|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sex v pozni nosečnosti
4.4.2008 7:43:58   
Metty1
Pozdravljene!

Zanima me ali lahko kjub visoki nosečnosti - 34.teden sexamo čisto normalno, midva z mojim se malo bojima da ne boma kaj ušpičla in sprožla prehitro porod. Naj še bo najina bebika vsaj 14 dni varno v meni.

Kaj pravite???

Lepo nosečnosti še naprej in uživajte!!

Mettty

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 28.5.2008 21:08:41 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.4.2008 7:51:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Metty1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
4.4.2008 8:11:14   
tasyo
Se kar strinjam s predhodnico... Počakaj teh 14 dni, če nista sproščena itak ne bo fajn - pol pa spet akcija, nič ne bo narobe. Mali bejbi je na varnem, mogoče pa mu bosta le pomagala, da se prej spoznate...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
4.4.2008 8:12:17   
srki
Itak, da lahko seksaš, v mejah normale-mislim nežen seks. Razen če nimaš prepovedi G, da ne smeš seksat.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
4.4.2008 9:18:08   
iva77
midva imava PAVZO že od začetka user posted image , slabe izkušnje iz preteklosti, sva pa prej (ko sva delala na user posted image ) toliko več bila v akciji.

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
4.4.2008 9:20:21   
tinkatonka
Ah kje pa. Midva sva sexala do poroda. Na koncu sem bla že čez rok in sem si želela še več user posted image , da bi ja šla rodit.

Če se dobro počutiš in da ti paše bi jaz brez problemov prakticirala to. No sicer se pa lahko tudi na drugačne načine zadovoljita. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Metty1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
4.4.2008 9:29:35   
timika
Če imaš pomisleke o prezgodnjem porodu, želja je pa vseeno močna, lahko to počneta s kondomom, ker v semenski tekočini je snov, ki lahko sproži porod. Zaradi mehanskih zadev, mast, sem se izrazilauser posted image  - torej samega gibanja pri odnosu, če ni kaj posebej grobega, naj ne bi bilo težav. Če je tudi sicer vse bp.
No, moja izkušnja, midva sva tri tedne pred rokom, bila je sobota zvečer, večerjica, vzdušje, nisem niti pomislila, da se lahko kaj zgodi in glej ga šmenta, naslednji dan ob 4. popoldne sva spoznala najinega sončka bonbončka. Sva pa seveda brez zaščite in mislim, da je bila sperma vzrok.


(odgovor članu Metty1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
4.4.2008 9:34:26   
asra
Sperma je krivec za sprožitev poroda samo v primeru, da je user posted image  zrel za prihod na svet. Če ni zrel lahko grež tudi čez rok, pa ti še ne vem kolk sperme ne bo nucal. No, tok jaz vem. Uporabljajo pa prostogladin ki je v spermi za sprožitev umetnih popadkov. Ampak je tudi količina tega mnogo večja kot v sami spermi.

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
4.4.2008 9:43:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: asra
Sperma je krivec za sprožitev poroda samo v primeru, da je user posted image  zrel za prihod na svet. Če ni zrel lahko grež tudi čez rok, pa ti še ne vem kolk sperme ne bo nucal. No, tok jaz vem. Uporabljajo pa prostogladin ki je v spermi za sprožitev umetnih popadkov. Ampak je tudi količina tega mnogo večja kot v sami spermi.


Odlično povedano user posted image

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
28.5.2008 12:24:06   
jocika
jst sem pa 32 tednov noseča in že kak teden ne zneseuser posted image . Me tak vse boli, kot da bi bla nedolžna, pa kot da bi mi neki nevem kak velikega pa železnega not tiščal. Ne vem, kje je vzrok, prej ni blo nobenih problemov, tak da bo treba drugač prakticiratuser posted image

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 12:37:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jocika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
28.5.2008 12:46:55   
izgubljena_ovcka
Jaz stopam danes v 37. t in midva zadnje čase samo na vsake kvatre ker sem jaz enostavno preveč štorasta. Saj znesejo določeni položaji ampak midva sva prej "pretelovadila" vse mogoče v eni rundi in zdaj bit vedno v enem in istem položaju enostavno ni zabavno. Bova pa v kolikor se čaz tri tedne ne bo nič dogajalo sigurno "potrpela" LOL. user posted image  Meni G nikoli ni prepovedala odnosov, pač prilagodiš razmeram. Je pa tako kot pravijo predhodnice... samo "gibanje" ne more škodit otroku. V kolikor vama paše si privoščita!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SEX V POZNJI NOSEČNOSTI
28.5.2008 21:13:59   
svecka
Jaz sem sedaj bila v materinski šoli in so tam rekli, da se ne sme imeti spolnih odnosov 6 tednov pred porodom in 6 tednov po porodu. Ok po porodu mi je logično, pred pa ne. Pojma nimam zakaj je tako.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?