|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ga navaditi na adaptirano mleko?
21.8.2007 15:44:55   
nky 23
Ker smo ugotovili, da moj sinek premalo pridobiva na teži in meni zmanjkuje mleka, bi mu mogla dndaajat vendar on zavrača vsako mleko. Rekli so mi naj ostanem aptamil comfort n naj ne poskuša več z drugimi saj sva do sedaj že poskusia štiri. kako naj ga prepičam, da bo jedel tudi dodatek? Problem, da nebi znal piti iz flaške ni, saj čaj je pa zanj prava poslastica iz flaške.
kako naj ga pripravim do tega da bo pil dodatek???user posted image user posted image user posted image

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako ga navaditi na adaptirano mleko?
21.8.2007 16:46:17   
Miss Piggy
A si prepričana, da ma premal? Jaz bi se na tvojem mestu posvetovala s pediatrom.
Sicer je bilo pri našem isto - poskusili smo vse vrste adaptiranega mleka, ko mi je zmanjkalo, pa je šlo revčku kar na bruhanje. Tko, da smo mu dal kar kravje mleko, pa še tega mu je moral kak teden ati dajat, ker od mene ni hotel nič. Je pa res, da je bil star že osem mesecev.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako ga navaditi na adaptirano mleko?
21.8.2007 19:54:33   
tinaaja
a se da mleku narediti kaksen okus ali ga sladkati.. ce res ne gre, bi jaz tudi to probala.  morda imajo v porodnisnici kaksen nasvet.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako ga navaditi na adaptirano mleko?
21.8.2007 20:01:17   
sarka
kaj pa če mu probaš dat nekajkrat po žlički, da se navadi na okus (odvisno od starosti otroka). jaz sem tako probala, ko ni hotla po flaški ne čaja ne soka ne vode. smo se ene parkrat pomatrali, pol je pa po flaški začela ( stara je pa bla dobre tri mesece)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako ga navaditi na adaptirano mleko?
22.8.2007 10:32:29   
Anonimen
Mogoče pa sploh ni problem v mleku.

Pri nas je bila finta v flaški. Ko sem mu poskusla dat iz Aventove, Nukove in Tommee Tippee se je samo skremžil in zaprl usta. Potm sem končno našla še MAM (nekakšne proti krčem) iz katerih pije brez problema.

Poskusi zamenjat še flaške.

(odgovor članu sarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako ga navaditi na adaptirano mleko?
22.8.2007 19:56:06   
Anonimen
Kaj konkretno pa pomeni, da ne "pridobiva"? Koliko g v koliko tednih? In koliko je star?

(odgovor članu nky 23)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?