|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kis
7.10.2007 19:22:32   
*karina*
Koliko si kisate hrano tiste, ki polno dojite? Jaz sem namrec navajena bila biti na tesc kis z mlacno vodo, ali lahko to sedaj nadaljujem ali je za cas dojenja boljs pocakat s kisom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kis
7.10.2007 19:41:39   
Anonimen
Polno dojila, pa sem jedla normalno vse, razen fižola no. Nikoli ni blo nobenih težav.

(odgovor članu *karina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kis
7.10.2007 20:08:19   
Petraa
Jaz kisam tako,da mi že čez uha gleda,pa tudi do pol kg-ja fižola pojem.Nobenih težav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kis
7.10.2007 20:09:55   
Sisy
pr nas je pa ceu hudič če si dam kis na solato...tamalo tok zvija da sem morala na mojo žalost kis v celoti ukint user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kis
7.10.2007 21:17:13   
baja*
Jaz si tudi normalno kisam...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kis
7.10.2007 22:56:12   
simona76
Od začetka sem malo pazila s kislimi stvarmi in hrano, ki napenja, zdaj pa normalno kisam in jem večinoma vse. Saj vidiš reakcijo - če dobi po kisu krče še malo počakaš... Moja je dobila drisko po paradižniku, tako da sem ga rajši ukinila.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kis
8.10.2007 11:29:00   
Brundula
Jaz si tudi normalno kisam. Ugotovila pa sem, da ga ščipa če jem paradižnik ali pa paradižnikovo mezgo. Po mojem odvisi vse od otroka kaj u ustreza.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kis
8.10.2007 14:34:03   
Naja30
Nisem jedla kisa zaradi krčev. Pazila sem cca 3 mesece.

Sama poskusi ugotoviti, od česa ga zvija.

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kis
9.10.2007 0:04:56   
sneška_
Normalno kisam salate .Odvisno je od otroka kaj in kako mu paše ali kaj mu ne paše

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?