|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. strah
17.9.2007 14:19:52   
Anonimen
ima katera njeno sp stran
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. strah
17.9.2007 14:32:39   
Anonimen
brrrrrrr.si

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. strah
17.9.2007 14:39:48   
Anonimen
Sem šla brskat in po moje sptenih strani nima. Jo pa naujdeš na Popovih zdravnikih in tudi tu, na RR.

Tole sem izbrskala, če kaj pomaga:

Strah Darija 01 724 52 21 PO: 12.00-18.00 TO, SR, PE: 8.00-13.00 30-45 dni DOMŽALE ZD DOMŽALE Mestni trg 2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. strah
17.9.2007 15:34:33   
Nasy
Drugače pa, karkoli rabiš, boš zelo težko doklical-a, v naslednjih 2 mesecih nimajo nobenega prostega terminauser posted image informacija je stara  enih 5 minut

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. strah
18.9.2007 10:39:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Drugače pa, karkoli rabiš, boš zelo težko doklical-a, v naslednjih 2 mesecih nimajo nobenega prostega terminauser posted image informacija je stara  enih 5 minut


Res al kaj? Pa kaj tako zelo zasedena je??

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. strah
18.9.2007 10:56:22   
Nasy
Ja, kaže, da res. Midva sva klicarila skoraj eno uro, da sva sploh dobila, vmes sva klicala na informacije, če sploh dela, čeprav sem imela urnik..enkrat zasedeno, drugič se ne oglašajo. Vem, da komaj sfolgajo, vsakič je gužva, ko sem tam. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. strah
18.9.2007 11:58:22   
sevenka
Ena druga je šla v penzion, tako da dr. Strahova še njene jemlje. Zato taka gužva. Res pa je, da bodo začeli sprejemati čez dva meseca, ko se tole spuca.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. strah
18.9.2007 12:04:19   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: sevenka

Ena druga je šla v penzion, tako da dr. Strahova še njene jemlje. Zato taka gužva. Res pa je, da bodo začeli sprejemati čez dva meseca, ko se tole spuca.


ja, pa ena je dala koncesijo nazaj in je šla na privat. baje pa  do konca leta pride ena nova G. v ZD Domžale
takrat bo dr.Strahova lahko mal lažje zadihala. je pa zelo težko jih dobiti na telefon.
je bolje iti kar tja.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. strah
18.9.2007 13:16:31   
dana
A ni zanimivo - moja sestra je šla pa na samoplačniški pregled in ima termin 5.10. Tako da ne vem od kje to, da ima 2 meseca čisto zabasano??

Je pa res, da je Šelihova vrnila koncesijo in pride namesto nje drug ginekolog v Domžale. Sem ena od njenih bivših pacientk, tako da čakam kaj bo.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?