|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začetniška vprašanja
6.9.2007 11:52:07   
tincy82
Živjo! Sem nova na forumu - nekaj časa sem ga le prebirala, pol sem se pa le odločila in se vam pridružila! Zadeva je pa taka, da sva z fantom začela počasi razmišlajti o otročku. Najprej bolj pasivno, zdej pa že počasi prehajava od besed k dejanjem user posted image user posted image !

Zanima pa me dvoje stvari: koliko časa po izostanku menstruacije lahko naredim test in če je user posted image  user posted image  kdaj pokličem ginekologinjo- za pregled? Pa še to: baje se v user posted image  ne sme jemati tablet za bolečine (glavobol), razen lekadola. To pa me mal skrbi, ker vem da ni nebo lekadol čist nič pomagu. A ma katera s tem kakšne izkušnje?
Hvala in LP!

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začetniška vprašanja
6.9.2007 12:26:06   
*sanela*
Dobrodošla tincy82!
Test lahko narediš prvi dan po izostanku menstruacije! Če test pokaže pozitivno se takoj naročiš na pregled.
Res je, da lahko proti bolečinam piješ lekadol ampak je vseeno bolje, če vprašaš zdravnika kaj priporoča.
Želim ti, da čimprej ugledaš user posted image !

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začetniška vprašanja
6.9.2007 12:27:18   
polonca78
živjo in dobrodošla!
test za ugotavljanje nosečnosti lahko narediš že prvi dan izostanka menstruacije. ko bo test pozitiven, pokličeš svojo ginekologinjo, ki te bo naročila nekje 8. do 10. teden nosečnosti na 1. pregled. to je v primeru, da nimaš nikakršnih težav, če se pojavijo težave, pokličeš ginekologinjo in te bo prej naročila. skratka pokličeš jo takoj, ko je test pozitiven. kar se pa tiče glavobolov oz. tablet, ki jih smeš jemati, ti pa žal ne morem pomagati, so pa ginekologi oz. sestre ponavadi zelo ustrežljive in jih vprašaj, ko boš klicala za pregled. pa veliko sreče!

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začetniška vprašanja
6.9.2007 13:32:54   
Naty*
tincy82 glede testa in prvega pregleda so ti že povedale, je pa tko, da ni nujno da ti takoj pokaže pozitivno, včasih še ni dost nosečniškega hormona in ti pokaže šele kasneje.

Pri glavobolu je pa tko, da mam js ful hude migrene in jemljem Nalgesin 550mg. Glede na moč migren bi bile verjetno za telo in plodek bolj škodljive kot pa vsake tolko ena tabletka. Zato mi je zdravnik reku, da ni problem, če vzamem kako recimo enkrat na teden, čeprav js raje vzamem polovičko če ne pomaga pa še drugo polovico. Boljše pa je, da vprašaš svojega zdravnika, ko boš prišla do tja.

Veliko sreče!user posted image user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začetniška vprašanja
6.9.2007 14:33:18   
mihi78
Tincy82 pozdravljena med nami. Saj so ti punce že itak vse povedale, jaz pa bi dodala še eno zanimivost - moja svakinja ima tudi težave s hudimi glavoboli, ampak v času nosečnosti so čudežno izginili.user posted image Sicer so se po porodu vrniliuser posted image ampak je vsaj takrat, ko je bila user posted image ni rabilo skrbeti. Upam, da bo pri tebi tudi tako. Sem nekje brala, da zna več simptomov v nosečnosti popolnoma izzveneti. 

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začetniška vprašanja
7.9.2007 9:41:28   
tincy82
Živjo! Najprej hvala za odgovore  in pozitivne misli in seveda ker ste me tako lepo sprejele. Zdej je pa v bistvu samo na nama, da pridno user posted image  in pustiva času čas. Če bom mela pa spet kakšne pomisleke in dileme se pa spet kej oglasim.

Uživajte!

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začetniška vprašanja
7.9.2007 20:38:26   
Taula
Za test raje počakaj in ga ne delaj prvi dna po izostali M, ker ni nujno da ti pokaže. Jaz sem ga delala 4 dni po neprihodu M, pa je bil negativen, potem čez nekaj dni pa pozitiven takoj.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začetniška vprašanja
7.9.2007 23:25:53   
bondi
Kaj sem edina, ki je test delala že pred izostankom M?? :)))  Sicer še danes ni razrešeno, če se je črtica videla ali ne... Mož vztraja da ne, jaz pa da ja... user posted image

Je bil pa čez niti ne dva dni rezultat popolnoma razločen...user posted image ...

Želim ti veliko sreče pri čakanj in seveda naprej... user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?