|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hauck traxx lupinica
14.8.2007 22:32:41   
biba26
Pozdravljene!

Mene pa zanima,če katera pozna to jajčko?
Sem jo gledala v Arielovi trgovini pa je nikjer na netu ne najdem in me zanima vaše mnenje!
Pa na sploh me zanima kaj moraš pazit pri nakupu jajčke.
Je toliko različnih modelov in firm,da res nevem kaj naj kupima.Nebi pa rada na koncu plačala samo firme razlike pa nebi bilo nobene,ker pri dvojčkih pač moraš malo pazit,da ne mečeš po nepotrebnem denarja čez okno.
Je pa seveda varnost na prvem mestu!

Zelo bi bila vesela vaših nasvetov!

LP Biba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hauck traxx lupinica
14.8.2007 22:43:41   
borovnička
Prav za to lupinico ti ne bi znala povedat, ker je takrat nisva nikjer dobila, ko sva jo kupovala. Sva pa namesto te traxxove vzela od Esprit in sva bla zelo zadovoljna z njo.

Je lahka za nosit, ima poseben "nastavek" za novorojenčka, ki se ga odstrani, ko preraste, lahko jo uporabiš tudi namesto ležalnika, ker se otročka fino gunca, lahko se jo fiksira, da se ne gunca, je enostavna za monitrat v avto. Mi smo jo uporabljali do 9. meseca. Zraven sva dobila še seveda strehico z mrežo proti mrčesu. In nama je bilo pomembno tudi to, da sva jo lahko namontirala na podvozje vozička.

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 8:18:24   
biba26
Ja tudi to sem gledala in so ful luštkane samo pri tej ni bilo strehice.
Kaj misliš kako so pa glede varnosti te Hauckove?

Lp

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 8:27:17   
Anonimen
Hja, po testih so se najbolje obnesel Maxi cosi lupinice. Mi tukaj nismo šparali, če ne drugače, pa kupi rabljeni lupinici od nekoga, ki ga poznaš. TUKAJ si preberi nekaj o tem, tabelo o varnosti sedežev, pa najdeš tu: TEST

(odgovor članu biba26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 9:44:09   
dmavrel
Midva sva ta ponedeljek kupila dve jajčki od traxx-a v arielovi trgovini, v Mariboru - nad obijem. Cena ene jajčke je bila 66.74EUR - 50% poust. V Slovenj Gradcu, v arielu, sva gledala enake jajčke samo drugačne barve. Cena ene pa je bila tam okoli 33.000sit. Druče pa so čisto enake jajčke - v SG arielu in v MB nad obijem, v arielovi trgovini. Zraven dobiš še priložene adapterje za na traxx-ov voziček. Res se ti splača iti pogledati še tja, preden kupiš 1x dražjo. Če ti je bližje Ljubljana, ti pa lahko povem, da je tam tudi ta trgovina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 10:05:45   
biba26
Sem jih tudi jaz gledala,kaj sta vzela rdeči lupunici ali modri.Je neka mala razlika med njima pa pojma nimam kakšna!

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 10:36:49   
dmavrel
Midva sva raje vzela dve rdeči jajčki, pa čeprav pričakujeva dva fanta. Nama modra ni bila tako všeč. Modra je bila bolj plitka, rdeča je bila bolj globoka in tudi kar precej bolj široka.
Jaz imam rok 13.01.2008 zato sva vzela raje širšo in bolj globoko. Zraven sva dobila še adapterje za na voziček, kar pri modrih jajčkah ni zraven - vsaj videti jih ni bilo zraven. A ti tudi kupuješ jajčko?

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 10:49:05   
dmavrel
Mislim hauckovo jajčko? Meni se zdijo cenovno zelo ugodne, Čeprav imajo od maxi-cosi jajčke najboljše rezultate. So pa tudi 1x dražje. Kakšni rezultati bodo pa naslednje leto za te jajčke user posted image ? Katere jajčke so pa v drugih državah najboljše pa ne vem?
Po moje so tudi te vredu.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 11:20:11   
biba26
Ja tudi midva kupujema Hauckovo jajčko in sicer imama ti dve rdeči na strani.Rok pa imam 30.1.08 ne vema pa še kakšen spol bosta,sma se odločila da naj bo presenečenje.
Zato nama tudi bolj paše rdeča barva jajčke,ker je bolj nevtralna.
Sicer res vsi ful hvalijo  maxi cosi ampak mislim,da ni tako velike razlike med njimi.Če primerjaš tudi v ceni,tudi ta Hauckova nebo bila cenovno ugodna,če nebi bil popsut.
Pri dvojčkih pa je tako,da moraš res dobro premislit kam daš denar,ker so stroški res neverjetni.
Nebi pa rada za minimalno razliko dala  veliko več denarja!

Kateri voziček  bosta kupla,midva se nikakor ne morema odločit.

LP

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 11:52:25   
dmavrel
Midva bova kupila po vsej verjetnosti hauck-ovega roadster duo. Se nama najbolj dopade in tudi cenovno je zelo ugoden 199EUR-ov. Midva sva ga gledala v toys-u, v Avstriji. Imajo ga pa tudi v arielu, cena pa je 250EUR-ov. V Avstriji sva videla, da imajo bolj sredje modrega, v arielu pa imajo samo temno modrega in rdečega. Kateri se pa vama dopade?

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 12:19:13   
biba26
Pojma še nimama,gledama vse po vrsti.
Kaj ta Hauckov v Toysu za 200 e je vrjetvo brez torb za novrojenčke oz.mi lahko napišeš kaj vse je zraven in škaj vse še moraš dokupit.Bi bila zelo vesela!

LP

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 19:13:34   
dmavrel
Ja, ta voziček je res brez torb. V višino meri 104cm, širina sedeža je 30cm, hrbtni del je nastavljiv v tri položaje, težak je 17 kg, premer sprednjih koles je 25cm, zadnjih pa 30cm, so zračne, sprednji dve sta vrtljivi, prevleka in strehica je snemljiva in pralna, ima veliko nakupovalno košaro, opori za noge sta nastavljivi, mere zloženega vozička so 92/76/40cm, ima dve strehici - za vsakega posebej.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hauck traxx lupinica
15.8.2007 19:19:52   
dmavrel
Za sliko lahko pogledaš v moj album, če želiš.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hauck traxx lupinica
18.8.2007 5:51:36   
dmavrel
Ojla biba 26 !
Nič več se ne oglasiš na to temo. A sta vzela potem tiste dve jajčki za v avto? Kaj pa voziček? A sta že kupila katerega?

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hauck traxx lupinica
18.8.2007 12:09:07   
biba26
Alo!

Midva sma kupla tidve rdeči jajčki,za voziček pa še pojma nimam.Sma se pogovarjala z mojim pa sma se odločla,da se spakirama en dan v Avstrijo in si še tam ogledama kakšno ponudbo imajo še tam in kakšne so cene.
Sem malo gleda pa sem vidla ,da obstaja še kar nekaj drugih modelov kot je tu pri nas.
Bi jih res rada videla,ker znajo bit zanimivi,pri nas se pojavljajo eno in isti.
Kaj pa vidva sta ga že kupila?

Lp Bibauser posted image

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hauck traxx lupinica
18.8.2007 19:30:49   
dmavrel
Midva se tudi še nisva odločila kateri voziček bova kupila.
Sva pa 99%, da bova vzela kar tega hauckovega. Se nama še najbolj dopade. Za zimske torbe bova pa še tudi malo pogledala. Meni se zdijo tiste od traxx-a še najboljše.
Kam v Avstrijo gresta vidva pogledati? Kdaj pa imata namen iti gor? A mi boš poročala, če boš videla kaj zanimivega od opreme - voziček ali ležalnik -? Prosim!

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hauck traxx lupinica
18.8.2007 22:45:27   
biba26
Pomoje boma šla kar v kratkem,ni problema ti javim,če bo kaj pametnega!

LP Biba

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hauck traxx lupinica
18.8.2007 22:46:25   
biba26
Sem čist pozabla,šla boma v Graz kam vse pa še ne vem

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?