si/file/678381/vloga-znizano-placilo.pdf

katera je pa sedaj prava???

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nekaj vprađanj pri vlogi
3.8.2007 12:13:39   
Tiamo
binica tudi ta je uredu, jaz bi na tvojem mestu naredila takole...pri moţnosti
 
Stanovanje oz. stanovanjska hi¸a,
ki se ne uporablja za stalno bivanje
 
 
obkroţa ne, ker se stanovanje uporablja za stalno bivanje, saj je tvoj tam prijavljen...oddaja pa pač kao sobo in naj potem sami iz dohodnine vidijo kaj in kako. Itak te bodo pa poklicali ali pa obvestili, če je vloga nepopolna...
 
Glede avta sem jaz samo prvič dala dokumente zdraven pol pa tudi nič več, samo napisala sem katr avto imamo.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nekaj vprađanj pri vlogi
3.8.2007 14:02:23   
binica
Hvala za nasvete!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?