|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Solzne oči med hranjenjem
10.10.2007 17:00:15   
ALEKSA13
Pozdravljene,

zanima me, ali se je kateri že zgodilo kaj podobnega? Midva se hranima po steklenički, star je dva meseca (dva meseca prehitro rojen). Nekaj časa že opažam, ko začne jesti po steklenički, dobi solzne oči in ne je tako kot bi moral (precej počasi pije in manj poje). Kot bi ga kaj bolelo ko se hrani. Joka ne ali se zvija, zato mi ni jasno, kaj bi bilo. Sem mislila, da ima mogoče krče zraven ko se hrani, samo nisem prepričana.....ker nič ne joka ali se zvija...???LP Sendy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.10.2007 17:20:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Solzne oči med hranjenjem
10.10.2007 17:43:16   
ALEKSA13
Hrana ni prevroča, saj vedno preverim. Pozabila pa sem povedati, da mojega malčka še kar mučijo vetrovi (to se tudi sliši večkrat na dan - "prdi"). Mogoče ga to muči tudi med hranjenjem...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Solzne oči med hranjenjem
10.10.2007 19:18:47   
malička
jaz bi tud rekla da prevroče mleko, ali prevelika luknja pa prehitro požira in zato tud manj poje ker več zraka potegne skoz luknjo, ali pa morda boleče grlo....

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Solzne oči med hranjenjem
10.10.2007 20:39:13   
Pinokio
Pri nas je mela tamala solzne učke in to takrat, ko se je zagnala in hitro pila!

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?