|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nahrbtnik nivea
6.9.2007 19:14:34   
analana
za vse tiste,ki še kupujemo opremo in kozmetiko za naše bebike sem danes zasledila,da imajo omenjeni nahrbtnik z vsebino (novi design nahrbtnika) v toysu za cca 16 eur,pri nas pa je še vedno isti komplet,ki sem ga prvič kupila pred osmimi leti cca 40 eur.Aja akcija v toysu traja do 15.9.
Kar zagrabilo me je,da bi se peljala ponj,pa čeprav po samo to. user posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nahrbtnik nivea
6.9.2007 21:41:48   
dmavrel
Hvala za info.! Greva z mojmu naslednji teden iskat dve torbi. Bova tako še lahko malo pogledala za vozičke, za dvojčke! Drugače sva mislila iti malo pogledati za te stvari po 15.! No, sedaj bova šla pa malo prej!
Hvala ti!

(odgovor članu analana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nahrbtnik nivea
6.9.2007 21:58:15   
scubadiver
Če gre kakšna ljubljančanka ali okolica se tud jaz priporočam za enega user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nahrbtnik nivea
6.9.2007 22:01:10   
Tanayya29
kje se pa ta nahrbtnik dobi pri nas?user posted image jst bi ga tudi imelauser posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nahrbtnik nivea
6.9.2007 22:35:16   
Naja30
Dobi se v intersparu, dm-ju, mullerju, mercatorju in še kje verjetno user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nahrbtnik nivea
7.9.2007 9:15:40   
Laubica
user posted image analanauser posted image hvala zato info. ker to je pa res razlika,mi bomo tudi šli ponjuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nahrbtnik nivea
7.9.2007 11:30:24   
analana
jaz tudi menda že kar jutri.Pa še nekaj me zanima: je katera slučajno kupila bombažne plenice v hoferju?Zanima me,kako se obnesejo.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nahrbtnik nivea
7.9.2007 11:37:44   
benika
je katera slučajno kupila bombažne plenice v hoferju?Zanima me,kako se obnesejo.


Ja, jaz. Na splošno so malce trše kot navadne tetra plenice in ne taqko zelo gostko tkane, ampak za to, kar jih bom jaz rabila (podlaganje glavice, brisanje bruhice...), so super. Po pranju so mi ratale kr mehke.

(odgovor članu analana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?