|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   da vam poročam
18.11.2004 16:07:31   
KIRA
SEM BLA DANES Z MALO NA PREGLEDU PRI PEDIATRINJI.
Pa nikjer nikogar. Butaste sestre so me naročile, niso me pa obvestile, da pediatrinje danes ne bo. Hodiva namreč k dr. Misletovi.
Pa čakamo in čakamo in čakamo. Pa sem šla vprašat, kaj je zdaj to. in so rekli da vejo, da sem tam in da bo prišla dr. Daličeva.
No dobro. Pa smo pregled opravili itd... sem se tudi pomirila tačas.
Moja mala je spet zrasla in se zredila, zdaj smo že 60 cm veliki in skora 6 kg težki. Pa cepljena je bila.
Ne boste verjele - ko so jo sestre obrnile na trebuh, pa zdravnica tudi - jok in stok. Ne mara bitina trebuščku.
Ko pa je dobila injekcijo v rito, pa nič. Niti muksnila ni. Sem očku rekla po telefonu, da je spet lahko tako važen, da je bla mala tako pridna. Najbolj priden dojenček na svetu. - razen ko jo kaj šraufa ali pa je zaspana. takrat je sitna.

no, zdravi smo kot riba. me pa zanima, zakaj me je na revakcinacijo sestra naročila šele 6. januarja?

kolikor jaz vem, bi morala biti cepljena pri 4,5 mesecih. glede na to, da je danes 3 mesece in osem dni, to hodi malo navzkriž ali ne? je sestra rekla, da je med prvim in drugim cepljenjem lahko 2 meseca razlike. pa ne vem, če ji naj verjamem.. v nobeni brošuri to ne piše. pač pa samo da so dojenčki cepljeni pri 3, 4,5 in med5 ter 6 mesecem - ne pa da je lahko 2 meseca razlike vmes...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   da vam poročam
18.11.2004 16:40:09   
Jančika_
Vasja je bil prvič cepljen 9.11., naslednjič pa bo 22.12. To je primerljivo s tvojimi datumi. Ne vem, meni se zdi OK, po moje že vejo, kaj delajo. Upam:)-!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   da vam poročam
18.11.2004 17:22:59   
Pupica
bravo Viktorija!Korajžna punca ni kej9nebesa
nas pa cepljenje še čaka:((

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   da vam poročam
18.11.2004 17:24:14   
mtd
OJ,
MENI JE PEDIATER REKEL, DA MORA BITI MED CEPLJENJI 6 TEDNOV, IN TAKO SMO TUDI NAROČENI.
LP

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   da vam poročam
18.11.2004 20:33:42   
Anonimen
Meni je pa medicinska sestra rekla, da je bio včasih pravilo, da se morajo cepljenja nujno vrstiti v določenih intervalih. Če je bila vmes bolezen in ni bilo izvedljivo, so včasih menda cepljenaj celo ponavljali. Menda so morale hoditi na raznorazne seminarje in ostala izobraževanja, kako je to pomebno in nujno. Danes pa je vse drugače. Če drugega ne, včasih celo cepiva zmanjka in jih ne morejo takrat cepiti, ko naj bi jih. Sedaj pa kar naenkrat ni več pomembno, koliko časa preteče med cepljenji, glavno, da so nekega obdobja starosti (mislim, da do drugega leta ali nekaj takega) za vse cepljeni.
Moj je bil cepljen (rojen 20. 3. 2002):
25. 3. 2002
12. 7. 2002
14. 10. 2002
20. 12. 2002
16. 5. 2003
1. 6. 2004

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   da vam poročam
18.11.2004 21:17:36   
taes
a vi ste bili v ritko cepljeni? Pri nas je cepila v sprdnjo stran stegna.
prvo cepljenje10.8., veliko spala;
drugo c.: 28.9. zelo jo je bolela nogica, tako da je popoldne samo jokala in to zelo jokala, nič niso pomagali obkladki iz mrzlih kamelic, vode... ko je zaspala je pa kar spala
tretje c. 9.11. doma smo dali obkladek iz mrzlega domačega žganja, razredčenega z malo vode, in bil je povsem običajen dan. in nima nič razžrte kože, kot so rekle sestre pri zdravniku, da se to pa res ne sme... nam so mame to dajale in je pomagalo. tudi najinemu otroku je in bomo prakticirali po vsakem naslednjem cepljenju!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   da vam poročam
18.11.2004 21:27:26   
tina.nika
Tudi pri nas je bila za vsako cepljena v sprednjo stran stegna, prvič v levo nogo,drugič v desno nogo,...
Cepljena je bila:
26.5.04
7.7.04
24.8.04
in ni bilo nič reakcij razen pri drugem cepljenju ko je imela tisti dan malo povišano T.
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   da vam poročam
19.11.2004 9:21:21   
KIRA
našo je cepila v ritko. pa niti trznila ni. sem ji za vsak sliučaj merila temperaturo zvečer, ponoči, pa še zdaj zjutraj, pa hvalabogu ni imela. ne vem kako bi ji svečko spravila v rito, če bi jo imela....hihihihi9nebesa

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?