|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vnetje mehurja
2.4.2008 12:11:18   
Anonimen
Sem noseča šele 5t pa me spodaj spet peče, kot pri vnetem mehurju, ki se pri meni pojavlja skos in skos. Ursi čaj mi je do sedaj najbolj pomagal vendar pa sem slišala da se v nosečnosti ne sme piti.

Kaj pa brusnični čaj, ki menda prav tako pomaga? Ali tega lahko pijem?

Malo me skrbi da nebo kaj narobe z potekom nosečnosti zaradi mojih težav z mehurjem. Zanimajo me vaše izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 12:27:11   
pf
Jaz bi ti predlagala, da greš k zdravniku oziroma ginekologu. Ne piti kar nekih čajih, saj ne veš nikoli. Naj ti raje povedo, kaj vzami, da boš bolj sigurna. Upam, da se čimprej pozdraviš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 12:32:34   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Jaz bi ti predlagala, da greš k zdravniku oziroma ginekologu. Ne piti kar nekih čajih, saj ne veš nikoli. Naj ti raje povedo, kaj vzami, da boš bolj sigurna. Upam, da se čimprej pozdraviš.


Se strnijam, boljše da greš k zdravniku, pa da ti kaj on predpiše ali svetuje, kaj lahko vzameš. Samo v prvih tednih so kakršna koli zdravila odsvetovana. Pij pa veliko tekočine, čaj ali vodo.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 12:48:04   
fricka
V nosečnosti nisem imela vnetja, so se mi pa pred tem stalno ponavljala. Jaz sem jih uspešno pregnala samo s higijeno. Navaditi se pač moraš, da se vedno po vsakem lulanju umiješ. Pušenjak je na svojem forumu svetoval isto in verjemi, deluje. Pa seveda vsak dan popij 2 l vode.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 12:52:45   
Aurea
1. Pojdi k zdravniku.
2. Kot podpora pri zdravljenju je odličen poseben ČAJ ZA NOSEČNICE ZA VNETJE MEHURJA, ki ga izdelujejo v Gorenjskih lekarnah in se ga kupi v KR ali drugih gorenjskih lekarnah. Zelo priporočam!

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 13:15:55   
Anonimen
Sem bila že na preglde in res je rekla da  nobenih tablet zaenkrat. Zato sprašujem za čaje, ker so edino kar mi bo olajšalo tisti pekoči občutekuser posted image user posted image user posted image

Mogoče katera ve ali so vnetja mehurja  pogosta pri nosečkah?

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 13:19:43   
srki
Po mojem da niso ravno pogosta. jaz  sem imela pogosta pred prvo nosečnostjo, potem se mi je to umirilo in  do sedaj (trkam), ga nisem imela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 13:28:27   
cebrca
Imam kar pogosta vnetja skoraj kronična. Sem se že prej posvetovala z ginekologinjo, ker imam vedno prisotne bakterije v vodi, ampak še ni bilo tako hudo da bi dobila antibiotike. Zdaj bi jih že lahko jemala, ker sem v 23. tednu.
Predvsem zelo veliko pij tudi do 3 litre tekočine na dan, če le moreš, ker se ti mehur s tem spira, urin je razredčen in manj peče.  Je pa vnetje lahko nevarno za user posted image !
Strogo se ravnaj po zdravnikovih navodilih, pa v lekarni vprašaj kateri čaj lahko piješ. Meni je najbolj odgovarjala navadna voda.

Za preventivo za naprej pa ti priporočam redno umivanje, meni bolj paše samo mlačna voda, kot pa intimna mila in na kakšne 14 dni do tri tedne naredi tridnevno kuro z jogurtom. Namažeš se zvečer z navadnim probiotičnim jogurtom, meni najbolj odgovarja LCA. Na hlačke si pa daš vložek. Jogurt prej pusti kakšno uro ali dve na sobni temperaturi, da ni premrzel. Zjutraj pa se umiješ, ampak ne s prevročo vodo. In seveda pij veliko tekočine, vsak dan. So pa vnetja med nosečnostjo bolj pogosta, ker maternica začne pritiskati na mehur in se le ta včasih ne sprazne do konca in to dela probleme.

Veliko sreče v user posted image , ter zdravja tebi in tvojemu user posted image , pa uživaj v nosečnosti.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 14:30:10   
Anonimen
Zanima me samo ali lahko poiskusim piti brusnični čaj? Vem da ursi čaj ni dovoljen med nosečnostjo za brusnični čaj pa nevem

Mogoče katera ve?

(odgovor članu cebrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vnetje mehurja
2.4.2008 16:38:51   
Felicita
za čaj ne vem, ampak mislm da glede brusnic ni nekih omejitev... svetujem ti suhe brusnice (na polici pri suhem sadju) ali brusnični sok (v lekarni). brusnice namreč (menda) preprečujejo vnegzditev bakterij v sluznico mehurja in tako zdravijo in preprečujejo vnetja.
Res pa je da vsebujejo salicilno kislino (podobno reč vsebuje aspirin - acetilsalicilno kislino), ki redči kri.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?