|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   waldorfska šola na Gorenjskem
6.2.2008 21:11:16   
malamala
Za tiste, ki jih zanima - Waldorfska šola na Gorenjskem (Jesenice) vpisuje v 1. in 2. razred. Več na
http://www.waldorf.si/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: waldorfska šola na Gorenjskem
6.2.2008 21:17:03   
Anonimen
Ja, res škoda, ker so izbrali Jesenice.

(odgovor članu malamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: waldorfska šola na Gorenjskem
6.2.2008 22:01:53   
darja72
Se strinjam s tabo, Splišni.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: waldorfska šola na Gorenjskem
6.2.2008 22:04:00   
Anonimen
a ni blo rečen da bo na bledu? nič jasno!

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: waldorfska šola na Gorenjskem
6.2.2008 23:11:21   
Muca Copatarica
Tudi jaz se spomnim za Bled, tako da sem prav presenečena, da so izbrali Jesenice. No, ja jaz svojih otrok ne bom vozila tja....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: waldorfska šola na Gorenjskem
7.2.2008 7:03:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

a ni blo rečen da bo na bledu? nič jasno!


Ja, je bila opcija. In bilo to v redu, ker je nekje na pol med Kranjem in Jesenicami. No, saj meni bi itak bilo predaleč, poznam jih pa nekaj, ki bi otroke vpisale, če bi bila šola na Bledu.

Bomo videli, koliko bo kaj na Jesenicah zanimanja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: waldorfska šola na Gorenjskem
7.2.2008 12:31:10   
jakaracman
Mene pa zanima zakaj bi izbrale W šolo.Tako firbčna sem, imamo sicer ša 3 leta za to odločitev.Eni pravijo, da so potem v srednji šoli izgubljeni.Torej vaša mnenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: waldorfska šola na Gorenjskem
7.2.2008 21:47:05   
Anonimen
Če jaz odgovorim: ne vem, če bi ga vpisala, če bi šola bila v Kranju. Premalo vem o tem. Bi se pa v tem primeru gotovo pozanimala.

Nekaj smo že govorle o waldorfski pedagogiki tule na RR.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: waldorfska šola na Gorenjskem
7.2.2008 22:55:07   
kalipso
No jaz sem imela v času študija spoznati delovanje Waldorfske šole. Sej ni napačna, vendar tam posvečajo preveč časa drugim stvarem kot izobraževanju. Temelji pa na duhovnosti. Stvar je v tem, da učenci nimajo dovolj podlage za nadaljnje šolanje in so ponavadi manj uspešni. Je pa primeren za učence, ki počasneje usvajajo znanja, ker je šola lažja.
No, preberite si kaj o tej šoli, sej obstajajo tudi knjige, je čist nekaj posebnega. Ampak jaz se ne bi odločila za to šolo. LP


_____________________________

Zara, ti si najina največja sreča!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?