|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup plenic
13.11.2004 18:00:50   
Alina
Ker že počasi kupujem stvari za našega pikeca, vas prosim za pomoč.

Kupiti moram nekaj tetra plenic, pa me zanima katere ve uporabljate? Koliko jih naj kupim. Razmišljala sem, da bi jih kupila 10 saj ne vem ali bom morala povijati na široko.

Prav tako vas prosim za nasvet pri nakupu plenic Pampers, katere in koliko.

Želim vam prijeten večer.:rozica:

Hvala za vašo pomoč.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nakup plenic
13.11.2004 18:46:25   
Janeja
Alina,
jaz sem imela 40 tetra plenic pa sem jih mogla prat 2x na teden. Je pa res, da sem jih mela u glavnem zato, ker je Jan kar dost polival in smo si pleničke
vedno dali čez rame, ko je podiral kupčke, pa pod glavico jo je imel vedno. Tako so ble vsaj sam pleničke za prat ne pa tud naše obleke.
Mi je pa 10 tetra plenic mami razrezala na 4 dele in sem imela tako še 40 malih pleničk. Super praktično!
Tudi zdaj pri drugem mislim imet veliko pleničk.

Pamperske pa so za začetek New Born (če se še prav spomnim) sam čist odvisno od velikosti dojenčka, kolk teh boš rabla. Mi smo kar kmalu začeli uporabljat dvojkico.

Janeja


(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nakup plenic
13.11.2004 19:37:30   
jagoda
Ojla!

Meni se zdijo najboljše tetra plenice t.i. PRAVE PLENICE (sem jih dobila v trgovini Metuljček v Vrhniki) - so v vrečki z modrim napisom. Prej jih nisem nikjer vidla, pa sem kupila Kobacaj plenice. Te so nikakve, vsaj v primerjavi s temi t.i. pravimi plenicami. Tud od DM-a so bolj tak tak, pa še ful majhne so. Fajn so pa tudi plenice od Mothercare.

Mislim, da jih rabiš več kot 10, tudi če ne boš na široko previjala. Jaz vedno položim tetra plenico na previjalno podlogo, pol pa se Adam polula, pa pokaka... Pa za brisat usta, ko se mali slini, pa pri podiranju kupčka...

Glede Pampersk pa: Pazi, da kupuješ nemške in ne poljskih (piše na paketu). V mullerju imajo samo nenške, tak, da je najbolj ziher. Meni so najboljše Pampers Active fit!

Ne kupuj preveč Newborn pleničk. Jaz sem jih kupla dva paketa, pol pa je bil Adam tako velik (4590g), da jih sploh nisem mogla uporabit - pa sem jih dala kolegici, ki je rodila malo pikico.

LP od naju! M&A

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nakup plenic
13.11.2004 19:37:32   
jagoda
Ojla!

Meni se zdijo najboljše tetra plenice t.i. PRAVE PLENICE (sem jih dobila v trgovini Metuljček v Vrhniki) - so v vrečki z modrim napisom. Prej jih nisem nikjer vidla, pa sem kupila Kobacaj plenice. Te so nikakve, vsaj v primerjavi s temi t.i. pravimi plenicami. Tud od DM-a so bolj tak tak, pa še ful majhne so. Fajn so pa tudi plenice od Mothercare.

Mislim, da jih rabiš več kot 10, tudi če ne boš na široko previjala. Jaz vedno položim tetra plenico na previjalno podlogo, pol pa se Adam polula, pa pokaka... Pa za brisat usta, ko se mali slini, pa pri podiranju kupčka...

Glede Pampersk pa: Pazi, da kupuješ nemške in ne poljskih (piše na paketu). V mullerju imajo samo nenške, tak, da je najbolj ziher. Meni so najboljše Pampers Active fit!

Ne kupuj preveč Newborn pleničk. Jaz sem jih kupla dva paketa, pol pa je bil Adam tako velik (4590g), da jih sploh nisem mogla uporabit - pa sem jih dala kolegici, ki je rodila malo pikico.

LP od naju! M&A

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nakup plenic
13.11.2004 20:04:49   
Alina
Bomo šli v nabavo za večjo količino plenic. Male pleničke, ki jih uporabljaš kot krpice pa sem dobila od kolegice.

Pri nas sem sicer videla samo Kobacajeve in tudi od DM-a. Bom povprašala v trgovinah še glede drugih proizvajalcev.

Najlepša hvala za vaš trud.


Alina in :modri::duda:

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nakup plenic
13.11.2004 20:37:14   
anaj
JAZ SEM IMELA 20 TETRA PLENIC PA PAMPERS BABYBORN 1. ČISTO TA MALE.

:kuza:

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nakup plenic
13.11.2004 21:47:06   
Annny
Imam jih 40, pa so non stop v pranju:) Rabijo pa se za vse..moja miska veliko poliva in tako stalno brisem z njimi, pa za pod glavico so, pa za siroko povijanje na zacetku..

Lp

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nakup plenic
14.11.2004 7:25:55   
Lunca1
Jagoda. V Mullerju nimajo samo nemških Pampersk. Sama sem že imela ene v roki, pa sem na srečo vprašala prodajalko. V glavnem pazite da gor ne piše Made in poland.

Lp Lunca

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nakup plenic
14.11.2004 13:58:53   
jagoda
A res? Pol pa sem imela do sedaj srečo. pa sem še zadnjič vprašala, če imajo samo nemške, pa mi je prodajalka rekla: Ja seveda gospa, mi vso robo dobivamo iz Nemčije.

A Active fit tudi obstajajo Poljske? Namreč jaz kupujem te, ker se mi zdijo najboljše.

Hvala za opozorilo!

LP-M

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nakup plenic
15.11.2004 8:43:31   
Lunca1
Jagoda živjo!

Jaz sem kupovala v Mullerju v BTC-ju. Za Active fit ne vem, sem že tako ali tako sama kupila sploh prvi paket, ki še ni v uporabi. Mogoče so pa tud Poljske v redu:ups:, čeprav jih punce prej spluvajo kot ne.:). Drugače pa mislim da hvalijo tudi tiste od Baby Love (DM) ali pa zelene Huggies.

Lp Lunca

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nakup plenic
15.11.2004 11:03:40   
Seven*
Meni so Fixies ful OK. Pa Moltex tudi.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nakup plenic
15.11.2004 12:22:04   
dory
Jaz sem kupila najprej 20 tetra plenic...potem pa se je izkazalo,da jih je premalo,poleg tega bi mogla vsak drugi dan prat...pa sem jih nabavila se 20, kar pride zelo prav,sploh sedaj,ko imava gosto hrano.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nakup plenic
15.11.2004 12:24:09   
KIRA
Enako kot Janeja, ampak medve sva imeli samo 20 plenic. Sem jih pra prala vsak drug dan, ker je dosti "polivala".

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nakup plenic
15.11.2004 12:28:58   
KIRA
Lunca1, jaz v glavnem kupujem plenice v Avstriji, ampak med njimi in poljskimi ni velike razlike, tudi glede cene ne - no majhna razlika je vseeno. In ker hrano tudi tam kupujem, kupim vse naenkrat. Če mi jih zmanjka pa grem kar v Spar in ne kompliciram glede proizvajalca.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Nakup plenic
15.11.2004 13:40:35   
Seven*
Isto kot pravi Tejci. Ful pridejo prav tudi pri gosti hrani. Malemu zavezem okrog vratu in potem hop popackano plenicko v stroj. Potem ko otrok zacne jest 3x na dan gosto hrano..se kr nabere v tednu dni. Imam jih tudi za pod glavo, za v vozicek.. Vsepovsod pridejo prav.

Imam jih pa prevec. Cca 100 komadov (moji mami se je med mojo nosecnostjo malo zmesalo) :)- :)- :)-

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Nakup plenic
15.11.2004 16:24:34   
Janeja
Aja Alina še to sem ti pozabla napisat: najboljše tetra pleničke po mojem mnenju so od Tosame. So zelo mehke, jaz jih operem, pol pa posušim u sušilcu in jih sploh ne likam. :bravo:

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?