|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Urin ali voda
2.8.2007 22:04:01   
Caarmen
Sem v 39. tednu in sem danes opazila, da imam skoz po malem mokre hlačke. Voda mi nikoli ni uhajala. Če pa povoham pa je vonj po vodi. Na potrebo hodim normalno. Ali mi otrok pritiska na mehur ali mi po kapljicah odteka voda? Otroka pa normalno čutim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Urin ali voda
2.8.2007 22:20:56   
kaja26
Mislim da ti po kapljicah odteka voda. To se je tudi meni zgodilo. Le da js sem bila 6 dni čez rok in je bila voda že malenkost zelenkasta...

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.8.2007 22:45:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kaja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Urin ali voda
2.8.2007 23:26:47   
Samoyedka
Mislim da je Caarmen že na poti v Rim user posted image Upam, da bo fajn porihtala- držim pesti user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 7:05:43   
Caarmen
Zbudila sem se še doma. Čez noč ni bilo nobene kaplice. Bom videla kaj se bo sedaj dopoldan dogajal.

Očitno je res napočil čas...

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 14:21:44   
Sisy
caarmen nič se ne skiraj...Pri meni je že nekaj časa popolnoma isto in vsak teden ko me moja G.pregleda pravi da je še vse "zaprto" in da to ne more biiti plodovnica....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
3.8.2007 16:05:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.8.2007 16:06:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:12:40   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Draga sisy a te pogleda vaginalno?




ja,vsakič.In že parkrat sem omenila da imam mokre hlačke,jo vprašala da ni slučajno plodovnica pa je rekla da ne,da je vse zaprto.

No upam da ima prav ....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:14:00   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Vsega je bilo samo za 2-3 kapljice ravno toliko da je bilo.



pri meni je tega zjutraj občutno več..kar en ornk flek user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:16:19   
neja24062007
Jaz bi pa vseeno šla v porodnišnico na pregled, nikoli ne veš. Sicer pa so tam zato, da ti pomagajo in ti svetujejo, pa še bolj mirna boš.


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:17:34   
neja24062007
Mogoče boste pa kaj kmalu res štirje...user posted image

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:18:34   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: neja24062007

Mogoče boste pa kaj kmalu res štirje...user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa...user posted image

ampak žal nič ne kaže na to....user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:22:37   
neja24062007
Sej bo... ali si že bila na pregleduuser posted image  Je vse še tako kot mora bit???
Sej je tud men G rekla, da bom rodila šele po 07.07.2007 (to je bilo 7 dni čez rok), ker se tamala ni spustila, odprta nisem bila 0, glavica je bila še odtuljiva; pa sem vseeno šla čez 2 dni rodit (odprta 4 cm).

Pa sem že komaj čakala, da grem rodit, ker me je vročina čisto zdelala.
Zdej mate nosečke idealno vreme... vam ni nič prevroče...


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:26:44   
Sisy
hm,preglede imam vsak teden,odprta nič od nič,tamala se tut sploh še ni spustila,popadki - ravna črta...kaj nej rečem-ena velka žalost user posted image  in vsak ponedeljek ko šibam na pregled sanjam o novici "ja ste pa že odprti,gremo rodit" user posted image , pa nč od tega...mogoče me pa v ponedeljek presenetijo s kakšno fajn novičko user posted image

imaš pa prav-to glede vremena..idealno....

pa porod,kako hitro si rodila?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:33:46   
neja24062007
Imela sem sicer popadke že vso soboto, samo ker je bil prvi otrok sploh nisem vedela da so to popadki, me je samo 'črvičilo', črvički so se nadaljevali celo noč iz sobote na nedeljo. Zjutraj ob 04.30 v nedeljo pa sem vedela da je potrebno iti. Rodila sem hitro, pač glede na to da je prvi otrok, v slabih 4 urah (od predrtja mehurja). Mehur so mi predrli ob 08.20 uri zjutraj, rodila pa sem 11.57, je pa to nekaj najlepšega in najbolj čustvenega kar se ti lahko zgodi.

Če te še kaj zanima, kar vprašaj... noben problem...
Če me kdo vpraša, če bi šla še enkrat, z VELIKIM VESELJEM in VOLJO.user posted image user posted image user posted image

Drži se, čim več se gibaj, predvsem hoja po stopnicah je zelooo koristna.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 19:42:40   
Sisy
no ko si že ravno omenila,pa res rabim nasvet....user posted image

zadnje dva dni mam skos tiste bolečine "ala predmenstrualne"...običajno so se mi pojavljale zvečer zdej jih mam pa že čez cel dan,zvečer zarad njih ful težko zaspim...in sm glih razmišljala kaj bi to blo-popadki verjetn ne bolijo skos user posted image  tko da mi ni ni jasn,a se telo pripravlja al so to lahko že začetki poroda....kako je blo pri tebi,kako bi opisala tiste prve bolečine?

uf-super porod si mela user posted image  se takoj prjavm za tako varjanto user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 20:00:38   
neja24062007
Sicer takih bolečin nisem imela, je pa res verjetno da se telo in malčica pripravlja na svet zunaj teme.
Moje bolečine so bile takšne; ko te zvija in moraš na veliko potrebo, me je črvičilo in me malo pritiskalo navzdol. Drgač pa posebnih bolečin in znakov ni bilo, da bi točno vedela da je to to.

Sicer sem pa imela točno take bolečine kot jih ti opisuješ v 24. tednu nosečnosti (12 ur so trajali) in so bili res lažni popadki. CTG je bil bp, vse je bilo OK.

Ima pa vsaka ženska drgačne bolečine in znamenja začetka poroda. Tako da ti bo vsaka drgač svetovala in povedala.

Ali boš rodila v LJ? Ali imaš kakšne druge želje?
Jaz sem rodila v LJ in sem bila zelooo zadovoljna z babicami, oddelkom in sestrami na oddelku; bila sem v 3. nadstropju, D oddelek, soba 8.

Vseeno ti svetujem, da pokličeš v LJ porodnišnico, poveš kaj se ti dogaja in ti bodo svetovali tudi preko telefona.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Urin ali voda
3.8.2007 21:54:39   
Sisy
jst grem v Postojno,na epiduralno...Sem že kr domača tam user posted image

Je pa tko da sem se pogovarjala z so-nosečkami glede tega "izcedka" pa majo vse podobno zadevo,praujo da je norrmalno..kaj pa vem,kakšne prevelke panike ne bi zganjala k mam itak v pondelk spet pregled....

Po drugi strani pa v lj. porodnišnico raje ne grem da me slučajn not ne obdržijo user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
3.8.2007 22:06:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Urin ali voda
4.8.2007 0:19:43   
picola1
Sem slišala, da se da tut v lekarni kupit neke vložke za testiranje plodovnice...Jst bi šla pa to kupit (al pa v porodnišnico vprašat, če ginekologinja trdi, da ni nič in noče delat testa).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Urin ali voda
4.8.2007 17:21:19   
Anonimen
Ja, ampak ti testi niso nič kaj zanesljivi... Baje, da se ti obarva tudi če imaš vnetje, pa sploh ni plodovnica.
 
Kako torej naj bi izgledalo, če ti plodovnica kaplja po malem?? Imaš hlačke non stop mokre, al kako?
Dejte mi kej svetovat, prosim; ker jaz se z izcedkom borim že celo nosečnost; pa me je strah, da bom to plodovnico spregledala, ker bom mislila, da je izcedek.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Urin ali voda
4.8.2007 17:21:38   
neja24062007
jst grem v Postojno,na epiduralno...Sem že kr domača tam

Je pa tko da sem se pogovarjala z so-nosečkami glede tega "izcedka" pa majo vse podobno zadevo,praujo da je norrmalno..kaj pa vem,kakšne prevelke panike ne bi zganjala k mam itak v pondelk spet pregled....

Po drugi strani pa v lj. porodnišnico raje ne grem da me slučajn not ne obdržijo


Sisy pa vsaj pokliči jih in vprašaj. Kako si kaj danes? Upam, da si na poti v Rim...user posted image
Sej ne da delamo/delaš paniko, vsaj za nasvet jih povprašaj. Ali so se bolečine kaj umirile?
Kako pa to da si se odločila za epiduralno? Sej ne, da ne bi mislila da te kaj obsojam, ampak me res zanima, zakaj/kako to da si se tako odločila?

Če je bila katera na epiduralni, naj mi prosim pove kako to zgleda?!!! Ali res ne čutiš ničesar? Kako pa potem veš, kdaj je potrebno pritisnitiuser posted image  Jaz nisem imela epiduralne pa sem vseeno zamudila popadekuser posted image !

Tud mene bi žrlo ali je vse OK, oz. po tvoji presoji.

Obvezno se kaj javi in poročaj.

Lep dan še naprej.

Katja

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Urin ali voda
4.8.2007 17:28:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR


Meni je moj g vedno se smejal in rekel da brezveze paničarim, v porodnišnici pa je g lepo rekel, da je visoki razpok in nebi vedel, če se mi nebi vlilo ravno, ko je notri pogledal in je videl da voda polzi od zadaj (razpoka ni videl) test je bil tudi pozitiven.

Ponoči mi ni nič teklo, steklo mi je samo če sem se malo bolj sunkovito premaknila. Vsega je bilo samo za 2-3 kapljice ravno toliko da je bilo.



Kolk časa pa ti je kapljala preden so ugotovili, da gre zares za plodovnico?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Urin ali voda
4.8.2007 19:04:32   
Sisy
Heeej Katja,


No danes je že boljše,nimam nobenih bolečin,tut spala sem dobro in NE na žalost še nisem na poti v Rim user posted image  

Izcedka je še malo,ker je vmes tud bel predvidevam da gre bolj za beli tok kot kaj drugega...Sem pa bila danes v Sanolaborju in tistih vložkov za detekcijo plodovnice ne prodajajo več-je popolnoma umaknjena iz prodaje.Sicer pa imam v ponedeljek tako ali tako pregled...

Kako to da sem se odločila za epiduralno? najbolj zaradi tega ker se mi zdi da sem dala v svoji "karieri" že dosti bolečin skozi, (zanosila s pomočjo IVF-a), prestala kar nekaj operacij,kalvarij,bolečin pri punkciji,hiperstimulaciji in podobno tako da sem si rekla da si pa "zaslužim" vsaj malo olajšanja pri porodu....

Sicer predvidevam da ne veš kako EA izgleda ker bi drugače vedela da na začetku ravno tako boli user posted image  Ko dobiš popadke jih normalno predihavaš in čakaš da se odpreš vsaj 4 cm,takrat ti v hrbtenico vstavijo kateter (preko tanke igle-pa nič ne boli!) in začnejo dovajati anestetik...Popadke ravno tako čutiš,iztis prav tako, le bolečina ti je odvzeta....V bistvu gre za to da ti EA pomaga da prebrodiš tisto "ta najhujšo" bolečino....Brez sploh ne grem rodit user posted image

No tolko od mene ko bo pa kaj novega (pa upam da kmalu) pa javim...Uf jutri bo polnih 40.tednov user posted image


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?