|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje in zanositev
7.9.2007 14:15:41   
Mehičanka
Tiste, ki ste ali pa še dojite in ste zraven še zanosile. Kako hitro ste zanosile?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje in zanositev
7.9.2007 14:21:27   
anckabancka
Zanosila sem po treh menstruacijah, ko je bil mali star 9 mesecev.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje in zanositev
7.9.2007 17:09:51   
Raho
Takoj ko sem hotelauser posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje in zanositev
7.9.2007 18:11:31   
Dadi
Hm...ko je bila mala stara 6 mesecev sem zanosila...sploh ne vem če sem mela kakšno menstruacijo vmes....Dojila sem jo pa vse do 8 meseca.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje in zanositev
7.9.2007 20:32:17   
Blejka26
jaz sem zanosila ko je bila pikica stara 11mesecev.mens.sem imela samo dvakrat.Sam 2krat sva sexala na polno in že sem bila noseča

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje in zanositev
7.9.2007 20:39:00   
Seven*


IZVIRNO SPOROČILO: Mehičanka

Tiste, ki ste ali pa še dojite in ste zraven še zanosile. Kako hitro ste zanosile?




V prvo. :) user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenje in zanositev
8.9.2007 12:30:13   
Mehičanka
Me je samo tako zanimalo, ker sedaj v drugo spet nič ne rata.

V prvo je trajalo 12m, zdaj pa spet 8m nič. In ker sem se zadnjič naročala k G, me ni hotla naročit, ampak mi je rekla, naj najprej neham dojit, pol bom pa zanosila.
Ker sem pri dr. Pušenjaku zasledila, da je zanosit ob dojenju podobno kot vozit v polno z ročno zavoro, me je samo zanimalo, v kolikih primerih ta ročna res deluje.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenje in zanositev
8.9.2007 20:57:53   
Blejka26
dojenje ni nobena zaščita kot so nekateri govorili.Jaz si nisem želela ponovne zanositve in polno sem dojila,ko sem zanosila.Ne vem pa kako je pri tebi,zakaj ne..mogoče ker si to resnično močno želiš.Vso srečo

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenje in zanositev
9.9.2007 16:03:01   
Naja30
Dojenje naj res ne bi bila nobena zaščita, sploh če imaš M user posted image  Vidva se kar trudita dalje, samo sprostita se.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenje in zanositev
10.9.2007 14:51:20   
larissa78
Sem polno dojila in zanosila, takoj ko sem dobila prvo user posted image , smo jo pa čakali kar 7 mesecev.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojenje in zanositev
11.9.2007 23:15:25   
solatja
za nastajanje mleka je zadolžen hormon prolaktin (dobesedno: za-mleko), ki pa hkrati skrbi tudi za ovulacije in posledično tudi menstruacije. tako da v tem času, ko je raven hormona prolaktina visoka, naj ne bi imele menstruacije.
od tod torej ta slavna izjava, da med dojenjem ne moreš zanositi (teoretično seveda). je pa tako, da je ovulacija vedno pred menstracijo, ki je za nas znak za ovulacijo (začaran krog torej) in nikoli ne vemo (razen, če bi se igrale s temi ovulacijskimi listki), kdaj ta nastopi. ene ženske pač dobijo menstruacijo že takoj prvi mesec po porodu, pa še naprej dojijo (čeprav jih je verjetno malo), druge pa kasneje, celo po tem, ko že par mesecev ne dojijo več. ta odstopanja po mojem mneju kažejo samo na to, da je po porodu telo res "iz tira" in da hormoni popolnoma podivjajo. niti ti, ki so v tem obdobju najpomembnejši, ne delajo pri vseh ženskah tako, kot bi morali user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu larissa78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dojenje in zanositev
12.9.2007 7:47:34   
marty7
Pozdravljene

mene pa zanima, če je možno da ti test za nosečnot (clear blue) pokaže pozitivno tudi če nisi noseča, vendar še vedno dojiš (zaradi hormonov)?user posted image Ker jaz sem 8 mecev po porodu, 3x sem dobila menstruacijo, zdaj pa mi zamuja že 14 dni.user posted image

Hvala za vaša mnenja in odgovore

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
12.9.2007 9:41:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marty7)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?