|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost ploda
3.12.2004 8:47:56   
Anonimen
Pozdravljene srečke :nosecka: !

Eno vprašanje...jaz naj bi bila :nosecka: 9T in 5/7 pa mi je na UZ pokazalo malega velikega 21mm.
Glede na to, da ni bilo zaznati utripa, me samo zanima, ali je to normalna velikost za te tedne? :zmeden:

Pa še to, vse ki vam je slabo, probajte s tableti B-komplex (meni kar malo pomagajo...glede na to, da prej nisem mogla niti hodit, tko je bilo hudo) :bravo:

Tinka :nosecka:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Velikost ploda
3.12.2004 8:54:38   
pravljica
ja tinka...moj pikec (ali piica) je bil velik 22 mm - 9t, ampak utrip je bil pa lepo viden, pa premikal se je tudi sam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Velikost ploda
3.12.2004 8:57:33   
Anonimen
Pravljica, a ti je naredil vaginalni UZ ali navaden? Meni je navadnega, pa se je mali skrival tam nekje čist spodaj :zmeden:

Hvala :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Velikost ploda
3.12.2004 9:04:45   
pravljica
meni je do zdaj vedno naredila vaginalnega (4x)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Velikost ploda
3.12.2004 9:37:04   
pegica
Jaz pa sem v 18. tednu. V 16.t. sem imela UZ, ne razumem pa kaj pomenijo vse oznake na sliki - pri meni piše tako:

BPD 33.1 mm 16w2d +-1W1D
LMP:09.07m04 = 18w4d
EDD:15.04m05
107 mm 16w5d +-1w5d

Katera ve kaj to pomeni? Je velikost primerna za 16.t.?

LP
Pegica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?