|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolčki za hranjenje
7.9.2007 1:53:19   
bisquitas
Ali mogoče ima katera podatek kje v Celovcu ali Trstu imajo trgovino z otroško opremo.
Iščem namreč stolček za hranjenje in to nekaj v stilu Chicco ali Per Perego, ...
Kakšen predlog, ali je kej ceneje kot pri nas?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolčki za hranjenje
7.9.2007 7:04:50   
gumbek
Se vidla na ikea strani ga majo za 10 eur je tak smešen,pol ga je pa soseda nabavla pa je kuluser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu bisquitas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolčki za hranjenje
7.9.2007 8:52:32   
Naja30
Mi imamo tudi tega iz ikee. Stane 10 evrov, mizica pa 5. Je pa fajn, ker se ga hitro sestavi in razstavi. Uporabljamo ga pri babicah.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolčki za hranjenje
8.9.2007 22:16:03   
janca
Mi mamo Prima Pappa, kupili pri Šparovčku v Medvodah rabljenega. Je bil tako lepo ohranjen, da se sploh ni videlo, da je bil rabljen, pa še poceni je bil. Škoda časa, da se gre v Celovec in Trst (moje mnenje), gremo rajši na sprehod ali pa na igrala. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolčki za hranjenje
9.9.2007 12:06:42   
kaya2007
mi kupujemo v udinah-je bolj enostavno kot trst...tam je ob avtocesti en trgovski center v katerem je tudi prenatal. prav tako imajo v centru mesta nekaj trgovin. 10 min stran od trgovskega centra je pa še chiccolandia-ogromna chocco trgovina.
V celovcu je pa toys r us na primer, kaj drugega nisem še odkrila.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolčki za hranjenje
9.9.2007 13:50:39   
benika
V celovcu je pa toys r us na primer, kaj drugega nisem še odkrila.


Pa Kika, pa Lutz.Povsod imajo tudi opremo za dojenčke.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolčki za hranjenje
9.9.2007 13:55:32   
kofetek2010
Vsaka, ki je pri prvem otroku imela razne Prime pape, Chiccote in podobne, ter pri drugem stolček iz Ikee, ji je žal, da ga ni imela že pri prvem. user posted image  

Jaz tud spadam med njih - sem imela pri taprvem Prima Papa in ga preklela, ko sem ga čistila (vse tiste tinimini šive in svinjarijo v raznih kotih) user posted image  - pri tem iz Ikee pa v enem šubu samo z vlažno krpo pobrišem in sem v 10. sekundah gotova user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolčki za hranjenje
9.9.2007 15:39:06   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Vsaka, ki je pri prvem otroku imela razne Prime pape, Chiccote in podobne, ter pri drugem stolček iz Ikee, ji je žal, da ga ni imela že pri prvem. user posted image  

Jaz tud spadam med njih - sem imela pri taprvem Prima Papa in ga preklela, ko sem ga čistila (vse tiste tinimini šive in svinjarijo v raznih kotih) user posted image  - pri tem iz Ikee pa v enem šubu samo z vlažno krpo pobrišem in sem v 10. sekundah gotova user posted image



No, mi imamo samo enega otroka, ampak se strinjam s tabo, da je tale iz ikee najboljši tako za pucanje kot to, da otrok fajn  noter sedi. V bistvu je tako enostaven, pa tako praktičen! Tistega, ki imamo doma (od Brevija ala prima papa izgled) je pa težko spucat, pa še oporo za noge ima, s katero se naša pupa tako lepo dviguje, da jo je treba res ful zavezat in mizico čisto h njej pomaknit, da ne pade na glavo ven.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolčki za hranjenje
9.9.2007 15:59:45   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Vsaka, ki je pri prvem otroku imela razne Prime pape, Chiccote in podobne, ter pri drugem stolček iz Ikee, ji je žal, da ga ni imela že pri prvem. user posted image  

Jaz tud spadam med njih - sem imela pri taprvem Prima Papa in ga preklela, ko sem ga čistila (vse tiste tinimini šive in svinjarijo v raznih kotih) user posted image  - pri tem iz Ikee pa v enem šubu samo z vlažno krpo pobrišem in sem v 10. sekundah gotova user posted image


Mi podobno. Še par mesecev sem pri drugem otroku vztrajala s Primo Pappo, ampak vsakič sproti klela, ko sem ga čistila, pa v bistvu nikoli dovolj dobro očistila.user posted image  Tako da sem potem nabavila enega ful bolj simpl, v eni otroški trgovini, in sem ful zadovoljna. Primo Pappo pa hranim za pozneje, ko bo otrok znal lepše jesti, da mu ne bo vse letelo naokrog.user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolčki za hranjenje
9.9.2007 16:40:23   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Vsaka, ki je pri prvem otroku imela razne Prime pape, Chiccote in podobne, ter pri drugem stolček iz Ikee, ji je žal, da ga ni imela že pri prvem. user posted image  



S podpišem, točno tako in pika! user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolčki za hranjenje
9.9.2007 19:24:23   
Strawberrie Cherrie
Ikea Antilopuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stolčki za hranjenje
9.9.2007 22:14:01   
frufru
Ikea Antilopuser posted image  Ena redkih stvari kjer mal dnarja NI mal muzke 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 7:33:10   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem na začetku govorila, kako GRD je...pa sem mu govorila socialni stol.user posted image user posted image user posted image ; ampak so me punce vseeno prepričale, sedaj ga pa ne menjam. Obrišeš in se sveti!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:10:07   
arielca
Ikea Antilop je zakon user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:15:16   
Strawberrie Cherrie
 user posted image

user posted image



(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:15:57   
Jančika_
Vsakič, ko gremo v kakšno gostilno in imajo tam Prima Pappa, Brevi, itd itd, kar je še takih reči, sem tako zelo vesela, da imamo Antilopa. Pa dva pri babici in enega pri tastuuser posted image .

Moja prijateljica je enkrat rekla, da ji je Prima Pappa všeč zato, ker ga lahko zloži - ma ja, zložen je še vedno bolj obavten kot Antilop...

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:17:38   
Strawberrie Cherrie
Jančika, meni se tako gnusijo tisti 'znucani' stoli v restavracijah. Če so pa leseni so pa celi popokani itd. Bljak. In v kaki fancy restavraciji priletiš na obrabljen Prima Pappa stol. jaki. Raje bi dali vsake 2leti 15€ za tale stol, pa bi bilo!

< Sporočilo je popravil london_paris -- 10.9.2007 14:23:36 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:21:26   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris
Raje bi dali vsake 2leti 15€ za tale stol, pa bi bilo!

Tolk, kot smo ga mi uporabljali v treh letih, ga v restavracijah sigurno ne morejo - pa je kot nov. Tako da po moje jim še na dve leti ne bi bilo treba kupovat...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:22:24   
kofetek2010
V skoraj vseh restavracijah imajo (če že imajo user posted image ) ala trip-trap stolčke, ki nimajo sprednje zaščite in v 99,9% nimajo traku med nogami user posted image  in potem naša tamala lepo spodaj ven zleze! user posted image  

Gostilniške primapape so pa itak ful vsrane! user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:24:38   
Jančika_
Joj, ja, mi potem fehtamo za kakšno platneno serveto, da jo privežemo namesto traku... 

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:25:32   
kofetek2010
mi jo zadnje čase kar z onim trakom od ključev user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 14:40:37   
masna
kako je pa stabilen ta Ikein stolček oz. do katere starosti ste ga uporabljale?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 20:03:36   
Jančika_
Zelo stabilen je, nam se ni nikoli prevrnil. Naš starejši je bil v njem do dveh let in pol, potem ga je prepustil bratcu. Se pa še zdaj pri treh letih spravi vanj, če ga ravno prime, da bi bil "dojenček"user posted image .

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 20:09:48   
Naja30
Ja, res je zelo stabilen. Moj je rekel, da tole je pa bil pameten nakup!user posted image  Imamo ga pa pri babici in že razmišljama, da brevija  odpeljema tja in antilopa vzamema domov user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Stolčki za hranjenje
10.9.2007 21:29:15   
zelva
Punce a se da stolček od Ikee naročit prek spleta al morš v A? Pri nas še nimajo trgovine, a ne?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?