|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nizek pritisk in glavoboli
6.8.2007 15:12:05   
lotty4
Sem v 17 tednu nosečnosti. Po vseh nenormalnih simptomih nosečnice, se je končno vse umirilo, pojavili pa sta se dve drugi težavi, ki me močno motita. Že pred nosečnostjo sem imela dokaj nizek pritisk, pa se je dalo živeti. Sedaj pa mi grozno pada danes sem ga namerila 90/60, počutim se kot ožeta cunja, sploh nimam pojma kaj naj počnem s sabo, ker si grem na živce. Počnem vse možne stvari, da bi se vsaj malo dvignil pa nič ( gibanje, občasno kokakola, soljena hrana bolj kot običajno...). Se pa že tretje jutro zbujam z močnimi glavoboli,  z njimi tudi zaspim. Ne jemljem nobenih zdravil proti bolečinam. Zanima me če je med nizkim pritiskom in glavobolom kakšna povezava, pa če mogoče uporabljate še kakšno drugo metodo za dvigovanje krvnega tlaka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nizek pritisk in glavoboli
6.8.2007 15:18:05   
kofetek2010
moj je še nižji od tvojega - če imam 90/60 imam že visokega user posted image  

meni pomagajo bele kave (v nosečnosti sem spila max.2 na dan) user posted image

ja, in pri meni sta glavobol in nizek pritisk tud povezana user posted image

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nizek pritisk in glavoboli
6.8.2007 15:21:56   
hokejistka
Moj pritisk znaša 85/55 in se sploh ne počutim slabo. Sem v 21. tednu. Spij še kakšno kavo (belo) in pazi, da spiješ 2 l tekočine na dan ter da se giblješ- min. 20 min lahke telovadbe na dan. Drugače ni pa tudi nič hudega, če proti glavobolu vzameš kakšen Lekadol.
Srečno!

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nizek pritisk in glavoboli
6.8.2007 15:33:46   
Anonimen
tud jaz sem danes čist utrujena.. Najbrž tud zato, ker sem prvi dan v službi po dopustu...user posted image Ampak vseeno, malenkost čutim glavobola, utrujenost....user posted image

(odgovor članu hokejistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nizek pritisk in glavoboli
6.8.2007 17:09:06   
Marogica
Je možno, da si v nosečnosti prenehala piti kavo? Kava namareč viša pritisk, če pa si na kavo navajena, pa je naenkrat ne bi pila več, lahko to povzroča glavobole. Govorim za takšne, ki spijejo dnevno več kot 3,4 kave. In ja, nizek pritisk in glavobol je povezan, samo ne vem, kako.

Pogovori se zdravnikom, osebnim ali ginekologom.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nizek pritisk in glavoboli
6.8.2007 20:13:17   
Naja30
Pogovori se s svojim G. Jaz tudi mislim, da je povezava med nizkim pritiskom in glavobolom, no vsaj pri meni je.
Drugače pa - veliko počivaj!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nizek pritisk in glavoboli
7.8.2007 11:50:32   
TinaUros
Pozdravljena
Seveda je povezava. Tudi sama imam zelo nizek pritisk, da je pa še slabo vreme...ojoj, komaj vstanem iz postelje in seveda je zraven tudi glavobol.
Je pa nizek pritisk za nosečnost doborodošel, tudi če je prenizek, kajti tako je posteljica bolj prekrvavljena. Za nosečnico pa ni nevaren, vsaj dokler nima težav v smislu omedlavic.

Lp
Tina

PS: Če so glavoboli prehudi, popij belo kavo, pa pejdi počivat v mir in temo. Boš videla, da bo pomagalo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nizek pritisk in glavoboli
7.8.2007 15:29:03   
*BellaLuna*
Jaz imam tudi nizek pritisk, glavobol, pa tudi vrtoglavice in omotice (sem že padla skupaj). Tako da moram jutri G vprašat, kako je kaj s tem, ker če je že za otroka dobro, pa zame gotovo ni.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?