|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   računalniška miška
19.8.2007 19:39:14   
Anonimen
zanima me pri kateri starosti so vaši otroci cačeli uporabljati računalniško miško in kdaj so jo obvladali? vse od premikanja do klikanja
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: računalniška miška
19.8.2007 20:03:58   
lukec
Zdej bom verjetno kregana, da je to absolutno prekmalu ampak naš je star 2 leti in 7 mesecev pa miško obvlada že kar dobro letouser posted image  Tako pač je.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: računalniška miška
20.8.2007 6:22:09   
dory
Nas se je je dotaknil 1x in jo razstavil,ker je hotel videt kako zgledauser posted image ...od takrat si ne delam dodatnih stroskov :)...sej dost da obvlada tv in dvd :)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: računalniška miška
20.8.2007 7:09:55   
Marogica
Jaz sem našega ta starejšega "spustila" na računalnik šele pri ca. 5,5 letih, pa še to sva najprej igrala igrce skupaj. Od 6 leta pa igra tudi sam in sedaj miško tudi "obvlada".

Prej se mi je zdelo enostavno prezgodaj, saj računalnik ni igrača.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: računalniška miška
20.8.2007 7:16:06   
Anonimen
Pri cca 2,5 letih. Najprej pa je risal na rač. oz. barval.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: računalniška miška
20.8.2007 7:20:11   
kepica
Naš je to osvojil letos. Vse se je naučil sam, ko so mačke (mi2 z možem) še spale. Namreč on ob nedeljah vstane malo pred nama in to tako potihem, da ga ne slišiš niti, če si buden. In parkrat je izkoristil, pojedel za zajtrk pol škatle čokoladnih piškotov, potem sem jih pa prestavila na višjo omaro, pa si je našel drug hobiuser posted image  Računalnik. Sedaj ga zna sam prižgat, zalavfat igrico, miško pa tudi že obvlada. In vse to se je naučil sam. Tukaj mu pa nimam kaj skrituser posted image  Tudi, če mu vse kable ven iz elektrike potegnem, še to ve, kje se nazaj priklopijo, tako da nima drugega, kot da ga poskušam zjutraj čimprej izledit ali spi ali je že v dnevni in ga pregnat izpred računalnika. user posted image  K sreči se to dogaja samo čez vikende. Bo pač računalniški hekeruser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: računalniška miška
20.8.2007 9:53:38   
Maxica
Pri cca.2,5 letih. Uporablja pa jo za igranje kakšne take računalniške igrice (npr. Maček Muri ali Mojster Miha), pa riše rad. Drugače pa niti ni toliko na računalniku, ne pride na vrsto.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: računalniška miška
20.8.2007 10:14:34   
*sanela*
Naš fantina je tudi začel zelo zgodaj cca. 2 leti je bil star.
Mislim, da ni nič hudega če se otrok želi nekaj novega naučiti, seveda dokler je to v mejah normale. Dovolimo mu eno uro na dan igrat igrice ali risat.
Ah, ta miška! Smo že dve zamenjali!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?