|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neplodnost po čiščenju?
11.8.2007 12:16:32   
cambi
Pozdravljene!
V decembru 2006 sem zanosila, vendar sem morala zaradi nosečnosti brez ploda v februarju na čiščenje. takart so mi rekli, da je lahko možna posledica čiščenja tudi neplodnost. Menstruacijo sem normalno dobila v mesecu aprilu in od takrat poskušava tudi ponovno zanositi, vendar nama še ni uspelo.
Sedaj me pa zanima, ali je med vami kakšna, ki je po splavu težko zanosila. Ker takrat sem zanosila prvi mesec!
Cambi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neplodnost po čiščenju?
11.8.2007 15:59:41   
Muca83
Jaz sem tudi prvič zanosila takoj, po čiščenju pa "šele" v tretjem poskusu. Mislim, da se nimaš česa bati. So pa tudi meni take misli hodile po glavi, ko ni ratalo takoj.

Veliko sreče!

(odgovor članu cambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neplodnost po čiščenju?
11.8.2007 16:11:57   
Nasy
Jaz sem po prvi abraziji zanosila šele po letu in pol ampak meni so odkrili pregrado


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neplodnost po čiščenju?
11.8.2007 16:16:56   
lana38
Meni so abrazije po UPN pustile za posledico zarastline v maternici. Sem bila pa user posted image  že 20T, ko sem bila na UPN. Mojauser posted image  je imela DS, zato sem bila na UPN. Po enem letu truda brez uspeha sem bila na HSG in diagnostični HYSC, kjer so odkrili te zarastline. Dobila sem napotnico za HYSC in čakala user posted image , da bi se naročila. user posted image  pa ni bilo od nikoder, ker sem po nekem čudežu postala user posted image . Vsekakor po enem letu truda prosi G naj te pošlje na kakšne preiskave.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neplodnost po čiščenju?
11.8.2007 16:27:05   
renata nana
lana38 kako pa se kaj počutiš sedaj , ko si srečka user posted image ?


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neplodnost po čiščenju?
11.8.2007 17:16:49   
lana38
Dobro. V začetku mi je bilo slabo kot user posted image  in to cel dan. Sem pa že od 6T v bolniški, ker sem imela težave z rjavim izcedkom. Dva meseca sem bolj ali manj ležala in je bilo prav zoprno. Zdaj se pa lahko vsak dan malo sprehodim, kar prav paše. Bila sem tudi že na AC in čakam izvid. Upam, da bo kmalu prišel, saj je včeraj minilo že 4 tedne od AC. Ko bom videla, da je tokrat z user posted image  vse OK, bom začela zares uživati v user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neplodnost po čiščenju?
12.8.2007 22:27:01   
Anonimen
Srečno in upam, da jutri že pride izvid.user posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neplodnost po čiščenju?
13.8.2007 10:40:17   
lana38
Prišel je izvid in vse je OK.user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neplodnost po čiščenju?
13.8.2007 10:41:11   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super Lana38. Tok sem vesela zate.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?