|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogi?
24.11.2004 8:31:42   
Lu
Punce pozdravljene!

Mene samo zanima kakšne jogije imate za svoje :duda: in kje vse bi si jih lahko ogledala. Dimenzije naj ib bile 70x140.

Midva se nagibava, da bi kupila antialergijski jogi.Ga ima mogoče katera?

Lep dan še naprej.

Lu
28t 1/7:love:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jogi?
24.11.2004 9:06:52   
Lunca1
Midva imava 120x60, navaden, nič posebnega.

LP Lunca

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jogi?
24.11.2004 9:36:32   
lidia
Jaz sem nabavila navadni jogi, iz pene z luknjicami, moje osebno mnenje je, da se ne splaca antialergijskega, pol das gor tisto folijo, da se malci ne polula skoz ko je malo vecji in te antialergijske fore itak ne morejo delovat...to je pac moje mnenje.
Mimogrede, folija za zadrzanje lulanja je v Baby centru cez 6.000 SIT v dm se dobi ena preprosta za manj kot 2.000 SIT.

Lidija, 33t5/7 :modri::love:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jogi?
24.11.2004 10:22:03   
Anonimen
Po mojem je tudi ta "mala stvarca", to je dojenček, tako lahka, da ni potrebno kupovati ne vem kako kvalitetnega jogija. Alergij na pršice pa menda tako majhni tudi še nimajo. Vsaj po mojem. Upam, da se ne motim.

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jogi?
24.11.2004 15:32:31   
Anonimen
probaj pogledat na :
www.enakupi.com/vzmetnice/
:rozica:

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jogi?
24.11.2004 15:48:42   
bivka
Tudi midva bova kupila večjo posteljico dimenzije 140x70 in bova zato (ker jo bomo imeli 5 let) kupila boljšo vzmetnico iz lateksa s kokosom. Imajo jih v Baby centru. Stane okoli 30.000,00 SIT.

Lp
B :nosecka: in :duda: :roza: (27t1d)

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jogi?
24.11.2004 18:06:40   
mala račka
bivka, mi smokupili prav takšen jogi (lateks-kokos) enake dimenzije v meblu in je bil nekaj čez 20.000. Za gotovino se mi zdi dajo še nek popust. Torej cenejši kot v Baby centru. Se ti splača preverit.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jogi?
24.11.2004 18:13:24   
bivka
Decemberka,
super, hvala!
To pa je kar velika razlika!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




spol, nuhalna svetlina
Admin

Lep pozdrav! Zanima me, koliko tocna je napoved spola pri nuhalni oz. kaksne izkusnje ima katera pri tem? Se bolj me zanimajo izkusnje pri dr. Kudrovi.

. (84%)

. (16%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!