|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je prezgodaj?
17.8.2007 19:21:59   
Virtualna
Pozdravljene RR-ke,

zanima me naslenje, user posted image  NE pričakujem 25.8., nisem mogla zdržati - zjutraj sem se pred odhodom v službo ustavila v dežurni lekarni in kupila Clear Blue, v službi test opravila...rezultat je bil negativen user posted image , zanima me ali kljub temu če sem noseča in M user posted image  ne bom dobila 25.8. bi test pokazal negativen rezultat?
Tudi nekaj ginekoloških ordinacij sem poklicala, ter se pozanimala pri sestrah, nekatere pravijo "počakaj prvi oz. drugi dan ZM", druge pravijo 15 dni po nezaščitenem spolnem odnosu, naj bi Clear Blue pokazal user posted image  v primeru user posted image ...

Pomagajte mi, svetujte mi... sem morda prezgodaj opravila test user posted image
tako močno si želim bebikooooo user posted image user posted image user posted image user posted image  (eno bebiko, ne štirih user posted image )

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 19:23:53   
Anonimen
Ampak tole je pa res zelo zelo prezgodaj. Če računaš, da jo ne dobiš 25, pomeni da si ti zdej komaj čisto na koncu O.


Pa brez zamere.

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 19:26:36   
Virtualna
Pri meni je še problem, ker imam neredne M, včasih na 20dni, drugič na 28 dni, tretjič 30...sem v začaranem krogu....user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 19:26:47   
Kaja08
Tud jaz je ne pričakujem 25.8., pa me že tako ferbec matra, da sem si že kupila test za ugotavljanje. Uporabila ga pa še nisem, ker se vsak dan (ene miljonkrat) opomnim, da je še prezgodaj, da bi se kaj poznalo. Povsod piše, da ti mora vsaj 1 dan izostati user posted image . Komaj čakam, da bo 25.8.  tuki in da bo test pokazal user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 19:28:03   
Erin
jaz bi počakala do dneva M, da se ne boš prezgodaj žalostila oz veselila...lahko gre še kaj narobe, v prvem mesecu je to pogosto, pravijo da se pogosto sploh ne zavemo da smo zanosile pa takoj splavile, oz da se zarodek ni obdržal...počakaj, pa zamoti se s čim....držim pesti pa da takrat ugledaš +! Aja pa še to, poglej malo po sosednjih temah, punce velikokrat delajo testke pred M pa so potem žalostne ker ne pokaže...naj se raven hormona dvigne vsaj toliko da zazih pokaže...

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 19:29:16   
Virtualna
Jojjjjj Kaja user posted image , lazje mi je ko vem da sva že dve enakih (NE)problemov

Držim pesti za naju in upam da se nama prikaže user posted image  tam nekje 26.8.

ps.: nedelaj testa, počakaj tisti prvi dan ZM...

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 19:47:14   
marjana.r
ja teejaa meni se je tako zgodilo, kot sem zanosila, je šlo po hitrem postopku dol, če ne bi testa nardila ne bi bla sigurna da sem bla user posted image čeprav sem imela vse znake user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 19:52:23   
Anonimen
Ti pa si res zgodnja.Punca,malo še počakaj...

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 20:57:27   
mihi78
Ziher je še prezgodaj. Raje počakaj. Ker, če ga narediš zdaj bo sigurno negativen. Jaz ga ta mesec sploh ne bom kupila, ker že čutim, da se približuje user posted image !
Upam, da boste imele ostale več sreče!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 21:36:07   
murkica
Mislim, saj nočem biti nesramna samo mislim, da na škatlici točno piše, da je treba test delati 1 dan po izostanku menstruacije, takrat naj bi pokazal točno. Tebi pa do tja manjka še več kot en teden, seveda je prezgodaj.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 21:42:28   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Mislim, saj nočem biti nesramna samo mislim, da na škatlici točno piše, da je treba test delati 1 dan po izostanku menstruacije, takrat naj bi pokazal točno. Tebi pa do tja manjka še več kot en teden, seveda je prezgodaj.

Se strinjam! Malo še počakaj bo pol bolj ziher. Pa vso srečo..........

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 21:44:01   
Anonimen
Joj, pa to je še dober teden do M. Toliko prezgodnja si, ja.

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 21:48:24   
stunfek
Ah, saj vse vemo, da je treba počakati vsaj na zamudo :) ampak vse pa tudi vemo kako lahko je pasti v past prezgodnjih testov user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 21:52:01   
Virtualna
... in ravno jaz sem ena tistih, ki je v to past padla user posted image
kaj čem, nemorem si pomagati, a mi je "padel kamen s srca", ko pravite
da sem bila zgodna z opravljanjem testa...user posted image



_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je prezgodaj?
17.8.2007 22:12:38   
Estrella*
Hojla!
Probaj z ovulacijskim testerjem. Če bi bila noseča, naj bi pokazal kot , da je še vedno ovulacija. Jaz sem tako naredila pri prvi nosečnosti. Šele po izostanku M pa sem opravila CB.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je prezgodaj?
18.8.2007 0:39:06   
Anonimen
Virualna, a ti si una iz kupida?!? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je prezgodaj?
18.8.2007 6:34:48   
Anonimen
joj, ene pa ste res user posted image in potem se še upate to objavt in rečt, da si obupana. Prej smešnauser posted image . A misliš, da če si tako močno želiš otroka, da ti bo test takoj pokazal user posted image . punca, saj si lahko komaj ovulirala, namesto, da bi seksala, delaš testuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je prezgodaj?
18.8.2007 8:38:42   
majci23
no no ne je takoj zmerjat! virtualna jaz te čisto razumem ker mam tut test že doma in je ne pričakujem 25.8. ampak je res škoda ga delat pred izostankom M ker ne more pokazat +. samo razočaranje je pol. ti se rajš zamoti s čim in počakaj še ta teden. sej jaz tut skoz razmišljam o tem, sam test bom delala drug teden. držim pesti!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je prezgodaj?
18.8.2007 8:46:13   
Anonimen
Sej jo nobena ne zmerja.user posted image
Glede na to, kdaj je ne dobite, bi bilo bolj smiselno user posted image  vsaj še 4 dni, ker mate lahko ovulacijo tudi kasneje.
Sicer pa vsak po svoje. Želim vam čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majci23)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?