|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček rodeo abc design
14.9.2007 11:20:17   
dezurna
LP! Zanima me če ima katera od vas izkušnje z vozičkom rodeo abc design.Sama se odločam med njim in PP,pa bi rada vedela če ga imate in koliko prostora zavzame ko je zložen.Kupila bi ga z košaro za novorojenčka in športni del.V oči mi je padel v trgovini ker je zelo vodljiv,drugih izkušenj pa nimam.Napišite prosim če ga katera uporablja. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček rodeo abc design
14.9.2007 12:38:18   
pupika27
a lahko pošlješ kakšno sliko tega vozička ali pa mi povej ime trgovine kjer si ga gledala.hvala in lepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dezurna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček rodeo abc design
14.9.2007 18:50:02   
dezurna
Slike nimam,gledala pa sem ga v Avstriji.Mi je bil zelo všeč,pri nas ga imajo v pikapolonici,ampak samo športni del,košaro za novorojenčka moraš doplačati.

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.9.2007 19:24:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dezurna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček rodeo abc design
15.9.2007 21:15:50   
lea23
nisem prepričana, ampak meni se pa zdi da se košara za novorojenčka že zraven dobi! ampak kot sem rekla, nisem 100%..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček rodeo abc design
15.9.2007 21:16:34   
lea23
aja drugač jih imajo pa tudi v toysrusu! kakšne je cena sicer nevem na pamet, ampak sigurno so pa cenejši kot pri nas!!!!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček rodeo abc design
21.9.2007 10:44:34   
dezurna
Ja,zdaj sem pa ta voziček že kupila.Zelo mi je bil ušeč,dobila sem ga v kompletu z zimsko košarico,drugače pa ima tudi športni del možnost nastavitve v tri položaje,tako da ni problema,tudi zloži se dobro ,sem zelo vesela da sva se z možem odločila za njega.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?