|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kenguru?
29.11.2004 2:12:28   
brinaa
Pozdravljene,
tiste, ki imate izkušnje, a mi lahko poveste, na kaj moram biti pozorna pri izbiri kengurujčka?
Ali so sploh primerni za dojenčke mlejše od petih mesecev?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kenguru?
29.11.2004 7:07:01   
Lunca1
Menda ne, ker ni dobro za razvoj hrbtenice.

Lp Lunca

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kenguru?
29.11.2004 7:28:57   
Bostjan-1
Mi smo ga pričeli uporabljati pri 1,5 mesecih, pri dobrih petih pa že končali in prešli na nahrbtnik. Če je tvoj dojenček star že pet meseceh, raje še počakaj mesec ali dva in si kupi nahrbtnik. Samo o kengurujčkih si lahko prebereš kaj več na http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?msg=92964&id=10959&idk=100 , o nahrbtnikih pa pod isto temo, tj. Kako kupiti primeren nahrbtnik za nošenje otrok.

LP, Boštjan

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kenguru?
29.11.2004 7:38:26   
BARBARA R.
Dobro jutro!
Jaz sem ga uporabljala za v trgovino do 5. meseca.Sedaj jo že zelo težko nosim,razmišljam,da jo bi pri nakupih kar možu predala.Ko sva sami pa imam raje voziček.
V prvih mesecih mi je super služil.

:muca:

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kenguru?
29.11.2004 9:36:27   
pravljica
bodi pozorna na to, da se lahko otrok nosi obrnjen v obe smeri in predvsem na to, kako se zapira...
mi smo imeli takšnega, kjer je otrok lahko gledal samo v mene...ni blo uredu
zapiral se je pa tako zakomplicirano, da sem vedno rabla pomoč, malečka pa je vedno obupala pred mano :) in ko poslušaš zraven ta jok, si še bolj živčen in ti še manj uspe to zapret zadaj na hrbtu...ne vem, če sem ga vse skupaj uporabljala 3x

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kenguru?
29.11.2004 9:56:29   
coca
Po mojih izkušnjah ti svetujem Baby Bjorn, ki se lahko namesti, ni zakompliciran za zapenjati in je zelo kvaliteten. Mislim pa da se ga da dobiti samo v Avstriji in (kadar ni v akciji)stane cca 60 eur.Smo ga pa začeli uporabljati pri 4ih mesecih, ker naš ne mara vozička, v kengurujčku pa je čisto zadovoljen. Je pa tako, da ni za dolgo časa, mi ga bomo lahko imeli samo še kak mesec (skupaj 2-3), ker je naš korenjak že 8ih kg, kengurujček pa samo do 10 kg.

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kenguru?
29.11.2004 10:02:32   
Anonimen
Jaz se strinjam z Lunco.

(odgovor članu brinaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   kenguru?
30.11.2004 11:41:20   
asso
Jaz sem kupila od Chiccota, ki se lahko :duda: nosi v obe smeri (proti mamici in kontra) in celo v ležečem položaju tako, da je kul za hrbtenico.
Konkretno ni bil še sproban, samo 1x testna varianta, sedaj od 1 meseca dalje pa bo kar v uporabi.
Cena 40€


Lp asso

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?