|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
30.11.2004 19:19:05   
Urška*
Prej sem sla na blato in opazila, da je bila prisotna kri. Sem v zacetku 38t, in sem cisto zmedena, ali naj grem zdaj takoj kar v porodnisnico ali naj najprej poklicem, ali kaj naj.

Ne morem pa si kaj, da ne bi vprasala tega. Vceraj sem pojedla zelo dosti rdece pese. Ali je mozno, da je to kaj s tem povezano. Verjetno se vam bo zdelo smesno in noro da to sprasujem.:ups::zmeden::(
Ker je bila kri zelo blede barve, pac vprasam.

HVALA!

LP:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
30.11.2004 19:28:59   
Jessy
Si res prepričana, da je kri?
Skoraj si upam trditi, da je to od r.pese. Tudi meni se je blato obarvalo po r. pesi. Je pa res, da je barva malce drugačna, kot barva krvi. To pa sama najbolje veš kako izgleda pri tebi.
Upam, da je res kriva rdeča pesa! Če pa ni, pa upam, da je vse OK!
Bodo še druge kaj povedale, ki imajo izkušnje!

lp, Jessy

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
30.11.2004 19:29:02   
eva1
Hm, če je bila res kri-in ne primesi rdeče pese, potem gre po vsej vrjetnosti za hemeroide! Ali je pa kašna žilca počla-mislim, da ti ni potrebno iti v porodnišnico-razen če ni kri iz nožnice:zmeden2:! Jaz mislim, da bo vse ok, če te pa skrbi, pa pojdi na pregled h G!
Lp, pa pazi nase!
Eva 24t in :duda: :modri:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
30.11.2004 19:29:38   
Tipi
Mogoče imaš hemeroide.:zmeden2:

Bo katera druga vedela kaj več o tem.

Lp:sloncek:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
30.11.2004 19:36:16   
Urška*
Jaz mislim, da nimam hemeroidov, vsaj od zunaj jih ni opzit. Saj menda obcutis ce jih imas, al ne?

Krvi ni bilo iz noznice, pa tudi ko grem lulat je vse v najlepsem redu. Zato sem tudi jaz pomislila da je to rdece pese. Ne vem.:zmeden:

Bom pa vseeno menda poklicala v porodnisnico, da se vsaj pomirim.

HVALA punce! Sem cisto ze out, saj gre proti koncu in se samo cakam znake in vse mozno.

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
30.11.2004 19:46:37   
Maja Z
ojla
blato je od rdeče pese bolj tako vijolično oz. zelo temno rdeče..pa po moje se opazi "zametke" r.pese..če je pa kri bolj živo rdeča, potem pa gre res morda za hemeroide al pa počeni žilico. Če je krvi samo malo, potem po moje ni panike, če pa lije...hmmm? Pa raje po zdravniški nasvet.

LP Maja

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
30.11.2004 20:40:21   
Anonimen
Tudi jaz glasujem za hemeroide.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
30.11.2004 22:19:48   
Lunca1
Mislim da če krvaviš iz črevesja je blato črno. A se nismo nekaj takega učili. Če je krvavo pa so najbrž res prej hemeroidi. vseeno pa raje vprašaj zdravnika.

Lp lunca

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
1.12.2004 7:23:28   
Lidija
Jaz sem v prvi nosečnosti imela notranje hemeroide. Čutila nisem nič, videlo pa se je samo takole: ko sem šla na blato je bila prisotna sveža kri.
Hemeroide sem namreč imela notanje vendar čisto na začetku. In vsakič ko sem šla na blato mi je te hemeroide opraskalo in sem krvavela. Jaz pravim, da se nič ne boj. Meni so se te težave pojavljale od tretjega meseca nosečnosti pa še malo po porodu in tudi jaz sem se prvič neznansko ustrašila.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
1.12.2004 8:59:36   
pravljica
karkoli že to je...s tem se po moje ne ubada G, ampak splošni zdravnik

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
1.12.2004 9:26:05   
leah
Jst bi pa raje verjela, da je to rdeča pes-kak košček.Se tudi meni dogaja, da skoraj vsak dan jem r.peso,in potem krvavim ko kakam:)-
Možnost krvavive je brez bolečin črevesja zelo majhna-tukaj mislim predvsem na kaj hujšega.Ni panike,boš videla.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
1.12.2004 10:11:06   
baguSka
mogoče te tud jst lahko mal potolažim, imam namreč hemeroide, pese pa ne jem. ko grem na stran me zelo boli in nekako tudi peče ob tem pa še zelo krvavim. kasneje kar nekaj časa traja da normalno sedim. tud jst mislm, da se ne smeš sekirat.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
1.12.2004 20:33:34   
Urška*
Punce, najlepsa hvala! Ste me zelo pomirile.

Zlate ste.:bravo::bravo:

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kri pri blatu - POMAGAJTE
1.12.2004 20:40:45   
baguSka
Malenkost Urška. Da si le bolje. A si mela potem še kakšne probleme? No, upam da je vse ok.
Lp,Tadeja.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?