|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   me mora skrbeti?
10.8.2007 14:58:24   
Anonimen
prosim za pomoč. ta mesec je že četrti, kar jemljem Logest. prejšnji mesec sem en dan vzela dve tabletki, ampak menstruacija je prišla normalno, malo močnejša. ta teden (drugi teden v tem ciklu jemanja) pa sem v torek pozabila vzeti tabletko in imela (na isti dan) spolni odnos. sploh me ni skrbelo, vendar pa sem imela včeraj  čisto malo krvav izcedek, danes pa je že rjav in nekoliko več ga je. zakaj? je možno, da sem dobila menstruacijo (včeraj in v sredo sem normalno vzela tabletko)?? je možno, da sem noseča? moram povedati, da sem prvič zanosila po enem samem spolnem odnosu in zgleda, da sem zelo plodna...

pomagajte mi, prosim!!

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: me mora skrbeti?
10.8.2007 15:52:49   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

in zgleda, da sem zelo plodna...

pomagajte mi, prosim!!




In tudi zelo pozabljiva user posted image  če redno pozabljaš jemat tabletke.

Verjetno imaš samo kako vmesno krvavitev (ki sploh ni krvavitev ampak rjavkast izcedek) zaradi pozabljene tabetke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: me mora skrbeti?
10.8.2007 16:05:16   
karmy
a drugače pa vsak dan jemlješ tabletke? tudi to je možno da imaš kakšne vmesne krvavitve, meni se to še ni zgodilo, ker piše v navodilih drugače da če pozabiš tisti dan vzeti da jo vzameš takoj ko se spomniš oz. par ur ( ne vem točno koliko...ali je 12? user posted image ) da jo vzameš in je tudi opozorilo da je dobro, da imaš potem še dodatno zaščito saj se zniža iz 99% na ene 80% ... baje .. se še nisem igrala z ognjem user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: me mora skrbeti?
10.8.2007 20:36:45   
tanikaa
Samo vmesna krvavitev. Ziher. user posted image  Govorim oz. pišem iz izkušenj. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: me mora skrbeti?
10.8.2007 20:40:00   
Anonimen
Mene pa zanima kako je človek lahko zelo ploden? user posted image


A to pomeni, da imaš v enem ciklusu več ovulacij ali kako?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: me mora skrbeti?
10.8.2007 21:33:10   
pravljica
ne, po moje misli na to, da ene lahko zanosijo (-mo) že po 1 pozabljeni tabletki oz. takoj po prenehanju KT, druge pa rabijo 3 mesece, da se jim sluznica dovolj odebeli nazaj...v tem smo si kar različne, kolikor berem tu gor user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: me mora skrbeti?
10.8.2007 21:56:01   
helloKitty
Jst sem mela pri Logestu še ene 3 mesece vmesne krvavitve. Še zdej, po dveh letih se kakšen dan zgodi user posted image  Ti jih sam redno jemlji, pa bo vse ok user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: me mora skrbeti?
10.8.2007 22:23:12   
Anonimen
hvala punce!!!

tale izedek je še vedno kr precejšen, ampak dobro. še vedno razmišljam, če naj vzamem zdaj ta Logest ali pustim vse in naslednji mesec znova user posted image ker če je slučajno in še nadaljujem s tabletkami... user posted image

o plodnosti pa še tole: mislim, da jo imamo kar v družini. moja mama je zanosila mojega brata tudi po enem samem spolnem odnosu in ta je bil prvi dan po končani menstruaciji user posted image tudi mene je zanosila po prvem mesecu "truda", njena mama je pa tako ali tako 12x rodila in kakih 10 let sploh ni imela menstruacije user posted image tudi sestrične nimajo težav z zanositvijo, prej z nepričakovanimi biserčki...user posted image

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
12.8.2007 9:18:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: me mora skrbeti?
14.8.2007 12:21:04   
Anonimen
po dobrih štirih dneh sem poklicala G in govorila s sestro. ta mi je povedala, da takoj, ko pozabim tabletko, nisem več zaščitena in da naj neham jest Logest, počakam na pravo menstruacijo in potem spet začnem jest. tako, zdej sem nehala jest, izcedek se je zaključil in zdej čakam, če (ko) bo menstruacija. glede na to, da je bil ta sp. odnos nekje 14 dni po zadnji M, me prav zanima, kako se bo to razvilo... user posted image zdej se že prav veselim user posted image

bega pa me, ker na navodilih Logesta pa piše, da če pozabiš vzet tabletko v drugem tednu, je še vedno zaščita, da je najbolj tvegano, če pozabiš na začetku ali na koncu cikla jemanja. bi pa mogla naslednji dan vzet 2 tabletki, in ne ene kot sem jaz naredila.  zaradi tega je tudi sestra rekla, da nisem več zaščitena user posted image user posted image eno na navodilih, drugo reče sestra user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: me mora skrbeti?
14.8.2007 15:10:22   
baguSka
Mene pa zanima kako je človek lahko zelo ploden?


A ti to resno???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: me mora skrbeti?
14.8.2007 15:13:02   
baguSka
o plodnosti pa še tole: mislim, da jo imamo kar v družini. moja mama je zanosila mojega brata tudi po enem samem spolnem odnosu in ta je bil prvi dan po končani menstruaciji tudi mene je zanosila po prvem mesecu "truda", njena mama je pa tako ali tako 12x rodila in kakih 10 let sploh ni imela menstruacije tudi sestrične nimajo težav z zanositvijo, prej z nepričakovanimi biserčki...


soriii.. ampak tole ni pa ciiiiist nic dedno... ce bi jaz recimo sklepala po moji familji, bi tud mela ze ne samo 10 otrok, ampak 20!! tko ga pa nimam, pa sploh ne vem ce ga bom kdaj mela..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?