|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mako majčka ali body
7.8.2007 13:17:26   
annie
Ojla! Mene pa zanima, kaj je boljše kupiti, ali mako majčke ali tiste bodyje z dolgimi rokavi (na pritiskače). Se mi zdi, da bodo ti bodyji nekam ozki, ko dojenčka široko povijaš?!? Ali pa kupiš večjo številko? Kaj menite? Lp, Anny
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 13:21:17   
Caarmen
Tu je izbira tvoja. Ene zagovarjajo bodije druge majčke. Jaz sem si pripravila oboje kar mi bo boljše bom pa potem dokupila.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 13:21:31   
Maxica
Jaz sem imela oboje. Oblačila sem ju tako, da sem dala najprej mako majčko, čez pa še body. Ali pa dve mako majčki, ampak potem se mi zdi, da so te majčke kar naprej lezle ven iz hlačkuser posted image , tako da sem raje prakticirala prvo varianto.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 13:29:27   
Anonimen
Jaz uporabljam oboje. Nekak pa rajši oblečem 2 mako majčki, kot body.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 13:32:10   
Strawberrie Cherrie
Imela sem oboje. Najprej mako majčko, potem body preko. Najraje sem uporabljala tetra mako majčke. Ker je 1.topa, 2.100%bombaž; 3.fino diha; pa še pod bodyem se sploh ne vidi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 14:07:38   
lojzika
Zame je bilo pa najboljše tisti body ki je tam pri ritki na potiskače, zgoraj pri trebuščku pa se zapre z vrvicami kot mako majčka.

A veš kak mislim.

Osebno so mi mako majčke bolj pasale na začetku, mi ni bilo ravno da bi mu kaj čez glavo vlekla.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 14:10:15   
Anonimen
jaz prisegam na bodije. če dobiš take k se še prevežejo k mako majčke je fajn, če ne pa tut prov. v parih dneh se čist zverziraš, pa otroku tut nau nč odpadl :)

(odgovor članu annie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 14:24:36   
živa
V H&M in v Baby Centru imajo bodije, ki se ne oblačijo čez glavo, ampak enako kot mako majčke (so na preklop); tole je ena fotka, ki sem jo našla na spletu:

user posted image

Jaz sem uporabljala samo te bodije, pa je otrok rojen januarja. Čez pa plišaste pajacke.

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 14:24:56   
pikica*
Ena zagovornica bodyev tukajuser posted image . Mi smo imeli samo bodye. Nič ni lezlo ven, če je bilo malo hladneje sem oblekla body, čez pa kakšno majčko ali pa tanko jopco in je bilo ok. Otrokom je pa itak vseenouser posted image .

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 15:05:50   
Anonimen
Jaz imam sicer oboje, mako majčke sem dobila, nekaj bodijev sem pa še dokupila. Bodije mi je dala sestra, ki je široko povijala. Bodiji so tisti od Clara, rebrasti, pa moram rečt, da so tako raztegnjeni, da je groza. Očitno so že narejeni tako, da jih lahko kljub širokemu povijanju uporabljaš.

Kar se tiče teh bodijev za zavezat: meni se zdi, da bom lažje pritiskače stiskala, kot mašnce vezala.
Zaenkrat si s svojimi rokami ne morem niti čevljev zavezat, tako otečena sem. Upam, da bo čez en mesec bolje.
Pa še tiste mašnce se mi zdi, da bi otroka zbadale. Kjer je vozel.

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 15:33:59   
annie
Živa, točno take bodije sem mislila user posted image . Me pa zanima, kakšno velikost je boljše kupiti: 56 ali že kar 62, glede na to, ko široko povijaš, se mi zdi, da številka 56 ne bi šla čez vse plenice, ali pač? Pa tudi količinsko, koliko komadov si naj tega nabavim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 15:39:03   
Mateja25
Jaz sem imela mako majčke. So se bolje obnesle kot body-ji.
Sliši se enostavnejša uporaba - body, vendar v praksi se izkaže, da je mako majčka bolj priročna.
Odločitev je pa vsekakor tvoja.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 15:45:13   
Anonimen
Jaz sem samo za bodije na preklop. Te majčke so mi tako nepraktične, vse ven leze, pa še štoraste so, vsaj meni. Pri prvi sem jih imela, pa hitro dokupila nekaj bodijev, da sem majčke lepo pospravila. Zdaj uporabljam samo bodije.

(odgovor članu Mateja25)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 16:20:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: annie

Živa, točno take bodije sem mislila user posted image . Me pa zanima, kakšno velikost je boljše kupiti: 56 ali že kar 62, glede na to, ko široko povijaš, se mi zdi, da številka 56 ne bi šla čez vse plenice, ali pač? Pa tudi količinsko, koliko komadov si naj tega nabavim?


Jaz sem tudi takšen kupila. Zdijo se mi boljši kot navadni bodiji. Nekaj sem jih kupila št. 56 nekaj pa št. 62. Za štart količinsko nisem pretiravala, bom raje potem dokupila. Nikamor ne bodo zbežali.

(odgovor članu annie)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 17:56:12   
pravljica
joj, kako smo si različni user posted image

meni so šle mako majčke že pri taveliki tako na živce, da sem se jih hitro znebila (vse je vedno ven lezlo, če sta bili pa dve, pa itak vse križemkražem)

v drugo jih nisem nabavljala...preizkusila sem mako bodije, pa mi tudi niso bili všeč, ker moraš vedno pred oblačenjem vse pripravit in še vseeno otroka obračaš sem in tja, da ga dobiš spodaj in zavežeš/zapneš (št. 56 nismo mogli zapret med nogami, ker je bilo prekratko zaradi širokega povijanja)

tako smo že od začetka uporabljali navadne bodije, brez preklopa...meni se je zdela to najlažja in najhitrejša oblika oblačenja novorojenčka user posted image

ja, očitno boš morala sama sprobat vse varijante user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 18:23:37   
eya
Meni tudi mako majčke niso bile všeč, tako da je imel bodije, najboljši so mi bili tisti na preklop-tudi ob strani so imeli pritiskače. Pa so bili čisto dovolj široki tudi za široko povijanje.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 19:33:39   
2 Sraki
Sem totalna zagovornica bodijev na preklop. Številko sem kupila kar 62 in sem pač prvih nekaj tednov malce na notr zavihala rokavčke in se ni nič videlo, da mu je malo preveliko. Čez pa sem mu dajala kakšne tanjše majčke, za čez glavo, še bolj pa pridejo prav kar jopice, ker jih lažje oblečeš.


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 19:39:00   
Laubica
Jaz sem pa te mako-bodyje kupila 56 in jih zaprla na pempersko potem pa na široko povila in je bil lep in previt,ker 62 mu je bila ful prevelika št.user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mako majčka ali body
7.8.2007 21:39:58   
valči
Jaz sem tudi dala prvo bodi,pol majčka in čez majčko sem fiksirala siroko povijanje.Tako je 56 čisto dovolj,ker ne tlačiš not še plenic.

Drugače pa mi je oboje vredu,pač kombiniraš,če sem imela pajac z dolgimi rokavi,sem dala samo bodi spodaj.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mako majčka ali body
8.8.2007 21:32:08   
mala pikica
Punce, bodyje še poznam, kako pa izgledajo mako majčke user posted image  Mi je kar nerodno, ampak smo še čisto sveži v teh stvareh, pa bomokmalu v tej fazi, ko bo treba začeti kupovati stvari...

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mako majčka ali body
8.8.2007 22:37:29   
simona76
Bodiji ki se ne oblačijo čez glavo user posted image ! Mako majčke lezejo ven...

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?