|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodice
4.3.2016 18:55:22   
gsatalema
Ker se letos prvič odpravimo v to mesto, me zanima kje dobro in ugodno jesti, piti, pogledati kakšno znamenitost. Na katero stran mesto naj gremo na plažo, ker imamo apartma v sredini mesta - nasproti pristanišča.

Prosim ideje in informacije in seveda napotke.....user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodice
13.3.2016 16:03:11   
gsatalema
Ni bil nihče? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodice
18.3.2016 21:47:54   
belicof
Mi gremo tudi letos prvič in nas tudi zanima user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodice
19.3.2016 21:23:21   
biba85
Ja, midva s mojim sva bila pred kaksnimi 4imi leti. Bila sva konec avgusta, v hotelu Imperial. Tudi takrat je bila velika gneca, pihalo je skoz(tudi domacinka je rekla, da zmeraj piha), morje je bilo lepo in cisto. Sama ne vem ce bi sem sla s majhnim otrokom.

(odgovor članu belicof)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodice
29.3.2016 9:11:07   
gsatalema
Zakaj ne z malim otrokom?

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?